پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

باورنکردنی ترین رکوردهای گینس (21) باورنکردنی ترین رکوردهای گینس (21) قویترین مرد روحانی با کمری عجیب گینسی شد + عکس قویترین مرد روحانی با کمری عجیب گینسی شد + عکس کیک عروسی عجیب دو چهره کیک عروسی عجیب دو چهره کشف عجیب این خوک 2 پایی که با خوردن لیمونات می رقصد کشف عجیب این خوک 2 پایی که با خوردن لیمونات می رقصد خبر گزارش فوق‌العاده خواندنی از ایرانیان باستان خبر گزارش فوق‌العاده خواندنی از ایرانیان باستان خواهران دوقلوی 78 ساله رکورد زدند (عکس) خواهران دوقلوی 78 ساله رکورد زدند (عکس) ابراز عشق دختر شایسته 2015 دنیا به فوتبالیست ایرانی +عکس ابراز عشق دختر شایسته 2015 دنیا به فوتبالیست ایرانی +عکس رفتار ملکه زیبایی تایلند با مادر نظافتچی اش + عکس رفتار ملکه زیبایی تایلند با مادر نظافتچی اش + عکس این زن فقط سیب زمینی میخورد این زن فقط سیب زمینی میخورد عکس جالب از تمرینات سخت زنان ارتشی موقع ناهار خوردن عکس جالب از تمرینات سخت زنان ارتشی موقع ناهار خوردن parsnaz گلادیاتور ها شصت بالا یا شصت پایین + عکس وضعیت ناجور زنی که 2 سال را بدون غذا سپری کرد + عکس وضعیت ناجور زنی که 2 سال را بدون غذا سپری کرد + عکس ماجرای مرد میلیونری که همسرش او را از خانه بیرون کرد + تصاویر ماجرای مرد میلیونری که همسرش او را از خانه بیرون کرد + تصاویر چهره زیبای دختر روسی با اندامی ورزشکاری + عکس چهره زیبای دختر روسی با اندامی ورزشکاری + عکس عکس جنجالی بستنی خوری با طعم فضله پرنده عکس جنجالی بستنی خوری با طعم فضله پرنده رژه عروسک های بادکنکی در روز شکرگزاری آمریکا رژه عروسک های بادکنکی در روز شکرگزاری آمریکا خواهر مایکل جکسون در 50 سالگی باردار شد خواهر مایکل جکسون در 50 سالگی باردار شد چیزهای کوچک در زندگی که مهم هستند چیزهای کوچک در زندگی که مهم هستند بوقلمون بهتر است یا مرغ ؟ بوقلمون بهتر است یا مرغ ؟ آشپزی که 50 سال دست خودش را پخت آشپزی که 50 سال دست خودش را پخت

چگونگی خروج روح از بدن در مرگ ناگهانی و مرگ تدریجی

مجموعه : مذهبی

چگونگی خروج روح از بدن در مرگ ناگهانی و مرگ تدریجی


خروج روح از بدن در مرگ ناگهانی و مرگ تدریجی

در افرادیكه به دلیل سانحه و تصادف به صورت ناگهانی میمیرند، روح به شكل آنی جدا میشود، درست مانند فنر فشرده شده‌ای كه از جای خود پرتاب شود.

در كسانیكه مدتها بیمار بوده‌اند، به تدریج قوای آنان تحلیل میرود و سپس میمیرند، روح به صورت تدریجی خارج میگردد.

بعد از مرگ و جدا شدن روح از بدن، روح به همراه كالبد مثالی به عالم اثیری منتقل میشود و به نظر می‌رسد مدت زمان برای انتقال روح به عالم اثیری متفاوت باشد.

بعضی افراد با سرعت و برخی بسیار كند این مسیر را طی میكنند ؛ كسانی هستند كه به دلیل علاقه به دنیای فیزیكی، مادیات و خانواده‌شان، روحشان دیرتر منتقل میگردد.

اعتقاد بر این است كسانیكه خودكشی میكنند، تا زمان واقعی مرگ كه در لوح محفوظ پروردگار ثبت شده ، روحشان بین فیزیك و اثیر سرگردان است زیرا روحشان نه به عالم اثیر میرود و نه قدرت برگشت به عالم فیزیكی دارد.

در انتقال روح از عالم فیزیكی به عالم اثیری ارواح نگهبان، روح را هدایت میكنند.

زمان مرگ هر انسان از جمله پدیده‌های جالب و مورد توجه می‌باشد و بسیاری، علاقمند به اطلاع از آن می‌باشند و این در حالی است كه زمان مرگ یك امر بسیار سری و محرمانه بوده، كه فقط خداوند متعال از آن اطلاع دارد و در مواقعی كه صلاح بداند آن را به دل برخی بندگان الهام میكند.

جستجوگری و حقیقت‌جویی از جمله خصوصیاتی است كه انسان را از سایر مخلوقات جدا می‌سازد، انسان همواره در جستجوی حقیقت و بطن امور بوده، در طول تاریخ افراد زیادی در این راه اوقات فراوانی را صرف كرده‌اند، با این وجود چرا انسان از حقیقت مرگ میگریزد؟!

چرا در جستجوی بطن آن نمی‌باشد؟! چرا برای شناخت بهتر آن تلاش نمی‌كند؟! چرا به دنبال علل ترس از مرگ و برطرف نمودن آن نیست؟!

چرا به دنبال شناخت دنیای بعد از مرگ نمیباشد؟! آیا شنـاخت مرگ، بخشی از خودشناسی كه پایه و اساس خداشناسی است نمی‌باشد؟! آیا ما جز برای شناخت خداوند متعال خلق شده‌ایم؟!
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ