پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

جشن بلوغ دختران و پسران 20 ساله در ژاپن (عکس) جشن بلوغ دختران و پسران 20 ساله در ژاپن (عکس) اقدام جالب معلم هنر برای ساکت کردن دانش آموزان (عکس) اقدام جالب معلم هنر برای ساکت کردن دانش آموزان (عکس) مرد رمانتیک لباسی از ۹۹۹۹ گل قرمز به نامزدش هدیه داد مرد رمانتیک لباسی از ۹۹۹۹ گل قرمز به نامزدش هدیه داد عکسهای دیده نشده پسری که پرچم عربستان را پایین کشید عکسهای دیده نشده پسری که پرچم عربستان را پایین کشید عجیب تر از این دختر وجود ندارد (عکس) عجیب تر از این دختر وجود ندارد (عکس) ماجرای بهم رسیدن لیلی و مجنون آمریکایی بعد از 70 سال+عکس ماجرای بهم رسیدن لیلی و مجنون آمریکایی بعد از 70 سال+عکس محققان انگلیسی اعلام کردند مردان بیش از زنان از سوسک‌ها می‌ترسند!!! محققان انگلیسی اعلام کردند مردان بیش از زنان از سوسک‌ها می‌ترسند!!! نکات بسیار مهم در خانه داری و استفاده از مواد بازیافتی نکات بسیار مهم در خانه داری و استفاده از مواد بازیافتی تصاویر مدل 17 ساله با ابروهای پرپشت خبرساز شد تصاویر مدل 17 ساله با ابروهای پرپشت خبرساز شد برترین رکوردهای شاخص در کتاب گینس (27) برترین رکوردهای شاخص در کتاب گینس (27) کمپین خندیدن زنان در ترکیه + عکس کمپین خندیدن زنان در ترکیه + عکس این مرد پس از طلاق از همسرش به این غار فرار کرد این مرد پس از طلاق از همسرش به این غار فرار کرد بدن بسیار عجیب و باور نکردنی یک زن انگلیسی !! + عکس بدن بسیار عجیب و باور نکردنی یک زن انگلیسی !! + عکس تولد عجیب این دو قلو از دو پدر تولد عجیب این دو قلو از دو پدر این پسر کلا چیزی به خاطر نمی آورد این پسر کلا چیزی به خاطر نمی آورد خوشتیپ ترین مردان معروف جهان در سال 2014 +(عکس) خوشتیپ ترین مردان معروف جهان در سال 2014 +(عکس) خارج کردن جنین از بدن پسر 22 ساله (18+) خارج کردن جنین از بدن پسر 22 ساله (18+) نخستین خانم تحصیل کرده در دنیا +عکس نخستین خانم تحصیل کرده در دنیا +عکس 9 مادر عجیب دنیا +عکس 9 مادر عجیب دنیا +عکس خارج کردن تومور 28 کیلویی از بدن این خانم خارج کردن تومور 28 کیلویی از بدن این خانم

نکات و علامت های مهم یک زندگی موفق

نکات و علامت های مهم یک زندگی موفق


در زیر ده نکته و علامت را مطالعه خواهید کرد که از نشانه های مهمی برای تشخیص میزان عشق و اشتیاق شما به همسرتان است ، هرچه بیشتر این علامت ها را داشته باشید زندگی تان موفق تر و عاشقانه تر خواهد بود.

 

با یکدیگر مهربان بودن : آیا نسبت به یکدیگر مهربان هستید و یا سعی میکنید یکدیگر را کنترل کنید و راه خودتان را بروید؟ آیا با مهربانی کردن نسبت به همسرتان احساس خوشحالی و رضایت میکنید؟

یکی از نشانه های ضروری یک رابطه سالم محبت کردن به یکدیگر است نه اینکه با تحکم طرف مقابلتان را کنترل کنید.

 

به یکدیگر عشق ورزیدن : آیا وجودتان سرشار از گرمای عشق است و آنرا بی اختیار نثار یکدیگر میکنید؟ آیا همواره زیبایی ها و خوبی های طرف مقابلتان را می بینید و یا تنها بر روی اشتباهات و نقاط ضعف او متمرکز هستید؟

آیا احساسات درونی او را درک می کنید؟ آیا از عشق ورزیدن به یکدیگر لذت می برید؟ گرما و عشق داشتن نسبت به یکدیگر یکی از نشانه های رابطه سالم با شریک زندگانی تان است.

 

با یکدیگر شوخی کردن : آیا دوست دارید با یکدیگر بازی و شوخی کنید؟ از شوخی و بامزگی های طرف مقابلتان لذت میبرید؟ سعی میکنید در بحران ها و مشکلات او را شاد کنید و بخندانید؟

آیا مانند بچه ها با یکدیگر راحت و بی غل و غش برخورد میکنید و مدام در حال شوخی کردن با هم هستید؟ یکی از بزرگترین ارکان رابطه سالم همین خنده و شوخی است.

 

از کنار هم بودن لذت بردن : آیا اگر بخواهید با کسی وقت بگذارید ترجیح میدهید با همسرتان باشد یا با شخص دیگری؟ آیا برای اینکه در کنار همسرتان باشید لحظه شماری میکنید؟ آیا هر دوی شما دوست و یا سرگرمی خاصی دارید که از انجام آن لذت ببرید؟

در مواقعی که در کنار یکدیگر نیستید چه احساسی دارید؟ اغلب زوج ها اوقات زیادی را باهم سپری میکنند زیرا با تمام وجود از اینکه در کنار هم هستند لذت میبرند و احساس آرامش میکنند در صورتی که دیگر زوج ها از ترس تنهایی و بی کسی با همسرشان میمانند و یا به عبارتی دیگر از روی ناچاری باهم زندگی میکنند.

یکی از نشانه های رابطه موفق این است که طرفین به یکدیگر وابسته نباشند و برای خود دوست و سرگرمی های مخصوص بخود داشته باشند بنابراین اگر خواهان یک رابطه موفق هستید به همسرتان وابسته نباشید بویژه از لحاظ عاطفی.

 

بطور مسالمت آمیز اختلافات را حل کردن : همه ی زوجها با یکدیگر اختلاف دارند موضوع اصلی، اختلاف نظر نیست، آنچه اهمیت دارد چگونگی کنار آمدن با این اختلافات است.

آیا شما برای حل اختلافاتتان روش خاصی دارید یا اینکه برای جلوگیری از بحث و جدل مجبور به کنار گذاشتن مسائل و مشکلاتتان هستید؟ آیا در صورت بروز اختلاف نظر با یکدیگر دعوا و مجادله کرده و قهر میکنید؟

 

کنترل خشم و عصبانیت : آیا هنگامیکه یکی از شما دچار خشم و عصبانیت میشوید موضوع را کش میدهید، غر میزنید و همسرتان را تنبیه میکنید یا اینکه سعی میکنید موضوع را فراموش کنید؟

در یک رابطه سالم زن و شوهر بعد از بروز اختلاف و مشکل خیلی سریع موضوع را تمام میکنند و از آن میگذرند و به عشق و صمیمیت قبلی خود باز میگردند.

 

به عشق یکدیگر پایبند بودن : آیا فکر می کنید در دشوارترین شرایط باز هم عاشق یکدیگر هستید؟ آیا میتوانید در صورت اشتباه و خطای طرف مقابل باز هم عاشق او باشید؟

آیا میدانید عشق درمورد خود شخص است نه درمورد کارهایی که او انجام میدهد؟ برای داشتن یک رابطه سالم باید به این سطح از عاشقی رسید.

 

گوش دادن ، درک کردن و پذیرفتن طرف مقابل : آیا احساس میکنید طرف مقابلتان به صحبت های شما گوش میدهد، آنرا درک میکند و شما را همانگونه که هستید میپذیرد؟ آیا رازهایتان را بدون ترس از داوری برای شریک زندگیتان مطرح میکنید؟

آیا دوست دارید با تمام وجود حرف های او را بشنوید و با او احساس همدردی میکنید یا میخواهید مدام او را زیر سوال ببرید و در مقابل او جبهه بگیرید؟

 

رابطه جنس ی : آیا از رابطه جنس ی خوب و صمیمی برخوردار هستید و احساس رضایت میکنید؟

 

احساس آزادی کردن : آیا از اینکه خودتان باشید نمیترسید و احساس آزادی میکنید؟ آیا با کمال آرامش می توانید دنبال کارهای مورد علاقتان بروید؟ آیا شریک زندگیتان از شادی شما خوشحال میشود؟

همانطور که میدانید بعضی از افراد بطور ناخودآگاه دارای شخصیتی سالم، مهربان، متعهد، عاشق، مسئول و شوخ طبع هستند ولی بعضی دیگر به دلیل شرایط زندگی، فاقد چنین شخصیتی هستند و به مرور زمان باید روی خود کار کنند تا نقاط ضعف شخصیتشان را ترمیم کنند.

رابطه ی خوب و موفق رابطه ای است که طرفین ، خود را دوست داشته باشند و همانطور که هستند خود را بپذیرند در عین حال عاشق همسرشان باشند و هیچ چیزی نتواند رابطه بین آنها را خدشه دار کند.تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ