پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

زندگی بسیار دردناک پسری با گردن دراز + عکس زندگی بسیار دردناک پسری با گردن دراز + عکس زنی که بیش از صد سال دارد و هنوز روزه می گیرد (عکس) زنی که بیش از صد سال دارد و هنوز روزه می گیرد (عکس) این مرد هندی 35 سال به حمام نرفته است این مرد هندی 35 سال به حمام نرفته است مشاغلی که با ظهور تکنولوژی کم فروغ شدند مشاغلی که با ظهور تکنولوژی کم فروغ شدند وقتی عروس خانم در مراسم نامزدی خودش را خیس می کند وقتی عروس خانم در مراسم نامزدی خودش را خیس می کند زنان این روستا بلندترین موها را دارند +عکس زنان این روستا بلندترین موها را دارند +عکس دانستنی هایی جالب درباره چارلی چاپلین دانستنی هایی جالب درباره چارلی چاپلین رونمایی طولانی‌ترین بارداری در دنیا + عکس رونمایی طولانی‌ترین بارداری در دنیا + عکس سایتی برای خیانت به زنان و مردان ! سایتی برای خیانت به زنان و مردان ! جنجالی ترین عکس مایلی سایرس خواننده هالیوودی جنجالی ترین عکس مایلی سایرس خواننده هالیوودی تصاویری زیبا از خاطرات شیرین دبستان تصاویری زیبا از خاطرات شیرین دبستان گفته های مادر به دختر درمورد پیر شدن گفته های مادر به دختر درمورد پیر شدن اقدام عاشقانه به روش دانشجوی اقتصاد + عکس اقدام عاشقانه به روش دانشجوی اقتصاد + عکس به دنیا آمدن کودکی با قلبی برعکس در قفسه سینه اش به دنیا آمدن کودکی با قلبی برعکس در قفسه سینه اش آموزش :خانمها برای اینکه یک مرد میلیاردر را تور کنند آموزش :خانمها برای اینکه یک مرد میلیاردر را تور کنند رکوردشکنی جالب این خانم با فرنی +عکس رکوردشکنی جالب این خانم با فرنی +عکس ساخت زیر لیوانی جالب و شیک ساخت زیر لیوانی جالب و شیک دردسر زهرا خانم بخاطر آرایش غلیظش در اتوبوس + عکس دردسر زهرا خانم بخاطر آرایش غلیظش در اتوبوس + عکس نتیجه یک عمر پس انداز جالب این پیرمرد 81 ساله نتیجه یک عمر پس انداز جالب این پیرمرد 81 ساله کارمند زنی که از بانک به دلیل زیبایی اخراج شد + عکس کارمند زنی که از بانک به دلیل زیبایی اخراج شد + عکس

خلاصه ای از شرح حال الی دریک

خلاصه ای از شرح حال الی دریک


بانوی جوان ایرانی خانم اِلی دریک (Ellie Drake) چها رد ه سال قبل  به امریکا مهاجرت کرد .

 او درهمان ابتدای جوانی به استعداد وعلاقه خود درفن بیان .وسخنوری پی برد ،او علاقه خود را دنبال کرد تااینکه به یک سخنران فعال وساعی ،با قدرت انتقال بسیار بالا  تبدیل شد.

خود را درکار تجارت با  استعداد ، زرنگ و باهوش نشان داد وتوانست  وارد صنعت  بازاریابی شبکه ای  شود.

پیوسته وبدون وقفه به جلو حرکت می کرد و در حال پیشرفت بود.

او همواره در صحنه های تجاری حضورداشت  چرا که به یک سخنگوی  کاملاً حرفه ای و جسور تبدیل  شده  بود  وبا توجه به  داشتن  این  تخصص در بسیاری  از تجارتها ، موفقیتهایی را از آن خود کرد.

 وزمانی که بعنوان پردرآمدترین فرد دریکی ازشرکتهای این صنعت درخشید     Brave Heart Productions را  تأسیس کرد وبدنبال این پیشرفتها به تحصیل هم ادامه داد و توانست مدرک دکترا را اخذ کند، وبه پیروزی و موفقیت  بی حد و اندازه ای در کار و زندگی خود برسد.

در پی کسب این موفقیتها ، راهنما ومشوقی برای مردان وزنان درگرداگرد کره زمین شد.

  شاید در ذهن  همه ما این سؤال نقش بسته باشد:

یک خانم جوان چطور می تواند با لهجه وزبان انگلیسی نه چندان قوی به امریکا مهاجرت کند , ثروتمند شود؟ به درجه دکترا برسد ؟ بهترین سخنور و یک مربی حاذق  و موفق شود؟؟

 

اوخواست و توانست !

 

 اِلی دریک، با بزرگانی همچون 

"Denis Waitley ", "Mark Victor Hanson" , "Jim Rohn"

به روی صحنه رفت وهمانند آنان درخشید .

   وباردیگراین موفقیت رابرروی صحنه با

Arthur Joseph , Jeffrey Combs , Jerry Clark , Les Brown ,T.Harv Eker        

سهیم شد.

بسیاری از افراد وجود اِلی دریک  را یک نیازمی دانند، زیرا پیامهای او برای آنها مفید و کاربردی است .

او با آموزش صحیح  توانسته  دگرگونی و تحولی را در قدرت و اختیارات مردان وزنان بوجود آورد.

خانم دریک ، پیامهای آموزشی دررابطه با گسترش مال و دارایی برای مدیران اجرایی ارائه داده اند وبعنوان  راهنما وپشتیبانی قوی برای صاحبان تجارتهای رو به رشد پیامی دارند… پیامشان  به  آنها اینست که :

"خودشان را باور داشته باشند،و درابتدا درمسیرموفقیت گام بردارند ، و به جستجوی هدفشان درراه موفقیت وتوانگری بپردازند ".

 

او صمیمانه آماده ارائه دادن ونشان دادن مسیرهای موفقیت به افراد مشتاق می باشد…تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ