پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

حرکت غیر انسانی خانم نویسنده کاربرانش را خشمگین کرد

حرکت غیر انسانی خانم نویسنده کاربرانش را خشمگین کرد

حرکت غیر انسانی خانم نویسنده کاربرانش را خشمگین کرد ، خانم نویسنده از زمانی که ذائقه خرگوشی خود را برای دوستانش فاش نموده است سیلی از انتقادات را به سوی خود روانه نموده است.تویتر خانم 54 ساله بیش از 37 هزار بیننده دارد.بسیاری از کاربران عاشق رمانهای جذاب او هستند. رمان “پرتقال تنها میوه نیست” در سال 1985 چاپ شد و از محبوبیت زیادی برخوردار است.

از هنگامی که خانم جینت وینترسون تصاویری از ذائقه خرگوشی خود را در سایتش قرار داده است سیلی از انتقادات را به سوی خود کشانده است. او چند روز قبل تصاویر خرگوشی را در سایتش قرار داد که به طرز وحشتناکی پوستش کنده شده بود. وی در زیر تصاویر نوشته بود خرگوش هنگام خوردن سبزیجاتش در باغچه در دام افتاده .

 

او سبزیجات مرا خورده بود و من هم پوستش را کندم و می خواهم آنرا با روزماری و اویشن نوش جان کنم.برخی از کاربران با انتقادات تند به وی نوشتند از این به بعد دیگر هیچ یک از آثارش را نخواهند خواند. او در جواب انتقادات یکی از کاربرانش می گوید: نمی دانم چرا اینقدر از خرگوش طرفداری می کنید! خیلی از حیوانات دیگر شکار می شوند و شما گوشت آنها را می خورید و دم بالا نمی آورید.

 

لطفا این تناقض را برایم توضیح دهید. یکی از کاربران دیگر در جواب می گوید انتقادات به خاطر نشان دادن تصاویر وحشتناک از خرگوش است. مردم طاقت دیدن چنین تصاویری را ندارند.

حرکت غیر انسانی خانم نویسنده کاربرانش را خشمگین کرد

 

 

 

منبع: دیلی خبر

 

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ