پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

پیشنهاد تحریک کننده میلیاردی برای یک الهه + عکس پیشنهاد تحریک کننده میلیاردی برای یک الهه + عکس اقدام عجیب این مرد برای لاغر کردن مردم! +عکس اقدام عجیب این مرد برای لاغر کردن مردم! +عکس این خانم ثروتمندترین فرد آلمان شد (+عکس) این خانم ثروتمندترین فرد آلمان شد (+عکس) کجا می توان وفادارترین زن جهان را پیدا کرد + عکس کجا می توان وفادارترین زن جهان را پیدا کرد + عکس خواستگاری و ازدواج عجیب و جالب پلیس ضربت +عکس خواستگاری و ازدواج عجیب و جالب پلیس ضربت +عکس لاک پشت به این عجیب غریبی دیده بودید؟ (عکس) لاک پشت به این عجیب غریبی دیده بودید؟ (عکس) عاقبت جفت گیری گورخر و اسب این میشه (عکس) عاقبت جفت گیری گورخر و اسب این میشه (عکس) اسباب بازی زن شیطانی وحشتناک اسباب بازی زن شیطانی وحشتناک این کنگ فو کار با دستش آب را جوش می آورد!! (عکس) این کنگ فو کار با دستش آب را جوش می آورد!! (عکس) عکس جالب سلفی به روش خواهران 174 ساله (عکس) عکس جالب سلفی به روش خواهران 174 ساله (عکس) تصاویر موتور سوار نابینا تصاویر موتور سوار نابینا این مرد 40 سال دست خود را بالا نگه داشته این مرد 40 سال دست خود را بالا نگه داشته تمام دندانهای این جوان به خاطر نوشیدن 8 لیتر نوشابه ریخت تمام دندانهای این جوان به خاطر نوشیدن 8 لیتر نوشابه ریخت اولین زن نابینای بارداری که توانست تصویر فرزندش را لمس کند اولین زن نابینای بارداری که توانست تصویر فرزندش را لمس کند پیدایش یک ربات ماهی چراغ دار پیدایش یک ربات ماهی چراغ دار سوزاندن نوجوان چینی برای کاهش وزن سوزاندن نوجوان چینی برای کاهش وزن تا حالا مار معتاد دیدی؟ تا حالا مار معتاد دیدی؟ زنی که لقب پیر ترین مادر دنیا را به او داده اند (عکس) زنی که لقب پیر ترین مادر دنیا را به او داده اند (عکس) آیا میدانستید همه چشم آبی ها یک پدر دارند ؟ آیا میدانستید همه چشم آبی ها یک پدر دارند ؟ برگزاری مسابقه دو عجیب برای حمایت از خیریه + عکس برگزاری مسابقه دو عجیب برای حمایت از خیریه + عکس

در سوگ خورشید جماران امام خمینی (ره)

مجموعه : مذهبی

در سوگ خورشید جماران امام خمینی (ره)

 

در سوگ خورشید جماران امام خمینی گویی همین دیروز بود که فرمودند: «من به پشتیبانی این ملت دولت تعیین می كنم.». رادیو بی بی سی هنگام اعلام درگذشت امام (ره ) گفت: امروز مردی چشم از جهان فرو بست که با درگذشت او چشم های بسیاری در جهان غرب آسوده خوابید.

 

راستی این خمینی کبیر(ره) کیست که همه مردم جهان عاشقانه او را دوست دارند. و چـه شعار زیبا و گـویایى در سالگرد رحلتـش انتخاب كرده بـودند كه “عشق به خمینـى عشق به همه خوبی هاست. آری، این روزها همه مردم دنیا در سوگ خورشید جماران سرود غم سر می دهند و برای تجدید بیعتی دو باره با امامشان راهی کوی دوست شده و برای رسیدن به حرم امام (ره) و تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و راه این بزرگ مرد تاریخ بشریت سر از پا نمی شناسند.

 

پی نوشت ها: صحیفه نور، مجله رشد و  بیانات مقام معظم رهبری

 

امروز مردی چشم از جهان فرو بست که با درگذشت او چشم های بسیاری در جهان غرب آسوده خوابید.بیست و پنج سال از رحلت حضرت امام خمینی “ره”مى‌‏گذرد، از این رو، امروزه جهان اسلام و مردم ستمدیده دنیا مخاطب اصلی مکتب، اندیشه و تفکر ایشان هستند. و به همین دلیل، در قرن حاضر انقلاب اسلامی ایران الگویی برای تحول ملت های جهان شده است.

 

* امام خمینى(ره)؛ رسول مهربانی ها بود و بس …

به بیان روشن تر، در دهه 1970 جهان شاهد ظهور بزرگ مردی به نام امام خمینى(ره) در ایران بود. بدون شک نام امام‏ خمینی (ره) با تاریخ معاصر جهان آمیخته شده، بطوری که این بزرگ مرد قرن احیاگر میراث عظیم اسلامی در جهان امروز است. به بیان دیگر و به تعبیر اندیشمند فرانسوی، میشل فوکو، امام ‏خمینی منادی معنویت و روحی جدید برای جهان بی ‏روح در عصر حاضر گردید.

 

بدینسان، پایداری، تلاش و مجاهدت خستگی‏ ناپذیر امام راحل در طول بیش از سه دهه میراث گرانبهایی را برای مسلمانان و شیفتگان وی و همچنین مردم ستمدیده دنیا  بر جای گذارد و سنتی نو و مکتبی اصیل برای احیای ارزش ها و اصول اسلامی در جهان امروز ارائه کرد که امروزه الگوی برای مبارزات ملت‌های آزاده علیه استكبار جهانی شده است.

 

* بی نام خمینی انقلاب ایران در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست

به یقین، بی نام خمینی انقلاب اسلامی ایران در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست. این جمله ای است که رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای در توصیف نقش متمایز و بارز  امام خمینی (ره) در رهبری انقلاب اسلامی ایران بیان کرده اند.

 

این تعبیر بی‌گمان گویاترین تعبیر از پیوند عنصر رهبری با انقلابی است که به گفته بسیاری از تحلیلگران سیاسی دنیا ماهیت، ویژگی ها و عملکرد آن با هیچ کدام از نمونه های مشابه آن در تاریخ تمدن بشری قابل مقایسه نیست.

 

از سویی حال به نظر می آید، اکنون پس از سال های دراز، باز سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) سر رسید و مردم ایران و ملل جهان وداع با خمینی کبیر را به یاد می آورند که امام خمینی حکومت بر دلها و قلبها می کرد، همه از جان و دل عاشق امام بودند و امام نیز عاشق خدا بود، عشق به خداوند و بنده مخلص او بودن افتخاری بزرگ برای امام به شمار می رفت، بی توجه به همه جا و همه کس، فقط متوجه پروردگار بود، رضای پروردگار هدف او بود.

 

* تمام تجسم خواست یک ملت در وجود امام راحل بود

شهید مطهری در توصیف امام (ره ) می گوید: “چه بگویم از کسی که صحبت از او همه وجودم را به لرزه در می آورد. خیلی کم می شود که تمام تجسم خواست یک ملت در وجود یک مرد خلاصه شده باشد.

 

آری 25 سال از رحلت امام خمینى (ره) مى‏گذرد، در حالى كه تحولات سیاست هاى منطقه و جهان هنوز از رهنمودهاى ایشان تاثیر مى‏پذیرد. امام راحل در ایران انقلاب کرد، اما پیروزى انقلاب اسلامی ایران و مؤلفه‏هاى رفتارى امام خمینی(ره)، از وى چهره اى فراملى ساخت.

 

به بیان دیگر، امام خمینی در عصری ظهور کرد که الحاد و کفر جهانی پس از سیطره کامل بر مسلمانان قصد داشت، هویت آنان را مسخ، محو و نابود سازد و نام اسلام را از صفحه جغرافیای گیتی بزداید. امام (ره) در چنین وضع آشفته‏ای بپا خواست و با قیام خود جلوه‏ای از حیات راستین را برای امت اسلام و مردم ستمدیده جهان به ارمغان آورد. به همین اعتبار، نهضت اسلامی به سرعت رو به پیش می‏رود و امت اسلام و مردم مظلوم دنیا در حال بدست آوردن عظمت و بزرگی از دست رفته خویش می‏باشد.

 

 

تابناک

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ