پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

دگرگون شدن جهان فقط با دو گلوله + عکس دگرگون شدن جهان فقط با دو گلوله + عکس فعالیت چند ساله این خانم به عنوان یک مانکن مرد (عکس) فعالیت چند ساله این خانم به عنوان یک مانکن مرد (عکس) کار عجیب دو خانم شجاع برای تشویق زنان به مقابله با ترس کار عجیب دو خانم شجاع برای تشویق زنان به مقابله با ترس 10 مهر (2 اکتبر)؛ روز جهانی بدون خشونت 10 مهر (2 اکتبر)؛ روز جهانی بدون خشونت کشف موجود موميايي شده عجيب و غريب + عکس کشف موجود موميايي شده عجيب و غريب + عکس دختر فلج که در روز عروسی راه رفت +عکس دختر فلج که در روز عروسی راه رفت +عکس بدن بسیار عجیب و باور نکردنی یک زن انگلیسی !! + عکس بدن بسیار عجیب و باور نکردنی یک زن انگلیسی !! + عکس پسر بچه ای شبیه پینوکیو در کشور چین + عکس پسر بچه ای شبیه پینوکیو در کشور چین + عکس تهران قدیم و پهلوان ‌هایش : عکس تهران قدیم و پهلوان ‌هایش : عکس اختراع چادر سقفی برای اسکان روی سقف اتومبیل اختراع چادر سقفی برای اسکان روی سقف اتومبیل زمانی که سگ خانگی محبوب تر از فرزندان می شود + عکس زمانی که سگ خانگی محبوب تر از فرزندان می شود + عکس سفر عجیب یک مرد با پاهای برهنه (عکس) سفر عجیب یک مرد با پاهای برهنه (عکس) زندگی زیباست اگر… زندگی زیباست اگر… ایده عجیب خانم چینی برای گرم کردن ماشینش ایده عجیب خانم چینی برای گرم کردن ماشینش پسر بچه سندروم داونی که میتواند پرواز کند + تصاویر پسر بچه سندروم داونی که میتواند پرواز کند + تصاویر جذاب ترین عکس های جدید نهال سلطانی مدل زیبای ایرانی جذاب ترین عکس های جدید نهال سلطانی مدل زیبای ایرانی عکس قبیله زنان و مردان کاملا برهنه عکس قبیله زنان و مردان کاملا برهنه 1 ماه زندانی شدن بچه 7 ساله در قفس توسط والدین بی رحم 1 ماه زندانی شدن بچه 7 ساله در قفس توسط والدین بی رحم افتضاح ترین نوع جراحی زیبایی برخی از زنان + عکس افتضاح ترین نوع جراحی زیبایی برخی از زنان + عکس یک تست جالب با عکس دختر یک تست جالب با عکس دختر

این هم لیست مفسدان اقتصادی! -طنر

مجموعه : مطالب طنز

این هم لیست مفسدان اقتصادی! -طنر

این هم لیست مفسدان اقتصادی! -طنر, این هم لیست مفسدان اقتصادی،این لیست مفسدان اقتصادی هم شده یک جورهایی مثل ته جیب ما، هروقت به آن مراجعه می کنید چیزی توش پیدا نمی کنید!

 

خدا نیاورد روزی که دولت قبلی تبدیل به دولت بعدی بشود، جمله «لیست مفسدان اقتصادی را بگم؟» از یادگارهای آنها بود. هروقت گرانی کمر مردم را می شکست و دولت شان با کمبود شکسته بند مواجه می شد!

 

بلافاصله پای لیست مفسدان اقتصادی به میان می آمد تا یک جورهایی همه چیز از گردن آنها برداشته و به گردن عزیزان حوزه فساد اقتصادی بیفتد!

 

از جایی که دولت قبلی در حال حاضر کاری به کار ما ندارد و شرط فتوت این است که ما هم کاری به کار آنها نداشته باشیم، پس کاری به کار آنها نداریم و می رویم سراغ لیست مفسدان اقتصادی تا بفهمیم چرا این لیست همیشه خالی از اسم های رنگارنگ است:
این هم لیست مفسدان اقتصادی! -طنر– شاید کاغذ به اندازه کافی نیست که بتوان اسم همه این عزیزان را توی آن نوشت

 

و لذا مسئولان مربوطه به این دلیل که در حق کسی اجحاف نشود و اسمی از این سیاهه نیفتد لذا در راستای محقق شدن اصل عدالت، قید افشای اسم مفسدان را زده اند!

 

– شاید بودجه کافی برای استخدام کسی که سواد خواندن و نوشتن اسم اسامی مفسدان اقتصادی را داشته باشد نیست!

 

– خندیدن به اسم و فامیل آدم ها اصلا کار درستی نیست. شاید اسم و فامیل مفسدان اقتصادی باعث خنده مخاطب می شود.

 

– لیست مفسدان اقتصادی را لیست سیاه هم می نامند، شاید این لیست معرف شده، اما آنقدر سیاه است که ما نمی توانیم آن را بخوانیم!

 

– صدالبته سواد خواندن و نوشتن فقط مربوط به مدیران بالایی و میانی نمی شود؛ ما هم باید سواد داشته باشیم.

 

امکان دارد که لیست مفسدان اقتصادی منتشرشده اما ما سواد خواندن و نوشتن را نداریم لذا می توان برای رویت این لیست به نهضت سوادآموزی رفت و خواندن و نوشتن را در حد مطالعه لیست مفسدان اقتصادی آموخت.

 

 

منبع : khatkhati.ir

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ