پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

اندام دختر لاغر 20 کیلویی و عاقبت کارش +عکس اندام دختر لاغر 20 کیلویی و عاقبت کارش +عکس رانندگی بی نظیر بعضی از ما ایرانیان ..(تصاویر) رانندگی بی نظیر بعضی از ما ایرانیان ..(تصاویر) عکسهای زیباترین زنان مدل در جهان عکسهای زیباترین زنان مدل در جهان ازدواج عجیب این پسر 20 ساله با سگ ماده (عکس) ازدواج عجیب این پسر 20 ساله با سگ ماده (عکس) parsnaz خنده دارترین روش کوتاه کردن مو یک دختر + عکس هدیه جالب یک رستوران معروف به زوج های عاشق هدیه جالب یک رستوران معروف به زوج های عاشق زن و شوهر های عجیب (عکس) زن و شوهر های عجیب (عکس) این دختر به عشق خواننده محبوبش تغییر جنسیت داد (عکس) این دختر به عشق خواننده محبوبش تغییر جنسیت داد (عکس) عکس های دیدنی 32 کیلو لاغر شدن عروس خانم عکس های دیدنی 32 کیلو لاغر شدن عروس خانم یادش بخیر قدیما… -(جالب خواندنی) یادش بخیر قدیما… -(جالب خواندنی) قارچی که، شاه قارچ ها شد (عکس) قارچی که، شاه قارچ ها شد (عکس) خود درمانی یک زن او را از قیافه انداخت + عکس خود درمانی یک زن او را از قیافه انداخت + عکس این دو خانم با هم چه نسبتی دارند؟ عکس شگفت انگیز این دو خانم با هم چه نسبتی دارند؟ عکس شگفت انگیز این خانم مربی رقص که فقط یک پا دارد + عکس این خانم مربی رقص که فقط یک پا دارد + عکس برای یک زندگی عالی همیشه راه هایی است برای یک زندگی عالی همیشه راه هایی است عروسک های جورابی زیبا و خلاقانه عروسک های جورابی زیبا و خلاقانه مراسم عجیب عمامه بستن دختران جوان در چین +عکس مراسم عجیب عمامه بستن دختران جوان در چین +عکس شکار عجیب و باورنکردنی یک مار بزرگ توسط عنكبوت + عکس شکار عجیب و باورنکردنی یک مار بزرگ توسط عنكبوت + عکس مدرن ترین روش نعش کشی مردگان آمد + عکس مدرن ترین روش نعش کشی مردگان آمد + عکس ایده های خلاقانه بسیار زیبا با مقوای بازیافتی دستمال توالت ایده های خلاقانه بسیار زیبا با مقوای بازیافتی دستمال توالت

تستی جهت میزان قدرت ارتباط شما با سایرین

تستی جهت میزان قدرت ارتباط شما با سایرین


شما خیلی راحت دوست پیدا می کنید و روابط اجتماعی تان خوب است یا گوشه گیرید و به سختی به سمت دیگران می روید؟ پاسخ دادن به سوالات زیر می تواند به شما در پیدا کردن جواب این سوال کمک کند که «من چقدر آدم اجتماعی ای هستم؟»…

 

بعد از خواندن هر سوال، امتیاز گزینه ای که بهتر از دیگر گزینه ها، رفتار شما را توصیف می کند؛ در مربع مقابل آن یادداشت کنید.

 

همیشه بیشتر اوقات گاهی اوقات کمی هرگز

 

۱. درباره افراد و موقعیت های مختلف به افکار منفی روی می آورم.

 

۲. در برقراری هر ارتباطی از دیگران انتظار دارم پیشقدم شوند.

 

۳. ترجیح می دهم افکارم را برای خودم نگه دارم و آنها را بروز ندهم.

 

۴. اعتمادبه نفس ندارم و از خود بیزارم.

 

۵. مدام درباره خودم و دیگران، منفی بافی می کنم.

 

۶. با انتظار یک نتیجه بد وارد هر موقعیتی می شوم.

 

۷. در مورد دیگران به راحتی قضاوت می کنم و با این کار، روابط احتمالی ام را از بین می برم.

 

۸. درباره زندگی خود و اتفاق هایی که برایم افتاده است، حس خوبی ندارم.

 

۹. در مطالبه حق خود از دیگران، آدم بی تفاوتی هستم. مردم اغلب یا مرا نادیده می گیرند یا به من بی احترامی می کنند.

 

۱۰. نداشتن اعتمادبه نفسم را پشت نقابی پنهان کنم که اغلب دیگران آن را غرور و خودپسندی می دانند.

 

۱۱. تمام وقتم را به مقایسه خود با دیگران می گذرانم.

 

۱۲. با این نگرانی که دیگران درباره من چطور فکر می کنند، امکان کسب تجربه های جدید را از خود سلب می کنم.

 

۱۳. بیشتر احساسات من خشم، ترس، نفرت، سرخوردگی و رنجش است.

 

۱۴. احساس می کنم زندگی ام به بن بست رسیده است و به هیچ کجا راهی ندارد.

 

۱۵. از زندگی و حتی زندگی کردن می ترسم و احساس نگرانی دارم.

 

۱۶. در تشخیص و انتخاب گزینه هایی که در اختیار دارم با شکست روبرو می شوم.

 

۱۷. فکر می کنم هیچ هدفی ندارم و فقط وانمود می کنم که در پی هدفی هستم.

 

۱۸. به خودم و دیگران قول هایی می دهم که به آنها پایبند نیستم.

 

۱۹. از اینکه اشتباهی مرتکب شوم، می ترسم زیرا دوست دارم همه کارها کامل انجام شود.

 

۲۰. برای انجام ندادن هر کاری که از آن می ترسم یا قادر به انجام آن نیستم، بهانه ای پیدا می کنم.

 

● تفسیر آزمون

 

اگر امتیازتان ۱۰۰ ۸۶ است (سطح ۶): شما مهارت های زیادی برای برقراری ارتباط دارید. آدم خوش بیانی هستید که با دیگران خیلی خوب همکاری می کنید. شخص نافذی هستید و مایلید دیگران را برای انجام کارها متقاعد کنید. خون گرم هستید و به سرعت با دیگران همدردی می کنید. ذهنی باز دارید و به راحتی دستپاچه نمی شوید. درواقع ممکن است دیگران اعتمادبه نفس شما را خودپسندی یا خونسردی بیش ازحد تعبیر کنند.

 

اگر امتیازتان ۸۵ ۶۸ است (سطح ۵): شخص قاطع و خودداری هستید اما از کمک به دیگران لذت می برید. شما فرد مطمئن، قابل اعتماد و دلسوزی هستید و شخصیتی دوست داشتنی دارید. اگرچه به اندازه افراد سطح ۶، پرشور به نظر نمی رسید اما مقاوم هستید و می توان به شما اعتماد کرد. کمی ترس و دودلی درباره خود دارید که باعث می شود جدا از دیگران به نظر برسید و این ترس، نفوذتان را از شما می گیرد. پس لازم است که با خود کمی عادلانه تر رفتار کنید.

 

اگر امتیازتان ۶۷ ۴۸ است (سطح ۴): روابط عمومی تان بالاست و با دیگران خوب کنار می آیید اما لازم است بعضی از باورهای محدود خود را عوض کنید و شروع کنید به زندگی. در اهداف و عقایدتان دچار آشفتگی هستید زیرا نیاز دارید از ترس درباره زندگی و دیگران خلاص و برای مردم بیشتر ارزش قائل شوید. فرصت های زیادی را به علت نگرانی های بی موردی که شما را نسبت به دیگران شکاک و عیب جو می کند، از دست داده اید. مردم همانطور با شما رفتار می کنند که خود شما با خودتان. پس از همین حالا برای خود ارزش قائل شوید و اعتمادبه نفس بیشتری داشته باشید تا شاهد تغییر در عکس العمل دیگران و موفقیت خود باشید.

 

اگر امتیازتان ۴۷ ۳۰ است (سطح ۳): شما کمی مهارت برای برقراری ارتباط با دیگران دارید که جای پیشرفت دارد زیرا اساسا به خودتان فکر می کنید. اغلب درباره اینکه چه هدفی دارید دچار سردرگمی می شوید زیرا اعتمادبه نفس پایین و نگرانی های زیادی درباره زندگی دارید. تعیین یک هدف مشخص را امری مشکل می دانید و به همین دلیل گزینه هایتان مدام در حال تغییر هستند که همین امر باعث می شود کمتر نتیجه بگیرید و حتی بیشتر احساس بی کفایتی و اضطراب داشته باشید. دیگر به خودتان انرژی منفی ندهید تا بتوانید برای خودتان به عنوان یک شخص مهم ارزش قائل شوید و درباره دیگران و نیازهایشان هم بیشتر فکر کنید.

 

اگر امتیازتان ۲۹ ۱۵ است (سطح۲): در مواجهه با دیگران شخص خودبینی به نظر می رسید که برقراری ارتباط با افراد را کار دشواری می داند. شما دچار ترس و تردید هستید و ترجیح می دهید اول دیگران پیشقدم شوند زیرا از اینکه مرتکب خطا شوید، می ترسید اما این اشتباه ها به شما چیزهای جدیدی می آموزند و می توانند به رشدتان کمک کنند. اگر بخواهید به توانایی های بالقوه خود دست یابید و بر دیگران تأثیر بیشتری داشته باشید، خوب است بدانید که خیلی از کارها باید از روی مهارت های اجتماعی شما انجام شود.

 

اگر امتیازتان ۱۴ ۰ است (سطح۱): شما شخص ترسویی هستید و احساس همدردی و دلسوزی کمی نسبت به دیگران دارید. این مساله به دلیل اعتمادبه نفس پایین شماست، اما زندگی واقعا اینقدرها هم بد نیست. مهارت های شما در زمینه برقراری ارتباط بسیار ضعیف است و یادگیری آنها به تمرین زیادی نیاز دارد. بهتر است برای بالابردن اعتمادبه نفس خود با یک روان شناس مشورت کنید.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ