پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

زنان و مردان خوش اندام سوپراستارهای خارجی این هفته زنان و مردان خوش اندام سوپراستارهای خارجی این هفته پیدا شدن نامه عاشقانه یک مرد عاشق پس از 60 سال!! پیدا شدن نامه عاشقانه یک مرد عاشق پس از 60 سال!! زیباترین دختر دنیا از بین 8000 نفر زیباترین دختر دنیا از بین 8000 نفر عکس نادر از آرامش بی نظیر زمین عکس نادر از آرامش بی نظیر زمین این مرد رکورد بیشترین سوراخ روی بدن در یک جلسه دارد این مرد رکورد بیشترین سوراخ روی بدن در یک جلسه دارد زیباترین دختر جهان معروف به باربی زیباترین دختر جهان معروف به باربی مهمان عجیب جنیفر لوپز در برنامه زنده امریکن آیدل مهمان عجیب جنیفر لوپز در برنامه زنده امریکن آیدل معنای ترول چیست؟ معنای ترول چیست؟ دستان بزرگ این زن تایلندی رسانه ای شد دستان بزرگ این زن تایلندی رسانه ای شد چگونگی اندازه گیری حیوانات باغ وحش (عکس) چگونگی اندازه گیری حیوانات باغ وحش (عکس) عجیب ترین نوع خواستگاری از دختر بیل گیتس  (عکس) عجیب ترین نوع خواستگاری از دختر بیل گیتس (عکس) در خواست طلاق داماد 81 ساله 5 روز پس از ازدواج در خواست طلاق داماد 81 ساله 5 روز پس از ازدواج دختر عجیب آمریکایی که در 22 سالگی دکترا می گیرد دختر عجیب آمریکایی که در 22 سالگی دکترا می گیرد اقدام خطرناک این خانم ماجراجو میان دو صخره (عکس) اقدام خطرناک این خانم ماجراجو میان دو صخره (عکس) وضعیت ناجور زنی که 2 سال را بدون غذا سپری کرد + عکس وضعیت ناجور زنی که 2 سال را بدون غذا سپری کرد + عکس این قطار زندگی جدیدی برای پناهندگان در نظر دارد این قطار زندگی جدیدی برای پناهندگان در نظر دارد این زن 23 ساله جوان ترین مادربزرگ جهان شد + عکس این زن 23 ساله جوان ترین مادربزرگ جهان شد + عکس تبدیل کردن جریان خون بدن به نیروی الکتریسیته + عکس تبدیل کردن جریان خون بدن به نیروی الکتریسیته + عکس شکار لحظه خواستگاری در زیر بارش برف + عکس شکار لحظه خواستگاری در زیر بارش برف + عکس زندگی یک زن هندی با 5 شوهرش (عکس) زندگی یک زن هندی با 5 شوهرش (عکس)

قصه های جالب و کودکانه ی خونه تکونی نی نی

قصه های جالب و کودکانه ی خونه تکونی نی نی


مامان از صبح خیلی زحمت کشیده بود حالا بعد از ظهر شده بود و حسابی خوابش گرفته بود .اما نی نی و داداشی اصلا خوابشون نمی یومد. ولی به هر حال مامان می خواست هر سه نفر با هم بخوابن .اینجوری خیال مامان راحت تر بود . مامان شروع کرد به قصه گفتن.یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس ،هیچکس ،هیچکس، …

 

چی شد ؟مثل اینکه مامان خوابش رفت .دیگه قصه ادامه نداشت.

 

نی نی هی تکون خورد و تکون خورد تا از تو بغل مامان بلند شد و رفت .داداشی هم یواشکی دنبال نی نی رفت .خدا به خیر کنه .حالا این دوتا می خواستن چکار کنن.

دو ساعت گذشت.

بعد مامان از خواب بیدار شد.از نی نی و داداشی توی اتاق خواب خبری نبود.مامان نگران شد و سریع رفت به سمت آشپزخونه . با تعجب جلوی در آشپزخونه ایستاد و گفت: وای اینجا چه خبره .چه اتفاقی افتاده، مثل اینکه لوله ی آب شکسته .همه فرش آشپزخونه خیس بود.تمام وسایل توی کابینت، روی زمین چیده شده بودند.

یه دفعه نی نی از توی راهرو رسید از سر تا پاش خیس بود .یه قوری تو دستش بود که توی اون هم پر از آب بود .نی نی توی لوله قوری فوت می کرد .صدای قل قل آّبها که شنیده می شد، می خندید.

 

نی نی تا مامانو دید قوریو بهش نشون داد و گفت :این ، آبُه… ،بعد داداشی اومد .داداشی هم حسابی خیس بود چیزی که دست داداشی بود ،عجیب تر بود .داداشی شلوارای بابا رو برداشته بود و معلوم نبود می خواست چکار کنه

 

.داداشی که بزرگتر بود و می تونست درست حرف بزنه گفت :ما داریم کارای خونه رو می کنیم .داریم خونه تکونی می کنیم .همه ظرفای توی کابینت رو شستیم .الانم داریم لباس می شوریم.بعد گفت مامانجون تو برو بخواب تا همه کارا تموم بشن.

 

مامان با تعجب گفت دارید لباس می شورید؟

 

داداشی گفت آره .یه عالمه لباس شستیم .توی حیاطن.

 

مامان با عجله به سمت حیاط رفت .

 

به به ،اینجا دیگه چه خبره .تا دلتون بخواد لباس خیس توی حیاط بود.سر مامان گیج رفت .حالا کی می خواست این خونه رو درست کنه !

 

بچه ها :نی نی و داداشی اینهمه کار خوب کرده بودن .اینهمه زحمت کشیده بودن .ولی مامان اصلا از اونا تشکر نکرد .تازه عصبانی هم شده بود و می خواست به اونا دعوا هم بکنه . وای وای !می بینید بچه ها بعضی وقتا مامانا چقدر اشتباه می کنن.

 

خلاصه به خاطر کمکهای نی نی و داداشی ،اون شب مامان و بابا مجبور شدند تا آخر شب خونه رو تمیز کنن.تازه بعدش معلوم نبود قوری کجاست تا چایی دم کنن.معلوم نبود شلوار بابا کجاست تا بابا بره از بیرون غذا بخره .

 

از همه بدتر نی نی حسابی سرما خورده بود حالا شربت سرما خوردگی کجاست؟

راستی بچه ها شما هم به مامان و بابا کمک می کنید تا خونه تکونی کنن؟به نظر شما کارای بچه ها درست بودن؟چرا مامان عصبانی بود؟

 

منبع:tebyan.netتبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ