پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

زندگی راحت در تخم مرغ (عکس)

زندگی راحت در تخم مرغ (عکس)

  تخم مرغی در انگلستان ساخته شده که می توان در آن زندگی کرد.این تخم مرغ کاملا هنرمندانه طراحی شده است.
این خانه تخم مرغی که در آب قرار می گیرد نسبت به جزر و مد دریا واکنش مناسبی نشان می دهد.


طراح این خانه تخم مرغی كه ایده ساخت آن را از تخم پرندگان آبزی و نحوه زندگی آن ها در آب گرفته است. ضمنا این خانه نسبت به  باد و خورشید مقاومت دارد. این خانه تخم مرغی ضد آب در آب شناور است و تقریبا ابعادی در حدود 6*8/2 متر دارد این خانه به آشپزخانه نیز مجهز است و محل آرامی را برای زندگی فراهم آورده و از طریق یک میله متحرک به ساحل متصل می شود.


 ساکنان این خانه برق خود را از انرژی خورشیدی تامین می کنند و به یک حمام خورشیدی نیز مجهز است. این خانه تا یک سال محل آموزش برای دانشجویان خواهد بود.

منبع:باشگاه خبرنگاران


تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ