پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

دهكده ای جالب که به تفریحگاه دختران تبدیل شده است دهكده ای جالب که به تفریحگاه دختران تبدیل شده است چند هزار نفر برهنه در انتظار تکه چوب شانس (عکس) چند هزار نفر برهنه در انتظار تکه چوب شانس (عکس) کار عجیب و جالب ژاپنیها برای فرار از فشار عصبی +عکس کار عجیب و جالب ژاپنیها برای فرار از فشار عصبی +عکس 8 نکته ای که برای موفقیت در زندگی باید از آن پرهیز کنید 8 نکته ای که برای موفقیت در زندگی باید از آن پرهیز کنید شغل تعجب آور و دیدنی این زن مانکن بیمار شغل تعجب آور و دیدنی این زن مانکن بیمار دریافت نشان شجاعت توسط یک سگ! دریافت نشان شجاعت توسط یک سگ! خارج کردن یک کفش دوزک بعد از 3 سال از گوش این خانم خارج کردن یک کفش دوزک بعد از 3 سال از گوش این خانم هدیه مار سمی به دختر دانشجو !! هدیه مار سمی به دختر دانشجو !! رکورد دار پیرترین مرد جهان با 256 سال سن رکورد دار پیرترین مرد جهان با 256 سال سن تست جدید و با حال آیکیو سنج تست جدید و با حال آیکیو سنج تا حالا مار معتاد دیدی؟ تا حالا مار معتاد دیدی؟ سقوط چاقو و فرو رفتن در سر مرد رهگذر + عکس سقوط چاقو و فرو رفتن در سر مرد رهگذر + عکس نقاشی های شگفت انگیز این خانم آلمانی روی بدن انسان نقاشی های شگفت انگیز این خانم آلمانی روی بدن انسان امكان حيات و زندگي در كرات و سيّارات ديگر غير از زمين امكان حيات و زندگي در كرات و سيّارات ديگر غير از زمين خواستگاری با کامیون برای بله گرفتن از عروس خانم + عکس خواستگاری با کامیون برای بله گرفتن از عروس خانم + عکس اولین فرد متخصص دندانپزشک در دوره قاجاریه اولین فرد متخصص دندانپزشک در دوره قاجاریه عروسی 6 مرحله ای به سبک چینی جنجال برانگیز شد + عکس عروسی 6 مرحله ای به سبک چینی جنجال برانگیز شد + عکس خواستگاری رویایی مامور پلیس از دختر +عکس خواستگاری رویایی مامور پلیس از دختر +عکس اسکورت زنان موتور سوار در خیابان توسط پلیس +تصاویر اسکورت زنان موتور سوار در خیابان توسط پلیس +تصاویر آرزوی مادربزرگ 80 ساله و کمک خوانندگان سرشناس به او آرزوی مادربزرگ 80 ساله و کمک خوانندگان سرشناس به او

عربده زدن آقای نماینده مقابل دوربین های تلویزیونی +عکس

عربده زدن آقای نماینده مقابل دوربین های تلویزیونی +عکس

عربده زدن آقای نماینده مقابل دوربین های تلویزیونی یک نماینده پارلمان ژاپن که متهم به اختلاس اموال عمومی است در یک برنامه تلویزیونی با نعره کشیدن و ضجه زدن به دلیل ارتکاب این گناه پوزش طلبید.

 

معمولا در چنین مواردی در ژاپن، مقامی که مرتکب فساد مالی شده با قیافه ای غم زده، پشیمان، ساکت و با کت و شلواری سیاه در برابر رسانه ها ظاهر شده و چندین بار با زاویه 90 درجه تعظیم می کند تا پوزش بخواهد. اما، این بار ریوتارو نونومورا اختیار از کف داد: گریه کرد، نعره زد، روی میز مشت کوبید، ضجه زد و فریاد نومیدی سر داد.

عربده زدن آقای نماینده مقابل دوربین های تلویزیونی +عکس

به گزارش لوفیگارو، ریوتارو نونومورا نماینده محلی 47 ساله پارلمان ژاپن در یک کنفرانس رسانه ای در شهر کوبه حاضر شد تا در مورد مبلغ 30 هزار یورو که برای سفرهای تفریحی اش و اقامت در هتل های چشمه های آب گرم که از اموال عمومی پرداخت شده است ، توضیح دهد. او از ارائه فاکتور برای تمام این هزینه ها خودداری کرده و آنها را از محل بودجه منطقه نمایندگی اش پرداخت کرده بود.

عربده زدن آقای نماینده مقابل دوربین های تلویزیونی +عکس

این نمایش در برابر تماشاگران و رسانه ها که در سالنی جمع شده بودند سه ساعت به طول انجامید. حاضران در سالن بین حیرت و میل به خندیدن مردد بودند. نماینده مختلس بین دو هق هق گریه عذرخواهی می کرد ، درحالی که دوربین های تلویزیونی حتی لحظه ای از این صحنه را از دست نمی دادند. فیلم ویدئویی ریوتارو نونومورا فقط در بعد از ظهر چهارشنبه گذشته نیم میلیون بازدیدکننده داشته و مسلما تا روز جمعه تعداد بازدیدکنندگان آن چند میلیون فراتر رفته است.

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ