پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

سالگرد تولد دوقلوهای فوق العاده ثروتمند بریتانیایی

سالگرد تولد دوقلوهای فوق العاده ثروتمند بریتانیایی

یک خانواده فوق العاده ثروتمند بریتانیایی برای اولین سالگرد تولد دوقلوهای خود بیش از 70 هزار دلار خرج کردند تا یک موسسه معتبر جشنی فوق العاده برای آنها برگزار کند. در این جشن تولد صحنه هایی از برخی فضاهای انیمیشن های معروف بازسازی شد.

این خانواده با هزینه پول هنگفت دکور برخی انیمیشن های زیبای کودکانه نظیر " آلیس در سرزمین عجایب و پیتر پن" را بازسازی کرده و فضایی شاد و مفرح برای بچه ها و میهمانان ایجاد کردند.

مسئول برگزاری این جشن میگوید اگرچه به نظر بسیاری از مردم این کار فوق العاده پول زیادی میخواهد که هر کسی از عهده آن بر نمی آید اما ما تقریبا ماهی یک مشتری داریم که اغلب آنها را ستارگان مشهور هالیوودی تشکیل میدهند.

آقای " استیون دوگان" مسئول این موسسه میگوید برگزاری چنین جشنهایی برای کودکان بسیار جالب است و به آنها نشان میدهد که خانواده ارزش فوق العاده ای برایشان قائل هستند و از طرفی این صحنه ها هرگز فراموش نمیشوند.

 
 
 
 
 

او اضافه میکند گروهی که وی با آنها کار میکند بسیار ظریف و دقیق به کارشان رسیدگی میکنند و همین امر باعث میشود که این کار واقعا همتای دیگری در سراسر دنیا نداشته باشد.

آقای دوگان میگوید افراد مشهوری جز مشتریان درجه 1 این موسسه محسوب میشوند که غالبا برگزاری جشنهای خود را به این موسسه میسپارند. او میگوید اکثر ستاره های هالیوودی با آنها کار میکنند و این نشان میدهد که تا چه اندازه آنها در کار خود مهارت دارند.

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ