پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

تصاویر جالب از متفاوت ترین سه قلوی جهان

تصاویر جالب از متفاوت ترین سه قلوی جهان

تصاویر جالب از متفاوت ترین سه قلوی جهان به عمل لقاح مصنوعی وقتی سارا سوآن به مردم می گوید فرزندانش سه قلو هستند، کسی نمی تواند حرفش را باور کند. ولی یکی از سه قلوها به نام جورج سه سال زودتر از خواهرش لیا و برادرش نوح قدم به این دنیا گذاشته است.

 

تصاویر جالب از متفاوت ترین سه قلوی جهان

 به گزارش پارس ناز  این سه قلوها خانواده خانم سوآن را کامل کرده اند، چرا که او تا 40 سالگی تشکیل خانواده نداده بود. او توانست با درمان IVF باردار شود و جورج را که یکی از سه قلوها بود را به دنیا آورد و دو تخمک دیگر را منجمد کرده و سه سال بعد داخل رحم وی قرار دادند و او در سن 45 سالگی لیا و نوح را به دنیا آورد.

تصاویر جالب از متفاوت ترین سه قلوی جهان 

 

خانم سوآن که مدیر سیستم های IT است و در لیسستر، انگلستان زندگی می کند درباره کودکانش می گوید:”بسیار شگفت انگیز است که سه قلوهای من با سه سال اختلاف سنی به دنیا آمده اند. به گزارش پارس ناز وقتی آنها بزرگ شدند درباره شروع زندگی خارق العاده و غیرمعمولشان با آنها صحبت خواهم کرد.”

او در ادامه می گوید:”نوح درست هم شکل نوزادی های جورج است ، گرچه شخصیت شان کاملا باهم فرق دارد. جورج هرگز در طول شب نمی خوابید ولی نوح کاملا آرام است و می خوابد.”

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ