پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

شناسایی انواع عشق

شناسایی انواع عشق


انواع عشق !

 

عشق تازگی : با شروع ارتباط آغاز میشود ، یعنی به نوعی به خاطر تازگی و نویی آن جذب آن میشوید. و خوب طبعا به مرور زمان از تازگی آن کاسته خواهد شد ؛ دوستی دختر و پسر از این نوع است و صرفا پس از بدست آوردن همدیگر فروکش میکند.

 

عشق نیاز : با بحران شروع می شود و شما نیاز پیدا می کنید به کسی ، چیزی ، شرایطی و یا هر نیاز دیگری و عشق و دوست داشتن بصورت احساسی مبهم شروع میشود ؛ خوب این بار هم با عادی شدن شرایط عشق کم میشود و زمان مرگ آن از بین رفتن نیاز و یا ارضای آن است.

 

عشق محدودیت : چیزی را که ندارید و یا اجازه ندارید که داشته باشید شما را مشتاق میکند و عاشق و این محدودیت و فراق و یا دوری احساس شما برانگیخته میکند ؛ مرگ این نوع عشق و رابطه وصال است! به محض اینکه به هم میرسند سیر می شوند.

عشق های راه دور از 2 شهر یا ۲ کشور و اینترنتی از این گونه اند ، شاید نمونه هایی را دیده باشید که 2 نفری پس از مدت مدیدی دوستی و عاشق و عاشقی لیلی و مجنون وار ، به محض ازدواج از هم جدا میشوند.

 

عشق لیاقت : با شناخت و تناسب آغاز میشود و چون هیجان در آن کم است سرعتش هم کم است ولی ارزش و اعتبار بیشتری دارد ؛ شما در شرایط عادی کسی را می بینید و با در نظر گرفتن کلیه  جوانب او را انتخاب می کنید.

حتما می پرسید مثل 3 مدل قبلی عشق ، مرگ و یا همان پایان آن کجاست؟ خب اجازه بدهید که من به شما بگویم که این عشق ، مرگ ندارد ؛ پدران ما و یا خانواده هایی که در اوج کهولت هنوز هم عاشقانه به هم مینگرند و عاشقند از نوع عشق لیاقت دارند که تا پایان عمر کنار هم قرارشان خواهد داد.

 

دوست داشتن به شکل صحیح : دوستت دارم نه چون تازه با تو آشنا شده ام (عشق تازگی) ،دوستت دارم نه چون محتاج توام (عشق نیاز) ،دوستت دارم نه چون ناکام در وصال توام (عشق محدودیت) ، دوستت دارم چون دوست داشتنی هستی (عشق لیاقت).

 

 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ