پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

کمپین اینترنتی برای مداوای نوزادی که از رحم اجاره‌ای متولد شده

کمپین اینترنتی برای مداوای نوزادی که از رحم اجاره‌ای متولد شده

کمپین اینترنتی برای مداوای نوزادی که از رحم اجاره‌ای متولد شده  ، کمپین اینترتی در تایلند که برای کمک به درمان یک نوزاد مبتلا به سندرم داون راه اندازی شده بود پس از استقبال مردم، توانست بیش از ۱۲۰ هزار دلار کمک جمع آوری کند.

 

والدین استرالیایی این نوزاد پسر که از رحم اجاره‌ای یک زن جوان در تایلند به دنیا آمده او را رها کرده بودند در حالی که خواهر دو قلوی او را با خود به استرالیا بازگردانده بودند.گَمی که اکنون شش ماه دارد همچنین با نارسایی قلبی روبرو است و نیاز به درمان فوری دارد.

کمپین اینترنتی برای مداوای نوزادی که از رحم اجاره‌ای متولد شده

پاتارامون چانبوآ، زنی که گَمی و خواهرش را به دنیا آورده پس از آن که زوج استرالیایی گفتند آنها فقط نوزاد دختر که “بیمار” نبود را با خود خواهند برد، ناچار به نگهداری از این نوزاد پسر شد.او برای اجاره رحم خود از این زوج استرالیایی که نامشان فاش نشده مبلغ ۱۵ هزار دلار گرفته بود. اجاره رحم در ازای دریافت پول در تایلند جرم محسوب می شود.

 

خانم چانبوآ می گوید چهار ماه بعد از آغاز بارداری، او و زوج استرالیایی از وضعیت گمی مطلع شدند اما با وجود درخواست زوج استرالیایی برای سقط جنین، او به بارداری خود ادامه داد چرا که سقط جنین در باور بوداییان روا نیست.

 

این مادر ۲۱ ساله که خود صاحب دو فرزند است پیش‌تر در مصاحبه با یک روزنامه تایلندی گفته بود توان مالی لازم برای نگهداری و مداوای گَمی را ندارد.پس از انتشار داستان گَمی در روزنامه تایراث، کمپینی اینترنتی برای جمع آوری پول درمان او راه اندازی شد و در زمانی کوتاه جمع کمک‌های مردمی به بیش از ۱۲۰ هزار دلار رسید.

 

همزمان بسیاری از کمک کنندگان به گَمی، والدین استرالیایی او را مورد نکوهش قرار دادند و در پیغام‌هایی که روی وبسایت مربوط به این کمپین گذاشتند آنها را “خودخواه” خوانده و از مورد غفلت قرار دادن نوزاد بیمارشان به شدت انتقاد کردند.

 

وزیر خارجه استرالیا در واکنش به این خبر اظهار نگرانی کرده و گفته با همتای تایلندی خود در مورد مشکلات ناشی از اجاره دادن رحم به طور غیرقانونی رایزنی خواهد کرد.

 

 

منبع: دیلی خبر

 

 

 

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ