پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

گردهمایی جالب مو هویجی ها (عکس) گردهمایی جالب مو هویجی ها (عکس) جنجال نگرانی مردان از جواب آزمایش زن تن فروش در اینترنت +عکس جنجال نگرانی مردان از جواب آزمایش زن تن فروش در اینترنت +عکس رمز جذابیت و محبوبیت زن از نوعی خاص ! رمز جذابیت و محبوبیت زن از نوعی خاص ! شب زفاف عروس و داماد لخت در میان جمع +عکس شب زفاف عروس و داماد لخت در میان جمع +عکس جالب ترین رکوردهای دیدنی و شگفت انگیز گینس (19) جالب ترین رکوردهای دیدنی و شگفت انگیز گینس (19) زنی که بیش از صد سال دارد و هنوز روزه می گیرد (عکس) زنی که بیش از صد سال دارد و هنوز روزه می گیرد (عکس) پشت صحنه ساخت کلیپ در ایران پشت صحنه ساخت کلیپ در ایران اتفاقی جالب و حیرت انگیز در مترو لندن (عکس) اتفاقی جالب و حیرت انگیز در مترو لندن (عکس) حس لذت عجیب در شمردن پول حس لذت عجیب در شمردن پول کلاغی که در اینستاگرام بیش از 3000 لایک دارد! +عکس کلاغی که در اینستاگرام بیش از 3000 لایک دارد! +عکس عکس واقعی از یک روح سرگردان یک خانم عکس واقعی از یک روح سرگردان یک خانم دختر دانشجو به خاطر تجاوز جنسی رختخوابش را با خود حمل می کند دختر دانشجو به خاطر تجاوز جنسی رختخوابش را با خود حمل می کند میلیاردر شدن 2 ایرانی با پیراهن قاچاقچی معروف ال چاپو +عکس میلیاردر شدن 2 ایرانی با پیراهن قاچاقچی معروف ال چاپو +عکس پسر بچه ای که اصلا نمی تواند دهانش را باز کند + عکس پسر بچه ای که اصلا نمی تواند دهانش را باز کند + عکس شجاعت زیاد و دیدنی دختری به نام اقیانوس (عکس) شجاعت زیاد و دیدنی دختری به نام اقیانوس (عکس) باردار شدن نود دانش آموز دختر یک دبیرستان + عکس باردار شدن نود دانش آموز دختر یک دبیرستان + عکس انسان های موفق روز خود را چگونه آغاز می کنند؟ انسان های موفق روز خود را چگونه آغاز می کنند؟ این پادشاه عاشق خانم های بسیار چاق بود (عکس) این پادشاه عاشق خانم های بسیار چاق بود (عکس) دختر شایسته سابق آمریکا تن به عمل جراحی داد +عکس دختر شایسته سابق آمریکا تن به عمل جراحی داد +عکس تصاویر درخت جادویی با بیش از 40 نوع میوه گوناگون تصاویر درخت جادویی با بیش از 40 نوع میوه گوناگون

خلاصه ای از شرح حال دکتر دنیس ویتلی

خلاصه ای از شرح حال  دکتر دنیس ویتلی


دکتر دنیس ویتلی  را به عنوان استاد موفقیتهای عالی و کمال فردی در دنیا می شناسند.

او با بیش از 10 میلیون نسخه فروخته شده نوارهای «ایجاد انگیز» در 14 زبان پرفروشنده ترین فرد در زمینه پیشرفتهای شخصی و حرفه ای است . احتمالاً او را بیشتر به عنوان نویسنده / گوینده  سِری ِ« روانشناسی پیروزی » می شنا سند که همواره در فهرست پر فروش ترین برنامه های بدون موسیقی بوده است .

این مجموعه نوارها در زمان اولین عرضه که سال 1978 بوده است 100000000 دلار در حراجی ها فروخته است .

او همچنین 10 عنوان کتاب در زمینه مدیریت خویشتن تأ لیف کرده است که 2 عنوان از آنها جزء پر فروش ترین کتابها بوده اند: « سرآغاز مهارت» و« بهترین بودن »

جدیدترین کتاب ویتلی « امپراطوران فکر » است که در فوریه 1995 توسط  ویلیام  مارو منتشر شد…

ویتلی که یکی از سخنگویان معروف وپر مشغله در شرکتها، انجمن ها و مؤسسات امریکاست، حدود 180 سمینار نیم روزه را در سالهای 96-95 در سراسر کشور برگزار کرده است ..

مدارس بازرگانی و دانشگاههای مهم برپا کننده این سمینارها برای مخاطبین در سطوح مختلف بودند..

همچنین این سری سخنرانی ها با عنوان « نکاتی در زمینه رهبری » چهرهایی چون استفن کوی و تام پیترز را معرفی کردند.

اخیراً ،انجمن مدیریت فروش و بازاریابی ،ویتلی را سخنران برجسته سال نامیده است …
نام او همچنین به تازگی در تالار افتخار سخنرانان بین المللی در سِنت لوییس میسوری وارد شده است.

ویتلی بنیان گذار انجمن ملی خود باوری و مدیر کابینه رئیس جمهور در تحصیلات حرفه ای در سال 1991بود..

او جایزه نشاط  جوانی را به خاطر کمک قابل ملاحظه اش در راهنمایی جوانان دبیرستانی از انجمن ملی رهبری جوانان دریافت کرد..

 در دهه 1980 ، وی توسط  ویلیام  سیمون به  سِمتِ ریا ست کمیته المپیک امریکا منصوب شد،تا بعنوان اولین فرد غیر پزشک در انجمن پزشکی ورزشی المپیک خدمت کند ، او بعنوان رئیس کمیته روانشناسی مسئول ابداع برنامه های تمرینی برای ذهن بود تا عملکرد تمامی ورزشکاران المپیک امریکا را بهبود بخشد ،بعلاوه او در این مدت در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی  استاد میهمان بود.

 در دهه 1970 ویتلی رئیس انجمن بین المللی تحصیلات تکمیلی بود،مؤسسه ای غیرانتفاعی که توسط دکتر جوناس ساک و دیگر دانشمندان برجسته حفظ تندرستی تأسیس شده بود،به علاوه او اسیران جنگی ای را که از ویتنام به امریکا باز می گشتند مورد مشاوره قرار می داد.

در دهه 1960 هنگامی که تحصیلات تکمیلی خود را به پایان می رساند ،به عنوان مشاور رئیس ساک در زمینه تحقیقات بیولوژیکی در لاجولای  کالیفرنیا فعالیت می کرد .

همچنین در این مدت سمینارهای کنترل استرس  را برای فضا نوردان موشک آپولوی ناسا برگزار کرد.

ویتلی کاپیتان سابق نیروی دریائی و فارغ التحصیل دانشکده دریا نوردی امریکا در آناپولیس  است ..

او دکترایش را در رشته رفتارشناسی انسان  در سال 1970 از دانشگاه لاجولا دریافت کرد..
ویتلی و همسرش سوزان  در رانکو سا نتای امریکا زندگی می کنند و دارای 7 فرزند می باشند..تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ