پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این مرد شجاع ترین ماربان دنیاست این مرد شجاع ترین ماربان دنیاست مشهور شدن این دختر با اندام عجیب بدنش + تصاویر مشهور شدن این دختر با اندام عجیب بدنش + تصاویر هدایای لوکس به خطوط هوایی برای مسافران فرست کلاس هدایای لوکس به خطوط هوایی برای مسافران فرست کلاس ایده بسیار جالب دختران یک مدرسه از وسایل بازیافتی ایده بسیار جالب دختران یک مدرسه از وسایل بازیافتی کتک کاری باورنکردنی 2خواهر بر سر …! کتک کاری باورنکردنی 2خواهر بر سر …! دختری که آجر خوردن را به وعده غذایی خود اضافه کرده دختری که آجر خوردن را به وعده غذایی خود اضافه کرده این مرد 55 ساله باید در خانه اش کوهنوردی کند + تصاویر این مرد 55 ساله باید در خانه اش کوهنوردی کند + تصاویر جدیدترین کفش طراحی شده توسط معروفترین زن دنیای مد جدیدترین کفش طراحی شده توسط معروفترین زن دنیای مد کدام نیمکره مغز شما فعال تر است؟ کدام نیمکره مغز شما فعال تر است؟ پیرزنی که با لیس زدن بیماری چشم را از بین می برد + عکس پیرزنی که با لیس زدن بیماری چشم را از بین می برد + عکس تصاویری از یک زن بند باز دیوانه و عاشق هیجان تصاویری از یک زن بند باز دیوانه و عاشق هیجان مسابقات جذاب و هیجانی هات داگ خوری مسابقات جذاب و هیجانی هات داگ خوری بازگشت کشتی غرق پس از 80 سال به خانه بازگشت کشتی غرق پس از 80 سال به خانه ده عکاس شجاع و نترس در جهان (عکس) ده عکاس شجاع و نترس در جهان (عکس) مداد تراش را دیدین؟ این پسر عموشه (عکس) مداد تراش را دیدین؟ این پسر عموشه (عکس) تصویر شجاعانه و جذاب از تک دختر نعلبند ایرانی تصویر شجاعانه و جذاب از تک دختر نعلبند ایرانی زنان و مردان معلول مدل در روسیه +عکس زنان و مردان معلول مدل در روسیه +عکس عکس های باورنکردنی اما واقعی مار دو سر عکس های باورنکردنی اما واقعی مار دو سر بیماری بسیار عجیب و غیر قابل باور یک زن + عکس بیماری بسیار عجیب و غیر قابل باور یک زن + عکس پسری با قلب بیرون از بدن پسری با قلب بیرون از بدن

سوت و کور ترین اتاق دنیا (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
یک دانشجوی دانشگاه فنی دانمارک اتاقی را برای رصد الگویهای زیست محیطی طراحی کرده است که از هر صدایی آزاد است و در آن می توان صدای ضربان قلب خود را شنید. اتاق ساخت شده توسط این محقق دانمارکی مدلی از یک شهر سورئال آینده نیست بلکه از این امر اطمینان حاصل می کند که ماهواره ها اطلاعات دقیق زیست محیطی را جمع کرده اند.
 
برای وارد شدن به این اتاق باید از یکی از عجیب ترین درب های دنیا رد شوید.


 داخل این اتاق شما حتی می توانید صدای ضربان قلب خود را بشنوید، چرا که این اتاق یک منطقه بدون صدا است که از آن با عنوان ناپژواک یاد می شود. این اتاق به جای آنکه پژواک صدا را از بین ببرد، ریزموجها را جذب می کند و آن را برای تنظیم آنتن هایی که از ریزموجها برای مونیتورکردن تغییرات زیست محیطی استفاده می کند به یک ابزار بی نقص تبدیل خواهد کرد.
 
سرجی پیوننکو از دانشگاه فنی دانمارک که این اتاق را طراحی کرده از آن برای آزمایش آنتن های اندازه گیری آب، خاک و شوری دریا استفاده کرده است.
 
اطلاعات درباره هر دو موضوع برای مونیتور و تحلیل الگوهای آب و هوایی و تغییرات جوی بسیار مهم است.
 
به گزارشپارس ناز ،پیوننکو از مخروطهای جذب پژواک که به رنگ آبی ساخته شده به جای مخروطهای سیاه سنتی استفاده می کند تا فضای کار کمتر تیره و تار شود.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ