پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

روش جالب و دیدنی برای حمایت از بیماران سرطانی + عکس روش جالب و دیدنی برای حمایت از بیماران سرطانی + عکس اقدام جالب تدریس خانم معلم را میلیاردر کرد + عکس اقدام جالب تدریس خانم معلم را میلیاردر کرد + عکس ناهار عجیب زنانن مدل و مانکن های مشهور جهان (عکس) ناهار عجیب زنانن مدل و مانکن های مشهور جهان (عکس) استقبال و احترام این مدیر مدرسه در رسانه ها غوغا به پا کرد استقبال و احترام این مدیر مدرسه در رسانه ها غوغا به پا کرد پسری که یک گاو را با مادرش اشتباه گرفته + تصویر پسری که یک گاو را با مادرش اشتباه گرفته + تصویر راز ستاره شدن «اپرا»، زنی که خیلی بدبخت بود! راز ستاره شدن «اپرا»، زنی که خیلی بدبخت بود! موسیقی‌دانی که نمی‌تواند جلو سکسکه خود را بگیرد + عکس موسیقی‌دانی که نمی‌تواند جلو سکسکه خود را بگیرد + عکس یادش بخیر قدیما… -(جالب خواندنی) یادش بخیر قدیما… -(جالب خواندنی) زیباترین خانم جهان از نوع جنگلی زیباترین خانم جهان از نوع جنگلی پسر زیبایی که تنها میتواند از چند نوع مواد غذایی استفاده کند پسر زیبایی که تنها میتواند از چند نوع مواد غذایی استفاده کند فروش یک ماهی 230 کیلو به قیمت هفتاد هزار دلار (عکس) فروش یک ماهی 230 کیلو به قیمت هفتاد هزار دلار (عکس) مردها با این عطرها شیک و جذاب شوید +عکس مردها با این عطرها شیک و جذاب شوید +عکس نوشته رضا صادقی برای غیرت این زن + عکس نوشته رضا صادقی برای غیرت این زن + عکس برای داشتن کلکسیون برگ های خشک برای داشتن کلکسیون برگ های خشک تلاش کتی جونز 130 کیلویی برای مانکن شدن در یوتویوب تلاش کتی جونز 130 کیلویی برای مانکن شدن در یوتویوب افراد موفقی که زندگی پرفراز و نشیب داشته اند افراد موفقی که زندگی پرفراز و نشیب داشته اند تصویر مرداها در حال زایمان تصویر مرداها در حال زایمان این مرد عجیب پدر 600 کودک انگلیسی است! + عکس این مرد عجیب پدر 600 کودک انگلیسی است! + عکس اختراع این دختر باهوش سکسکه را متوقف می کند + عکس اختراع این دختر باهوش سکسکه را متوقف می کند + عکس آیا این کودک منجمد شده روزی به زندگی باز میگردد؟ آیا این کودک منجمد شده روزی به زندگی باز میگردد؟

حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد +عکس

حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد +عکس

حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد

 

مرد جوانی که خود دانشجوی رشته ی حقوق و وکالت بود به جرم قتل زنجیره ای زنان فاحشه و بدکاره ، و خوردن گوشت بدن انها دستگیر شد ! به گزارش پارس ناز مردي که گوشت زنان بدکاره را مي خورد در عکس هاي زير مشاهده مي کنيد.اين مرد به خوردن گوشت بدن زنان فاحشه اعتياد دارد. اين مرد جوان پس از رابطه جنسي با زنان بدکاره آنها را مي کشد و پس از مثله کردن بدنشان آنها را مي خورد.

 

در بازجویی از وی  هنگامی که برای بار اول دستگیر شده بود ، در حالي که انگشتان دستش را مانند بچه ها در هم گره مي زد از کشتن و خوردن 6 زن نام برد. اما بعدها تنها نام سه نفر را بر زبان آورد.

 

استفان گريفيث 41 سال دارد و در آخرین محاکمه اش به حبس ابد محکوم شد . شایان ذکر است این قاتل مخوف و آدمخوار روانی معروف به قاتل تيرو کمان دار بوده و جالب اينجاست که در دانشگاه برادفورد در رشته حقوق و در حوزه جرم و جنايت نيز درس مي‌خوانده است. پروژه درسي وي جک د ريپر بوده(فردي که در دهه 1880 در وايت چپل لندن زنان فاحشه را مي کشته است)!

حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد +عکس

جزئیات بازجویی وی بسیار جالب و عجیب است .افسران پليسي که از وي بازجويي کردند از داستانهاي نگفته حکايت دارند. ظاهرا وي از 6 قتل سخن گفته که بعدا زير آن زده است. وي بعد از آنکه رسما قتل سوزان بلاميرز 36 ساله(در دادگاه ثابت شد که وي را با تير و کمان و شليک به وي از پاي در اورده است)، شلي آرميتاژ 31 ساله و سوزان راشورد 43 ساله بر عهده گرفت، به حبس ابد محکوم شد.

حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد +عکس

قاضي ارشد دادگاه ليدز در اين باره گفت بر اساس صحبت هاي قاتل جاي هيچ شک و شبهه اي نيست که وي بايد تا ابد در زندان باقي بماند. بقاياي بدن بلاميرز در 25 ماه مي در رودخانه آيري نزديک برادفورد پيدا شد. دستمال مربوط به آرميتاژ نيز در همان رودخانه يافت شد اما اثري از راشورث پيدا نشد.

 

پيشتر قاتل از قتلهاي زيادي خبر داده بود اما بعدا جزييات 5 قتل در برادفورد را گفت و سپس رسما سه مورد را بر زبان آورد و همگان متوجه شدند که قاتل بازپرسان را سر کار گذاشته است.

 

به هر حال از اين داستان که بگذريم پذيرش سه مورد قتل و خوردن اجساد توسط اين قاتل متوحش چيزي را عوض نمي کند. گفتني است بارها روانپزشکان درباره اختلالات رواني استفان گريفيث هشدار داده بودند و اسناد نشان مي دهد که وي ممکن است قاتل زنجيره اي شود اما ظاهرا کسي به اين موضوع اهميت نداد تا اينکه وي دست به جنايت زد. وي هنگامي که 17 ساله بوده با حمله به مدير فروشگاهي به سه سال حبس محکوم شد.

 

همان زمان وي به بازپرسان گفته بود که آينده خود را بعنوان قاتل زنجيره اي ديده است و شايد قاتل زنجيره اي شود اما دوباره کسي به حرفهاي وي گوش نکرده بود و بازپرسان از کنار مسئله گذشته بودند. در سال 1991 بعنوان مريضي که از زجر دادن ديگران لذت مي برد شناخته شده وروانپزشکان در باره اختلالات رواني وي هشدار دادند. سال 1992 نيز بدليل سلب آسايش و قرار دادن چاقو زير گلوي دختري بدون دليل، محکوم به دو سال حبس شد.

 

اما چون علائم بيماري را از خود نشان نداده بود مطابق قوانين انگليس به تيمارستان فرستاده نشد و به جنايات خود ادامه داد. سوال اينجاست کسي که 19 سال پيش بعنوان قاتل بالقوه شناخته شده چرا اينطور آزادانه رها شده تا دست به ارتکاب جنايت بزند. البته هيچ دليلي جز ضعف در قوانين انگليس نيست.

 

اما قربانيان استفان همگي فاحشه بوده که در زندگي اخلاقي خود دچار بحران بوده اند و نوع کار و شغل شان، آنها را در برابر مردان خشونت آميز ساخته بود. يعني مرداني از اين دست به خود اجازه داده اند که هر نوع رفتار خشني را با اين نوع افرا در جامعه انگليس داشته باشند.

 

استفان گريفيث متولد سال 1969 در دازبري در غرب يورکشاير در ماه مي 2010 به اتهام قتل و ادمخواري بازداشت شد و هنگامي که قاضي اسمش را پرسيد وي گفت آدمخوار تير و کماندار!!

 

4 بار در زندان دست به خودکشي ناموفق زده است. در 21 دسامبر به اتهام قتل 3 زن گناهکار شناخته شده و حبس ابد محکوم شد و اينک دوران حبس ابد خود را شروع کرده است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

پیر زن 68 ساله ای که قاتل زنجیره‌ای آدمخوار بود

 

تصاویر شلاق خوردن آدمخوار کرجی در ملأعام

 

تحقیقات نشان داده اسپانیایی ها آدمخوار بودند

 

بازداشت یک مرد آدمخوار در پاکستان (عکس)

 

دستگیری مرد وحشتناک آدمخوار (عکس)

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ