پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این دختر خانم باید برای ازدواج تا 18 سالگی صبر کند + عکس این دختر خانم باید برای ازدواج تا 18 سالگی صبر کند + عکس زنی که پس از 30 سال عشق گمشده اش را در فیس بوک پیدا کرد زنی که پس از 30 سال عشق گمشده اش را در فیس بوک پیدا کرد این مرد ایرانی در اینستاگرام بیش از ۳۰ هزار فالور دارد این مرد ایرانی در اینستاگرام بیش از ۳۰ هزار فالور دارد ماجرای مانکن‌هایی که دستمال کاغذی می‌خورند تا چاق نشوند!! ماجرای مانکن‌هایی که دستمال کاغذی می‌خورند تا چاق نشوند!! جزیره گنج متعلق به یک مرد انگلیسی (عکس) جزیره گنج متعلق به یک مرد انگلیسی (عکس) آیا تخم مرغ گندیدیه فایده دارد و قابل خوردن است؟ آیا تخم مرغ گندیدیه فایده دارد و قابل خوردن است؟ کار عجیب این دختر در اتاق رئیسش (عکس) کار عجیب این دختر در اتاق رئیسش (عکس) این دختر دانشجو قادر است روح را از بدنش جدا کند (عکس) این دختر دانشجو قادر است روح را از بدنش جدا کند (عکس) زندگی راحت در تخم مرغ (عکس) زندگی راحت در تخم مرغ (عکس) کار مهیج و غیر قابل باور دو دختر 9 ساله کار مهیج و غیر قابل باور دو دختر 9 ساله بادکردن عجیب چهار تایر با بینی! (+عکس) بادکردن عجیب چهار تایر با بینی! (+عکس) این دختر جوان نرم افزار تشخیص سرطان سینه ساخت +عکس این دختر جوان نرم افزار تشخیص سرطان سینه ساخت +عکس رسم عجیبی برای ترساندن داماد + عکس رسم عجیبی برای ترساندن داماد + عکس پسر هندی 6 ساله رکورد اسکیت سواری را شکست + عکس پسر هندی 6 ساله رکورد اسکیت سواری را شکست + عکس این دختر میتواند پایش را 180 درجه بچرخاند (عکس) این دختر میتواند پایش را 180 درجه بچرخاند (عکس) همه زندگی عجیب این زن به رنگ سبز است همه زندگی عجیب این زن به رنگ سبز است عکس کشف شده از اولین کدخدای زن ایران عکس کشف شده از اولین کدخدای زن ایران یک ایرانی دیوار برلین را برای همیشه جاویدان ساخت + عکس یک ایرانی دیوار برلین را برای همیشه جاویدان ساخت + عکس عادت عجیب یک زن 45 ساله ! +عکس عادت عجیب یک زن 45 ساله ! +عکس ناگفته های انریکه ایگلسیاس خواننده معروف درباره ظاهرش ناگفته های انریکه ایگلسیاس خواننده معروف درباره ظاهرش

مدل دستخط و شخصیت افراد

مدل دستخط و شخصیت افراد


دستخط هركس اسرار نهفته‌ای را در مورد شخصیت او آشكار میكند …

 
تحلیل دستخط هرفرد می تواند بیش از ‌١٠٠ خصوصیت از شخصیت او را برای ما معرفی كند و ما میتوانیم نكات مهمی را در مورد خصوصیات فرد و روابط شخصی و روابط شغلی وی دریابیم.

میزان شیب دستخط هركس نشان دهنده‌ نوع واكنش عاطفی فرد در موقعیتهای عاطفی است.

هر قدر دستخط شما به سمت راست یا چپ متمایل باشد ، واكنش شما در قبال مسایل زندگی عاطفی تر است یعنی شما تحت فرمان قلب خود هستید .

اگر دستخط شما حالت عمودی دارد واكنش های شما بیشتر منطقی و عقلانی است یعنی معمولاً براساس حقایق، اطلاعات و منطق، واكنش نشان میدهید و واكنش شما در قبال مسایل مختلف زندگی، كمتر جنبه احساسی دارد یعنی شما تحت فرمان مغز خود هستید .

مردم به روش‌های مختلفی می‌اندیشند شما چطور!؟

آیا درك بسیار سریعی دارید و قبل از آنكه توضیح گوینده راجع به مساله‌ای به پایان برسد، منظور وی را به خوبی در می یابید و یا خیر، در این زمینه كندترید و باید با دقت بیشتری به مطالب توجه كنید و دیر به نتیجه‌گیری میپردازید؟

نحوه‌ نوشتن حروف نیز بیانگر روش تفكر شماست .

اگر شما حروف را به صورت نوك تیز مینویسید پس شما فردی سریع الانتقال هستید كه مسایل را خیلی زود درك میكند اما اگر حروف را به شكل قوس دار مینویسید شما فردی دقیقتر هستید، ولی سرعت درك كمتری دارید.

اگر شما حروف را به صورت خطوطی شكسته مینویسید ، بطوری كه در بین دندانه‌هاحرف كوچكی ایجاد میشود شما از قدرت تحلیل خوبی برخوردارید اما اگر دندانه‌های حروف را قوس‌دار مینویسید مثل دستخط بچه های ابتدایی در زمینه تجزیه و تحلیل مسایل ضعیف هستید .
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ