پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

پسر 4 ساله ای که به عنوان شهردار شهر منتخب شد (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز

پسر 4 ساله ای که به عنوان شهردار شهر منتخب شد  (عکس)

بسیاری از شهرداران دنیا از طریق شوراهای مختلف شهری یا از طریق انتخابات مردمی برگزیده می شوند و برای مدتی معین زمام شهر را در دست می گیرند. کاندیداهای شهرداری معمولا تلاش بسیاری در دوره تبلیغات خود انجام می دهند.

شهز "دورست" در ایالت "مینسوتا"ی آمریکا شهری بسیار کوچک است که تنها 30 نفر جمعیت دارد و شهردار آن ها یک کودک 4 ساله است که حتی سواد خواندن و نوشتن هم ندارد. در این شهر هر ساله به شیوه ای جالب انتخاب شهردار انجام میگرفت به طوری که اسم تمامی اعضای شهر درون کلاهی ریخته شده و نام یکی خارج می شد.


سال پیش "رابرت توفت" معروف به "بابی" به عنوان شهردار انتخاب شد و در آن زمان تنها سه سال داشت. او امسال با قوانین جدید قصد دارد بار دیگر در انتخابات ماه آینده شرکت کرده و شهردار "دورست" شود. قوانین جدید به او اجازه می دهند به دور از شیوه سابق بار دیگر شهردار شود.

این شهردار این روزها به همه اعضای شهر اعلام کرده است که در طول هفته شهروندان باید یک روز را به دلخواه به خوردن بستنی و ماهیگیری دربرکه مشغول باشند و از کار خود مرخصی بگیرند ولی باقی روزهای هفته روزهای کاری است.

این شهردار کوچک که به دنبال انتخاب شدن دوباره است یک حامی سرشناس هم دارد. کلانتر این شهر کسی است که این روزها تبلیغاتی برای این شهردار کوچک انجام می دهد و از او به عنوان بامزه ترین شهردار دنیا یاد می کند..
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ