پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

عکس برداری از دو روح سرگردان توسط موبایل (عکس) عکس برداری از دو روح سرگردان توسط موبایل (عکس) عکس های جالب پیرزن میهن پرست دواتیشه عکس های جالب پیرزن میهن پرست دواتیشه روشی غیر عادی از ابراز عشق به همسر معلولش روشی غیر عادی از ابراز عشق به همسر معلولش تومور خارج شده از سر یک ماهی حساس ترین جراحی دنیا تومور خارج شده از سر یک ماهی حساس ترین جراحی دنیا این پسر طعم چشمش را چشیده این پسر طعم چشمش را چشیده فیلی که میتواند حرف بزند دانشمندان را حیرتزده کرد + عکس فیلی که میتواند حرف بزند دانشمندان را حیرتزده کرد + عکس واقعیت های این دنیا واقعیت های این دنیا آشنایی با ثروتمندترین زنان امریکا + عکس آشنایی با ثروتمندترین زنان امریکا + عکس عکس های سرطانی که این مرد را شبیه زامبی کرد عکس های سرطانی که این مرد را شبیه زامبی کرد تصاویر جالب از متفاوت ترین سه قلوی جهان تصاویر جالب از متفاوت ترین سه قلوی جهان با زلزله بالای 9 ریشتر چه میشود؟ با زلزله بالای 9 ریشتر چه میشود؟ فداکاری این زوج مهربان برای درمان سگ بیمارشان + عکس فداکاری این زوج مهربان برای درمان سگ بیمارشان + عکس عکس های جالب از مایکل جکسون زنده عکس های جالب از مایکل جکسون زنده سه خواهر و برادر ایرانی که در بهترین دانشگاه های آمریکا سه خواهر و برادر ایرانی که در بهترین دانشگاه های آمریکا دختر 13 ساله انگلیسی، پیرترین دختر جوان (+عکس) دختر 13 ساله انگلیسی، پیرترین دختر جوان (+عکس) دختر و پسر عاشقی که اندامشان را باربی کردند + عکس دختر و پسر عاشقی که اندامشان را باربی کردند + عکس این جوان دم مرگ آخر به عشق زندگی اش رسید (عکس) این جوان دم مرگ آخر به عشق زندگی اش رسید (عکس) دختر 16 ساله‌ای که نوزاد باقی مانده + عکس دختر 16 ساله‌ای که نوزاد باقی مانده + عکس پیرترین مرد جهان داماد شد پیرترین مرد جهان داماد شد زنی عجیب که فقط زیر نور شمع می تواند با شوهرش باشد زنی عجیب که فقط زیر نور شمع می تواند با شوهرش باشد

اگر یه رابطه مطلوب می خواهید بخوانید

اگر یه رابطه مطلوب می خواهید بخوانید


رابطه سالم نیازمند توجه و مراقبت است، به مانند بذری که پس از کاشته شدن نیاز به مواظبت و نگهداری دارد تا به بار نشیند، رابطه نیز درصورت توجه و عشق ورزیدن طرفین، به رشد و شکوفایی می رسد.

این پنج نکته به شما کمک می کند تا از اصولی که رابطه تان بر آن بنا شده اطمینان حاصل کنید و یا با رعایت آن ها، رابطه تان را قوی تر نمایید.

 

صداقت بهترین سیاست

صادق باشید، مهم نیست که در چه موقعیتی قرار دارید. اگر درمورد گذشته خود روراست نباشید و پنهان کاری کنید، عواقب و تاثیرات منفی ناشی از آن را در رابطه و حتی اهداف مشترک آیندتان شاهد خواهید بود.

 

هنگامیکه عدم صداقت آشکار شود، سلب اعتماد، رابطه را به تنگنا می کشاند و دیگر نباید امیدی به نجات آن داشت. هر رابطه باید براساس اعتماد ساخته شود و پایه و اساس اعتماد، صداقت است.

دنبال مقصر نگردید

یکی از شایع ترین مواردی که رابطه را تهدید می کند مقصر دانستن و سرزنش طرف دیگر است. این هنگامی است که یکی از طرفین بخاطر هر اشتباهی که رخ می دهد طرف دیگر را مقصر بداند و یا همیشه لحن سرزنش آمیزی داشته باشد.

 

اگر از جملاتی از قیبل: «تو همیشه اشتباه می کنی»، «تقصیر توست»، «هیچ وقت دقت نمی کنی»، «چرا اینطور رفتار می کنی» و … زیاد استفاده می کنید، باید دست نگه دارید، چون نتایج فاجعه باری درپی خواهد داشت. این جملات طرف مقابل را به اجبار درحالت تدافعی قرار می دهد و باعث تنش در گفتگو می شود. در عوض حتی اگر واقعاً مقصر بوده و اشتباه کرده است هم، از جملاتی شبیه: «من احساس می کنم تقصیر تو نبوده»، «اتفاقی است که افتاده»، «شاید من هم مقصر باشم»، «دفعه دیگر حتما موفق می شوی» و … استفاده کنید.

 

ببخشید

یکی از اسرار کلیدی در رابطه های ناگسستنی، بخشش بی قید و شرط است. همه ما اشتباه می کنیم، پس برای پشت سر گذاشتن اشتباهات و حرکت به سمت زندگی مسالمت آمیز، یکدیگر را ببخشید.

 

با دقت گوش دهید

 

ارتباط موثر زمانی رخ می دهد که طرفین به دقت به حرف های یکدیگر گوش دهند و فقط متکلم نباشند. گوش دهید و با تصدیق وی به طرف بفهمانید که حرفهایش را فهمیده اید. سعی کنید شنونده خوبی باشید و هیچ چیز تمرکز شما را در توجهتان به وی، به هم نزند.

 

ترک مجادله

هنگامیکه جر و بحث بالا می گیرد و راهی برای تمام شدن ماجرا نیست، بهتر است برای مدتی محل را ترک کنید. به یکدیگر زمان بدهید تا عصبانیتی که عامل جدال شده فروکش کند. پس از فروکش کردن عصبانیت بهتر می توانید فکر کنید و تصمیم گیری کنید.

وقتی زوجین در رابطه خود، عوامل منفی که منجر به ناراحتی و فاصله گرفتن از یکدیگر شده است را بشناسند، می توانند با متوقف کردنشان و صرف زمان برای شکوفا شدن رابطه خود درهر شرایطی موفق باشند.

منبع:سالم زیتبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ