پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

بیرون کشیدن کرم ۶ متری در بدن یک مرد +عکس بیرون کشیدن کرم ۶ متری در بدن یک مرد +عکس این دختر خانم با لباس عجیبش خود را سوژه رسانه ها کرد این دختر خانم با لباس عجیبش خود را سوژه رسانه ها کرد عادت عجیب یک زن 45 ساله ! +عکس عادت عجیب یک زن 45 ساله ! +عکس parsnaz این دختر عجیب ظاهری مثل پری دریایی دارد + تصاویر دختر روسی و سلفی های اعجاب انگیزش را ببینید دختر روسی و سلفی های اعجاب انگیزش را ببینید انتقام جالب زن از شوهر هوس باز و خیانت کار انتقام جالب زن از شوهر هوس باز و خیانت کار چطور با مرگ نزدیکان خود کنار بیاییم؟ چطور با مرگ نزدیکان خود کنار بیاییم؟ گفته های این خانم آمریکایی از سفر به ایران (عکس) گفته های این خانم آمریکایی از سفر به ایران (عکس) ثبت رکورد ازدواج برای این مرد انگلیسی ثبت رکورد ازدواج برای این مرد انگلیسی عجیب ترین ازدواج قرن (عکس) عجیب ترین ازدواج قرن (عکس) تصاویر جذاب مسابقه انتخاب دختر شایسته عراق تصاویر جذاب مسابقه انتخاب دختر شایسته عراق عمرا جرات داشته باشید که سوار این چرخ و فلک شوید!! عمرا جرات داشته باشید که سوار این چرخ و فلک شوید!! مادر بزرگ 73 ساله استاد شمشیر بازی است مادر بزرگ 73 ساله استاد شمشیر بازی است پرورش گلابی جالب و به شکل بودا پرورش گلابی جالب و به شکل بودا مومیایی زیبا هرچند وقت چشمانش باز می شود مومیایی زیبا هرچند وقت چشمانش باز می شود دختری که با فرشتگان و مردگان صحبت می‌کرد + عکس دختری که با فرشتگان و مردگان صحبت می‌کرد + عکس parsnaz گلادیاتور ها شصت بالا یا شصت پایین + عکس گوسفندی که با 20 ژاکت مردانه زندگی میکرد گوسفندی که با 20 ژاکت مردانه زندگی میکرد این خانم که در 22 سال 20 مرتبه باردار شده است + عکس این خانم که در 22 سال 20 مرتبه باردار شده است + عکس سرنوشت جالب زنی که خانه و شوهرش را ترک کرد سرنوشت جالب زنی که خانه و شوهرش را ترک کرد

بازار پرفروش خودرو های دنیا در سطح ایران

بازار پرفروش خودرو های دنیا در سطح ایران

بازار پرفروش خودرو های دنیا در سطح ایران,شرکت خودروسازی تویوتای ژاپن با تولید 10.2 میلیون خودرو در سال 2014 عنوان بزرگترین خودروساز جهان را از آن خود کرد. بازار کشور ما نیز همواره از این خانواده استقبال کرده و پذیرای بخشی از این 10 میلیون خودروی تولید شده است.

 

1- تویوتا آریون
تویوتا آریون در بازار در دو مدل SE و گرند عرضه می شود که مدل SE در بازار آزاد قیمتی 217 میلیون تومانی دارد. مدل گرندآریون نیز 220 میلیون تومان قیمت دارد. البته قیمت این خودرو در نمایندگی ها 200 میلیون و 500 هزار تومان است.
بازار پرفروش خودرو های دنیا در سطح ایران2- رافور
تیپ یک تک دیفرانسیل رافور در نمایندگی ها به قیمت 179 میلیون و 500 هزار تومان و در بازار آزاد 168 میلیون تومان عرضه می شود. مدل تیپ دو آن با دو دیفرانسیل در نمایندگی ها 175 میلیون تومان قیمت دارد. در بازار آزاد نیز قیمت این خودرو 187 میلیون توماناست.
 

رافور تیپ دو SPL در بازار آزاد 173 میلیون تومان قیمت دارد. همچنین رافور تیپ سه در نمایندگی ها 210 میلیون تومان و در بازار آزاد 206 میلیون تومان قیمت دارد اما قیمت همین تیپ در مدل دو دیفرانسیل 2015 در نمایندگی ها 218 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
بازار پرفروش خودرو های دنیا در سطح ایران3- پرادو
این خودرو هم اکنون در بازار ایران در سه مدل خرید و فروش می شود. اولین مدل پرادو که TX چهار در است در بازار قیمتی معادل 340 میلیون تومان دارد. مدل چهار در VX این خودرو هم در نمایندگی های 325 میلیون تومان قیمتگذاری شده است.

 
 
آخرین مدل که دو در است در نمایندگی ها 240 میلیون تومان و در بازار آزاد 289 میلیون تومان قیمت دارد.

بازار پرفروش خودرو های دنیا در سطح ایران
4- کمری

مدل GLX/SSPL 2015 کمری در نمایندگی ها 187 میلیون و در بازار آزاد 175 میلیون تومان خرید و فروش می شود. قیمت GLX SPL 2500 که مدل دیگری از کمری است در نمایندگی ها به 159 میلیون و 500 هزار تومان و در بازار آزاد به 166 میلیون تومان می رسد.

 

کمری GL2015 نیز در نمایندگی ها 136 میلیون و 500 هزار تومان و در بازار آزاد 143 میلیون تومان قیمتگذاری شده است. آخرین مدل کمری هم که SE است در بازار آزاد 138 میلیون تومان قیمت دارد.

بازار پرفروش خودرو های دنیا در سطح ایران

5- تویوتا کرولا
این مدل در نمایندگی 121 میلیون و 500 هزار تومان و در بازار آزاد 122 میلیون تومان قیمت دارد. البته باید این را اضافه کنیم که قیمت 2015XLI اسپشیال به 128 میلیون تومان در نمایندگی ها و 129 میلیون تومان در بازار آزاد می رسد.

 
قیمت این خودرو همچنین در مدل 2014XLI ساده در نمایندگی ها 118 میلیون و 260 هزار تومان و در بازار آزاد 119 میلیون تومان است.
 

2014GLI فول هم در نمایندگی ها 129 میلیون و 600 هزار تومان و در بازار آزاد 125 میلیون تومان است. وقتی هم که روی این مدل به جای 2014، 2015 بیاید، قیمت ها به 138 میلیون تومان و 134 میلیون تومان خواهد رسید.
بازار پرفروش خودرو های دنیا در سطح ایران6- یاریس
تویوتا یاریس هاچ بک این روزها در نمایندگی ها 109 میلیون تومان قیمت دارد. قیمت این خودرو در بازار آزاد به 107 میلیون تومان می رسد.

 
مدل های صندوقدار این خودرو در بازار آزاد که در دوتیپ 2 و 3 عرضه می شوند به ترتیب 102 و 109 میلیون تومان قیمت دارد. یاریس صندوقدار تیپ 3 هم در نمایندگی 114 میلیون تومان قیمت دارد.

بازار پرفروش خودرو های دنیا در سطح ایران
 
 
 
 
منبع:روزنامه هفت صبح
 
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ