پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

عکس های داغ و جنجالی از عروس تقلبی 12 ساله اهل نروژ عکس های داغ و جنجالی از عروس تقلبی 12 ساله اهل نروژ افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند باوری خنده دار : افزایش طول عمر با شیر خر باوری خنده دار : افزایش طول عمر با شیر خر ایده جالب میز بازیافتی از جنس نان باگت ایده جالب میز بازیافتی از جنس نان باگت اسطوره موفق ترین مدل زن جهان چه کسی است؟ اسطوره موفق ترین مدل زن جهان چه کسی است؟ نقاشی های شگفت انگیز و هنرمندانه این پسر 11 ساله نقاشی های شگفت انگیز و هنرمندانه این پسر 11 ساله مسواک بجای قلم مو ! مسواک بجای قلم مو ! دختر گارسون زیبا و جذاب رئیس خود را پولدار کرد دختر گارسون زیبا و جذاب رئیس خود را پولدار کرد همسر چهارم این زن سگ است همسر چهارم این زن سگ است عکس زیباترین و خوش اندام ترین افراد خوش تیپ جهان عکس زیباترین و خوش اندام ترین افراد خوش تیپ جهان جزئیات جایزه 200 هزار دلاری امریکا برای دستگیری این ایرانی +عکس جزئیات جایزه 200 هزار دلاری امریکا برای دستگیری این ایرانی +عکس پیرترین کاربر فیس بوک این خانم است پیرترین کاربر فیس بوک این خانم است اولین خانم ایرانی شعبده باز با حجاب اسلامی + عکس اولین خانم ایرانی شعبده باز با حجاب اسلامی + عکس خانم های شیرین و خوشمزه خوردنی (عکس) خانم های شیرین و خوشمزه خوردنی (عکس) سوژه شدن واکنش عجیب دختر جوان بعد از جراحی دندان عقلش سوژه شدن واکنش عجیب دختر جوان بعد از جراحی دندان عقلش آشنایی با 13 واقعیت عجیب در مورد چینی ها آشنایی با 13 واقعیت عجیب در مورد چینی ها چگونه این ماست فروش میلیونر شد (عکس) چگونه این ماست فروش میلیونر شد (عکس) این رستوران مخصوص افراد کاملا برهنه است این رستوران مخصوص افراد کاملا برهنه است زنان این روستا بلندترین موها را دارند +عکس زنان این روستا بلندترین موها را دارند +عکس نتایج مقایسه کردن فرزندانتان با کودکان دیگر نتایج مقایسه کردن فرزندانتان با کودکان دیگر

چندین راه آسان برای ارتباط موفق با همسر

چندین راه آسان برای ارتباط موفق با همسر


20  کلید طلایی برای ارتباط موفق با همسر

 

1) همسرتان را به عنوان یک مرد بپذیرید و برای شناخت دنیای مردانه او دانش و آگاهی خود را افزایش دهید.

2) همسر خود را به چشم یک شی‌ مسؤول ننگرید بلکه به شخصیت وجودی او احترام بگذارید.

3) جنبه یا بخش‌هایی از شخصیت شوهرتان را که باعث تمایز او از سایرین میشود مورد توجه و تحسین قرار دهید.

4) برای این که همسرتان با شما روراست باشد سعی کنید او را درک کرده و برای افکار و احساساتش ارزش قائل شوید ؛ اگر حرف‌ها و گفته‌های او مطابق میل شما نیست از خود واکنش تند نشان ندهید زیرا به این وسیله بذر بی‌اعتمادی در دلش میکارید.

5) وقتی همسرتان با شما درد دل میکند و راز دلش را با شما در میان میگذارد، احساساتش را بپذیرید و به او نگویید که اسرار درونش ناخوشایند و بی رحمانه است‌.

6) به طور مداوم از شوهرتان انتقاد نکنید زیرا انتقاد پیاپی باعث میشود که شوهرتان از شما فاصله بگیرد.

7) او را به درک نکردن‌، عدم صمیمیت و بی‌احساس بودن متهم نکنید زیرا او درک کردن‌، صمیمیت و با احساس بودن را به شیوه مردانه اش نشان میدهد.

8) نیازهای واقعی شوهرتان را دریابید ؛ این امر اتفاق نمی‌افتد مگر این که همسرتان این نیازها را باز گوید و به همین جهت در مواقع مناسب با لحن ملایم در مورد نیازهایش از او سؤال کرده و دیدگاه های واقعی او را نسبت به خود و زندگیتان دریابید و در نهایت جوابی را که شوهرتان میدهد بدون انتقاد و جبهه‌گیری بپذیرید.

9) زمانی که همسرتان با شما صحبت میکند به دقت به حرف هایش گوش فرا دهید زیرا عدم توجه شما به گفته‌های او عدم علاقه شما را نشان میدهد.

10) هیچ وقت از کارهایی که همسرتان برای جلب محبت شما انجام میدهد انتقاد نکنید برای مثال وقتی او به شما محبت میکند، آن را بیش از اندازه لوس ندانید او به شیوه خود ابراز محبت میکند.

۱۱) او را به شیوه خودتان دوست نداشته باشید بلکه به وجود او نیز اهمیت بدهید ؛ به عنوان مثال اگر در سالگرد ازدواج‌تان‌، هدیه‌ای به او میدهید سعی کنید از قبل در مورد هدیه مورد علاقه‌اش اطلاعاتی به دست آورید.

12) از همسر خود انتظار نداشته باشید که با تمامی طرح‌ها و ایده‌ها و افکار شما موافق باشد و آنها را تحسین کند ؛ واقع بین باشید و به او اجازه دهید که نظرش را هر چند که برخلاف میل شما باشد، بیان نمایید.

۱۳) اصرار زیادی برای جلب محبت همسرتان نداشته باشید و این نکته را زمانی که وی عصبانی است بیشتر مراعات کنید ؛ در بسیاری اوقات حالت روحی او برای ابراز محبت به شما مناسب نیست و اصرار زیاد شما منجر به مخالفت شدید و حتی برخوردی نامناسب میشود.

۱۴) برای همسر خود نقش یک زن حساس و شکننده را بازی نکنید زیرا این حالت شما باعث میشود که همسرتان فکر کند شما ضعیف و بی طاقت هستید و اگر چیزی بگوید باعث رنجش‌تان میشود ؛ بنابراین سعی میکند که ارتباط کلامی کمتری با شما داشته باشد و همین امر باعث ناراحتی تان میشود.

15) سعی کنید که در ارتباط با همسرتان همواره هویت خود را به عنوان یک زن و همسر حفظ کنید ؛ زنی که توجه به روابطش به قیمت از دست دادن هویتش تمام شود به خود و روابطش صدمه میزند ، مردها با زنی به عنوان همسر در ارتباط دائمی باقی خواهند ماند که هویت مستقل و قوی خود را حفظ کند.

16) اگر احساس میکنید که در روابط خود با همسرتان از عزت نفس پایینی برخوردارید و میل دارید که او را وادارید تا در این زمینه به شما کمک کند که از احساس خوبی برخوردار شوید اشتباه میکنید ؛ این مسئله مشکل شماست شخصاً روی آن کار کنید و در صورت لزوم از یک روان‌شناس کمک بخواهید.

17) زمانی که همسرتان از فشار عصبی رنج میبرد سعی نکنید از لحاظ احساسی به او نزدیک شوید زیرا اگر برای صمیمیت و نزدیک شدن به او فشار آورید فقط او را عصبانی‌تر کرده و از خود دور میکنید ؛ زمانی که استرس او کم شود با اغوش باز به سمت شما بر میگردد.

18) در زندگی زناشویی خویش سعی کنید خود را مسئول خوشبختی خود بدانید ؛ زنی که مسئولیت خوشبختی زندگی مشترک را فقط بر عهده شوهرش میگذارد یک همسر آزرده و افسرده خواهد داشت.

19) او را به دوست نداشتن و گریزان بودن از همسر و زندگی متهم نکنید زیرا وی اعتقاد دارد که شریک زندگی‌اش را دوست دارد و از او گریزان نیست ولی به نظرش او را متهم به چیزی میکنید که در موردش صدق نمیکند و این مسئله موجب کدورت در روابط تان میشود.

20) وقتی شما در میابید که در ایجاد مشکلات زندگی خود سهم داشته‌اید و آن را به همسرتان بگویید عشق و محبت بار دیگر در زندگی‌تان شکوفا  میشود زیرا بعد از آن همسرتان نیز سهم خود را میپذیرد و با کمک شما درصدد رفع مشکل بر می‌آید.

 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ