پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

زنان صورتی پوش برای مقابله با تجاوز جنسی زنان صورتی پوش برای مقابله با تجاوز جنسی جنجال دیده شدن یک شهر معلق در آسمان چین + تصاویر جنجال دیده شدن یک شهر معلق در آسمان چین + تصاویر پیرمرد ۱۰۳ ساله آمریکایی رکورددار پیر‌ترین داماد در جهان پیرمرد ۱۰۳ ساله آمریکایی رکورددار پیر‌ترین داماد در جهان عکس شنا کردن دختر میلیونر یک میلیون لایک گرفت +عکس عکس شنا کردن دختر میلیونر یک میلیون لایک گرفت +عکس گرفتن پارتی شبانه با میمون های آزمایشگاهی!! گرفتن پارتی شبانه با میمون های آزمایشگاهی!! یک روز  بلاخره ملتفت خواهی شد یک روز بلاخره ملتفت خواهی شد وسایل عجیب برای زیبا شدن در قدیم +عکس وسایل عجیب برای زیبا شدن در قدیم +عکس انگشتر دوربینی جالب برای نابینایان ساخته شد + عکس انگشتر دوربینی جالب برای نابینایان ساخته شد + عکس تفریح جدید و عجیب ایرانی ها اعدام با کِش (عکس) تفریح جدید و عجیب ایرانی ها اعدام با کِش (عکس) قدرتمندترین و مدرن ترین جنگنده های نظامی دنیا قدرتمندترین و مدرن ترین جنگنده های نظامی دنیا با خواندن این مطلب متعجب خواهید شد + عکس با خواندن این مطلب متعجب خواهید شد + عکس عجیب تر از این ارث وجود ندارد (عکس) عجیب تر از این ارث وجود ندارد (عکس) خوش تیپ بودن به سبک ستاره های ایرانی خوش تیپ بودن به سبک ستاره های ایرانی دختر 23 ساله در قطار عمرش را گذرانده دختر 23 ساله در قطار عمرش را گذرانده وصیتنامه داریوش کبیر به خشایار شاه!! وصیتنامه داریوش کبیر به خشایار شاه!! ساقدوش کرایه ای مخصوص مجالس عروسی + عکس ساقدوش کرایه ای مخصوص مجالس عروسی + عکس نهنگ عظیم گوژپشت در امریکا دردسر ساز شد نهنگ عظیم گوژپشت در امریکا دردسر ساز شد چند روز در ترکیه مسلمان زندگی کنید.. عکس چند روز در ترکیه مسلمان زندگی کنید.. عکس این دختر 29 ساله به زن آهنی معروف شده است + عکس این دختر 29 ساله به زن آهنی معروف شده است + عکس مردم شیفته مد و لباس این خانم وزیر شدند: عکس مردم شیفته مد و لباس این خانم وزیر شدند: عکس

خلاصی از احساس افسردگی و نومیدی

خلاصی از احساس افسردگی و نومیدی

 
استفاده جدید از ترفندی قدیمی!

 

به یاد دارم مقاله ای از نویسنده معروف کمیک ایان فریزر می خواندم که باعث شده بود با صدای بلند قهقه بزنم. می دانستم فرزندانم از سر و صدایی که راه انداخته بودم معذب بودند ولی واقعا دست خودم نبود نمی توانستم جلوی خودم را بگیرم. آن مقاله واقعا خنده دار بود و تغییری آنی در وضعیت روحی من ایجاد کرده بود احساس خوبی داشتم. هنوز می خندیدم آن هم با صدای بلند در حالیکه ساعت ها گذشته بود!

روز ها بعد در دفتر خودم نشسته بودم و اصلاً حس خوبی نداشتم احساس افسردگی می کردم. به یاد ندارم چه چیزی مرا آزرده بود اما همین قدر می دانم که چیز مهمی نبود. روی صندلی خودم نشسته بودم و به اطراف نگاه می کردم با صندلی چرخدار خودم را به این سو و آن سوی اتاق سر می دادم و به هر گوشه اتاق سر می زدم چند قدم آن طرف تر از کشوی خودم نشسته بودم. آن مقاله خنده دار مرا صدا می زد. اما من آنقدر باهوش نبودم که آن را درک کنم.

این هم درس دیگری که می توانید از اشتباه من بگیرید.

در آن لحظه من احساس یاس و ناامیدی می کردم، آنهم در وضعیتی که درمان درد من در دو قدمی ام بود. شک ندارم که اگر یک بار دیگر آن مقاله را می خواندم دوباره احساس خوبی به من دست می داد. اگر چیزی شما را خوشحال کند بدون شک دوباره هم می تواند این احساس را در شما القا کند.

کتاب، فیلم، ترانه، قدم زدن، نامه، مجله، افراد، مکان های دوست داشتنی، بازی و تفریح، نقاشی، خیال پردازی یا ایده پردازی، عکس و… همه در اطراف ما هستند ما با چیز هایی که قدرت خوشحال کردن ما را دارند احاطه شده ایم. ما آنها را می شناسیم چون آنها را داریم. اما به جای اینکه از آنها مانند هر ابزار دیگری استفاده کنیم درست وقتی که بیشترین نیاز را به آنها داریم فراموششان می کنیم.

این مشکلی است که رفع کردن آن بسیار ساده است. فقط این نکته ساده را به کار ببندید دفعه بعد که احساس افسردگی و نومیدی کردید یا احساس بی انگیزگی داشتید به چیزی مراجعه کنید که قبلا شما را خوشحال می کرده یا در ذهن خود بدنبال چیزی باشید که در شما ایجاد انگیزه کرده است. این پیشنهادی ساده است که برای هر کسی کاملا قابل درک و روشن است. اما این کار در عمل اتفاق نمی افتد. افراد به جای اینکه مشکل را حل کنند خود را غرق در تشویش و نگرانی می کنند.

خوب شما با راهی ساده برای رفع بی انگیزیگی و دلسردی آشنا شده اید حال یک گام دیگر به جلو بردارید و به چند تا از آن چیز هایی که در شما احساس فوق العاده ای ایجاد می کرده اند فکر کنید بله همین الان! آنها را به وضوح و روشنی به خاطر بیاورید و آن احساس خوب را در خود دوباره زنده کنید، کسی چه می داند شاید زودتر از آنکه فکرش را بکیند با صدای بلند بخندید.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ