پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این خانواده در یک سال 1 میلیارد خرج لباس می کنند (عکس) این خانواده در یک سال 1 میلیارد خرج لباس می کنند (عکس) کشتی هایی که با دریا قهر کرده اند (عکس) کشتی هایی که با دریا قهر کرده اند (عکس) بیماری نادری که فقط با کاراته درمان می شود + عکس بیماری نادری که فقط با کاراته درمان می شود + عکس دختر ترسناکی که خود را شبیه جن کرده دختر ترسناکی که خود را شبیه جن کرده ثروتمندترین مرد دنیا چگونه میلیاردر شده است؟ (عکس) ثروتمندترین مرد دنیا چگونه میلیاردر شده است؟ (عکس) دختری 18 ساله در هر روز 24 قوطی نوشابه میخورد + عکس دختری 18 ساله در هر روز 24 قوطی نوشابه میخورد + عکس ازدواج 2 خانم همجنس‌ باز برای اولین بار در تایوان + عکس ازدواج 2 خانم همجنس‌ باز برای اولین بار در تایوان + عکس عکس جنجالی بستنی خوری با طعم فضله پرنده عکس جنجالی بستنی خوری با طعم فضله پرنده این دختر کوچکترین صداها برای او بزرگترین شکنجه است این دختر کوچکترین صداها برای او بزرگترین شکنجه است کشف یک راز جدید از مرد یخی ..(+عکس) کشف یک راز جدید از مرد یخی ..(+عکس) جنجال دختر 13 ساله و دوست پسر 12 ساله اینترنتی اش جنجال دختر 13 ساله و دوست پسر 12 ساله اینترنتی اش خوردن گوشت مصنوعی ساخته شده با مدفوع انسان خوردن گوشت مصنوعی ساخته شده با مدفوع انسان قیافه  زنی مسخره که برای قاضی دادگاه شکلک در آورد قیافه زنی مسخره که برای قاضی دادگاه شکلک در آورد پیرترین شازده داماد رکورد گینس را شکست + عکس پیرترین شازده داماد رکورد گینس را شکست + عکس این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکس این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکس رنگ موهای بسیار زیبای این زن سوژه جهانی شد +عکس رنگ موهای بسیار زیبای این زن سوژه جهانی شد +عکس شکیرا خواننده‌ی کلمبیایی‌‌ ملکه فیس بوک انتخاب شد + عکس شکیرا خواننده‌ی کلمبیایی‌‌ ملکه فیس بوک انتخاب شد + عکس فقط با اینکار لباس کماندویی این زن را از تنش میشه خارج کرد فقط با اینکار لباس کماندویی این زن را از تنش میشه خارج کرد مضرات کفش غیر استاندارد مضرات کفش غیر استاندارد وقتی به سگ ها آموزش رانندگی داده می شود!! (عکس) وقتی به سگ ها آموزش رانندگی داده می شود!! (عکس)

دختری که تحت احاطه شیطان بود

مجموعه : مذهبی

دختری که تحت احاطه شیطان بود


آنه لیز میشل، متولد سال 1952و فوت شده در 1976دختری بود که بسیار از افراد پذیرفتند که او توسط شیاطین و راواح پلید تسخیر شده است!

در سال 1968 زمانی که او تنها 17سال سن داشت و در دبیرستان مشغول به تحصیل بود، اولین تشنج خود را تجربه کرد و پس از آن در 1969 او مورد اولین حمله صرع قرار گرفت.

سپس او تحت نظر یک متخصص مغز و اعصاب قرار گرفت و این پزشک تشخیص داد که او بیماری صرع همراه با تشنج رنج میبرد.

به زودی مشکلات آنه لیز آغاز شد بطوریکه او اعلام میکرد اشیا و اجسام اطرافش حرکت میکنند، او حتی اعلام کرد که صداهایی را میشنود که به او می‌فت: تو نفرین شده هستی !

 

 

در سال 1973 اعلام شد که او از افسردگی رنج میبرد و ۲ سال بعد عده‌ای اطمینان پیدا کردند که روح او تسخیر شده است و به همین جهت والدین او از ادامه درمان پزشکی صرف نظر کردند و از راه جن گیری برای درمان بهره بردند .

علائم آنه لیز مانند افرادی بود که از اسکیزوفرنی رنج میبرند اما آنها به درمان پاسخ مثبت میدادند اما درمورد او قضیه فرق میکرد.

اولین بار یک زن مسن تشخیص داد که آنه لیز توسط شیاطین تسخیر شده است، او متوجه شد که آنه لیز از تصویر عیسی(ع) دوری می‌کند و از نوشیدن آب مقدس طفره میرود ، او همچنین اعلام کرد که بوی بدی مانند بوی جهنم از بدن آنه لیز استشمام میکند.

 

 دختری که تحت احاطه شیطان بود

 

یک جنگیر به ملاقات او آمد و متوجه شد که موضوع حقیقت دارد و او تسخیر شده است و به همین جهت برای مراسم جن گیری از اسقف اجازه درخواست میکند و پس از چندبار درخواست در نهایت اجازه به وی داده میشود.

جلسات جن گیری چندین بار صورت گرفت اما دو کشیشی که برای اینکار آمده بودند، نتوانستند این کار را انجام بدهند.

او کارهای عجیب بسیاری انجام میداد و به خوردن مگس و عنکبوت عادت کرده بود و حتی ادرار خودش را میخورد !

او کارهای عجیب دیگری نیز انجام میداد ، برای مثال یک بار او به حالت سینه خیز به زیر یک میز رفت و به مدت دو روز مانند سگ واق واق میکرد یا اغلب ساعات‌ جیغ میکشید و این کارها برای او امری عادی شده بود !

هنگامی که بدن او تسخیر شد به شدت ضعیف شد و نمیتوانست غذا بخورد.

تصاویر بالا مربوط مراسم جن گیری از وی میباشد که به مدت 10ماه ادامه داشت اما نتیجه‌ای در بر نداشت و او روز به روز ضعیف و ضعیف‌تر شد.

 

دختری که تحت احاطه شیطان بود

 

در سال 1978 تقریبا بعد از گذشت 2سال از مرگ وی، والدینش تصمیم گرفتند که نبش قبر بکنند و تابوت او را تغییر دهند.

بعدها مشخص شد که علت این امر پیغامی بود که از یک راهبه دریافت کرده بودند، مبنی بر اینکه او احساس میکند که جسد آنه لیز سالم مانده است اما پس از نبش قبر مشخص شد که جسد او فاسد شده است و هیچگاه اجازه پخش تصاویر جسد وی صادر نشد.

آنه لیز قبل از مرگ و لحظات پایانی عمرش صحبت کرد و از کشیش خواست تا برایش طلب آمرزش کند او درمورد گناهان جوانان و کشیشان کلیساهای مدرن مطالبی را عنوان کرد.

آنه لیز و سه خواهرش مانند پدرش انسان‌های معتقدی بودند و مذهب کاتولیک داشتند.

درمورد مرگ آنه لیز چهار نفر محکوم شدند ؛ پدر و مادر او و همچنین دو کشیشی که برای مراسم جن گیری تلاش میکردند گویا آنها به 6ماه حبس محکوم شدند چرا که در نگهداری از یک بیمار کوتاهی کرده بودند …


منبع: فالگو

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ