پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

آشپزی که 50 سال دست خودش را پخت آشپزی که 50 سال دست خودش را پخت از روی این پل شیشه ای با احتیاط رد شوید + عکس از روی این پل شیشه ای با احتیاط رد شوید + عکس زایمان عجیب یک زن در طول 9 ماه + عکس زایمان عجیب یک زن در طول 9 ماه + عکس درمان بیماری این خانم جوان توسط یک سگ آموزش دیده درمان بیماری این خانم جوان توسط یک سگ آموزش دیده این مرد عرب تا سال 2015 صد فرزند خواهد داشت + عکس این مرد عرب تا سال 2015 صد فرزند خواهد داشت + عکس پرانرژی ترین مادربزرگ دنیا را بشناسید پرانرژی ترین مادربزرگ دنیا را بشناسید پاهای این مرد مانند کفش سفت و محکم است پاهای این مرد مانند کفش سفت و محکم است درمان سرطان با تجربه عشق واقعی این دختر درمان سرطان با تجربه عشق واقعی این دختر تصاویر ترسناک از مزرعه مردگان در آمریکا تصاویر ترسناک از مزرعه مردگان در آمریکا مادربزرگی که تصمیم گرفته از نوه خود بچه دار شود +عکس مادربزرگی که تصمیم گرفته از نوه خود بچه دار شود +عکس سرمایه دار چینی بزرگترین تعطیلات جهان را رقم زد سرمایه دار چینی بزرگترین تعطیلات جهان را رقم زد این زوج عجیب خون آشام سوژه رسانه ها شدند +عکس این زوج عجیب خون آشام سوژه رسانه ها شدند +عکس عجیب ترین موجوداتی که توسط انسان زنده خورده می شود عجیب ترین موجوداتی که توسط انسان زنده خورده می شود زوج خوش شانس که بعد 5 ساعت بچه دار شدند زوج خوش شانس که بعد 5 ساعت بچه دار شدند این دختر عجیب با بدنی باورنکردنی و ترسناک (عکس) این دختر عجیب با بدنی باورنکردنی و ترسناک (عکس) داعش دختر برگزیده عراق‌ را تهدید به جهاد نکاح یا اسارت کرد +عکس داعش دختر برگزیده عراق‌ را تهدید به جهاد نکاح یا اسارت کرد +عکس جزیره گنج متعلق به یک مرد انگلیسی (عکس) جزیره گنج متعلق به یک مرد انگلیسی (عکس) بیل ‌گیتس خونش را به حشرات با کمال میل هدیه داد + عکس بیل ‌گیتس خونش را به حشرات با کمال میل هدیه داد + عکس 20 عکس تکاندهنده از تشییع همسر سلن دیون خواننده تایتانیک 20 عکس تکاندهنده از تشییع همسر سلن دیون خواننده تایتانیک پردردسرترین خواستگاری دنیا! پردردسرترین خواستگاری دنیا!

محکومیت مرد اسرائیلی که به 21 زن و دختران خود تجاوز می کرد

محکومیت مرد اسرائیلی که به 21 زن و دختران خود تجاوز می کرد

محکومیت مرد اسرائیلی که به 21 زن و دختران خود تجاوز می کرد ، غویل راتزون مرد یهودی اسرائیلی 64 ساله ای است که در منطقه مسکونی هاتیکفاه در جنوب تا آویو زندگی می کرد.

 

او مدعی است که از آسمان برایش وحی نازل می شود و مسیح منتظر یهودیان است. او فرقه اعتقادی مخصوصی برای 21 تن از همسرانش که 4 تای آنها خواهر بودند و همچنین دخترانش ایجاد کرده است.

 

او آنها را تحت تربیت و آموزش های سختی قرار داده بود. این 21 زن 38 دختر و پسر برایش به دنیا آورده اند. وی همیشه مراقب زنان و دختران خود بود و آنها را تحت کنترل شدید خود داشت تا آن جا که از زنانش به نام “مایعان” حدود 4 سال پیش علیه وی شکایت کرد.

محکومیت مرد اسرائیلی که به 21 زن و دختران خود تجاوز می کرد

به گزارش پارس ناز راتزون در ژانویه 2010 به جرم برده داری و و امر و نهی به 30 زن و ظلم به آنها دستگیر شد. روز دوشنبه 8 سپتامبر او در دادگاه با شش اتهام محاکمه و به 16 سال زندان محکوم شد. اتهامات وی عبارت است از: “اسارت، تجاوز به عنف، اخاذی و سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی، زنا با محارم و نگهداشتن اجباری 17 تن از زنان با 10 تن از فرزندانش در یک آپارتمان سه اتاقه و در شرایط ناگوار.”

 

هنگام دستگیری ظاهرا زنانش با کمال میل با وی زندگی می کردند. به گزارش کانال 10 تلویزیون اسرائیل، چند ماه پیش از دستگیری وی، همسرانش به ظن اینکه او آنها را ترک خواهد کرد چند بار سعی به خودکشی جمعی کرده بودند. برخی از آنها گفتند که اگر آسیبی به او برسد آنها به طور دستجمعی خودکشی خواهد کرد.

 

اما به گفته خبرگزاری ها هنگام دستگیری وی، هیچکدام از زنان دست به خودکشی نزدند و آنچه در کانال اسرائیلی نشان داده شد  که آنها از انتقام این مرد می ترسیدند در صورتی که وی پشت میله های زندان قرار گرفت.

 

پلیس هنگام دستگیری به جزوه ای از دستورات اخلاقی این فرقه که توسط راتزون تدوین و نوشته شده بود، دست یافت. برپایه این دستورالعمل همسران وی به هیچ عنوان اجازه نداشتند که با خانواده های خود تماس بگیرند. آنها همچنین اجازه نداشتند با مردان دیگرصحبت کنند، سیگار بکشند، مشروب بخورند، لباس نامناسب بپوشند، گوشت بخورند یا با یکدیگر دعوا کنند.

 

در یکی از پاراگراف های این جزوه آمده است که : “نجات دهنده جهان اجازه دارد لذت ببرد، از جمله می تواند از زنان و دختران خود استفاده کند. برخی از آنها اسم و تصویر وی را بر رویبدن خود خالکوبی کرده بودند. فرزندانش با نان کوچک خودشان به عنان اسم اول و نام گویل به عنوان نام دوم، شناخته می شدند.”

 

 پسرانش با نام عبری “افینوها-غویل” به معنی فرزند نجات دهنده و دخترانش نام عبری “تیهیلات ها- غویل” به معنی “جلال نجات دهنده” که تعریف “مسیح منتظر، نزد یهودیان است” شناخته می شدند.

 

“رتزون” برای اولین بار در سال 1972 ازدواج کرد. اوایل دهه 1980 دومین بار ازدواج کرد. سپس به مدت 11 سال از هر گونه ارتباط با جنس مخالف خودداری کرد. اما در آغاز سال 1991 ازدواج های دیگر را یکی پس از دیگری شروع کرد. وی معتقد بود که این کار اثرات شفابخشی خواهد داشت و قدرتش در مدتی کوتاه افزایش خواهد یافت.

 

به گزارش پارس ناز به نقل از منابع اسرائیلی او در گوشه ای در یک مجتمع مسکونی زندگی می کرد.

 

در دوران محاکمه “رتزون” همواره اصرار بر این داشت که بی گناه است. وی تاکید داشت تمام آنچه که اتفاق افتاده با رضایت کامل این زنان بوده است و او جلوی هیچکدام از آن ها را که می خواست ترکش کند، نگرفته بود.

 

اما کیفر خواست دال بر این بود که وی از زنان خود به عنوان برده استفاده کرده، رابطه آنها را با خانواده و جهان خارج قطع کرده، انها را تحقیر و مرتکب تجاوز جنسی با شماری از دختران خود شده است.

 

از این زنان سوء استفاده مالی نیز کرده است، چون در آمد حاصل از حمایت مالی که توسط دولت به آنها پرداخت می شده، به حسابی مخصوص تحت کنترل خودش واریز می شد

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ