پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

گلفروشی پدری در لباس زنانه برای درمان پسرش +عکس گلفروشی پدری در لباس زنانه برای درمان پسرش +عکس تولید کریستال های سفید در چشم این زن تولید کریستال های سفید در چشم این زن کنسرتی که نوازنده ها یخ زدند (عکس) کنسرتی که نوازنده ها یخ زدند (عکس) ماشین عروس دیدنی و جالب یک داماد قزوینی + عکس ماشین عروس دیدنی و جالب یک داماد قزوینی + عکس انتخاب شدن یک سگ 7 ساله به عنوان شهردار + عکس انتخاب شدن یک سگ 7 ساله به عنوان شهردار + عکس بیماری که صورت این دختر آمریکایی را عجیب کرده بیماری که صورت این دختر آمریکایی را عجیب کرده parsnaz سنگین‌ ترین پیاز دنیا به وزن 7 كیلوگرم + عکس با دسته گل های زیبا به استقبال روز مادر بروید +عکس با دسته گل های زیبا به استقبال روز مادر بروید +عکس رونمایی جالب از ورزش تا فوتبال قهرمانی جهان در فضا رونمایی جالب از ورزش تا فوتبال قهرمانی جهان در فضا روزنامه نگاری که در برنامه پخش زنده لخت شد (عکس) روزنامه نگاری که در برنامه پخش زنده لخت شد (عکس) ترسناک ترین عکس سلفی جهان ترسناک ترین عکس سلفی جهان آمریکایی ها درا بتدا آدمخوار بودند ! آمریکایی ها درا بتدا آدمخوار بودند ! دختری که درون رحم مادرش دچار سکته مغزی شد + عکس دختری که درون رحم مادرش دچار سکته مغزی شد + عکس تولید شکلات های جدید به شکل ابزار آلات در ایتالیا تولید شکلات های جدید به شکل ابزار آلات در ایتالیا نقاشی های باور نکردنی یک سگ (عکس) نقاشی های باور نکردنی یک سگ (عکس) این مرد 55 ساله باید در خانه اش کوهنوردی کند + تصاویر این مرد 55 ساله باید در خانه اش کوهنوردی کند + تصاویر حبس استادی که دانشجو را مجبور به خوردن مدفوع کرد + عکس حبس استادی که دانشجو را مجبور به خوردن مدفوع کرد + عکس بازداشت مادر به دلیل سرطانی جلوه دادن خود و فرزندش بازداشت مادر به دلیل سرطانی جلوه دادن خود و فرزندش عکس های منتشر شده از بزرگترین مبل جهان عکس های منتشر شده از بزرگترین مبل جهان به نظر شما این خانم چند ساله است؟ به نظر شما این خانم چند ساله است؟

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

مجموعه : آموزش آشپزی

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

رای ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان شما به رنگ خوراکی ، خامه ، شیر ، ژله آلوورا و ژله پرتقال نیاز دارید.

 

1 بسته ژله آلوورا را با 1 لیوان آب جوش داخل کاسه ای بریزید و روی حرارت بخار آب مخلوط کنید تا شفاف شود سپس 1/2 لیوان آب سرد اضافه کنید ، قالب را چرب کنید و ژله را داخل قالب بریزید و در یخچال بگذارید تا سفت شود.

 

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

 

ژله را پس از بستن از یخچال خارج کنید ، برای مرکز گل آفتابگردان دایره بزرگی در مرکز ظرف و روی ژله علامت گذاری کنید ، مقدار مساوی خامه و شیر را مخلوط کنید سپس با رنگ خوراکی سبز رنگ آمیزی کنید و کمی از آن در مرکز دایره بریزید.

 

با چنگال روی سطح ژله پشت سر هم ضربه بزنید و سوراخ سوراخ کنید تا خامه سبز وارد ژله شود ( دقت کنید عمیق ضربه نزنید و فقط کمی از نوک چنگال را وارد ژله کنید ) سپس اضافی رنگ را با قاشق از سطح کار بردارید.

 

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

 

مقدار مساوی خامه و شیر را با رنگ خوراکی زرد رنگ آمیزی کنید و روی لایه سبز رنگ بریزید به شکلی که کمی بیشتر از بخش سبز رنگ را پوشش دهد ، مانند روش قبل با چنگال ضربه های پشت سر هم بزنید تا خامه زرد وارد ژله شود.

 

مقداری از خامه زرد را وارد لایه سبز رنگ کنید تا در مرکز گل حالت سایه روشن ایجاد شود ، پس از اتمام کار اضافی خامه را با قاشق از سطح کار بردارید.

 

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

 

مقدار مساوی خامه و شیر را با رنگ خوراکی قهوه ای رنگ یا پودر کاکائو مخلوط کنید و روی سطح کار بریزید به شکلی که مرکز گل را کامل بپوشاند سپس به روش قبلی با ضربه های چنگال رنگ را وارد کار کنید.

 

در بخش هایی که از قبل به رنگ سبز و زرد رنگ آمیزی کرده اید نیز ضربه بزنید تا سایه روشن ایجاد شود ، پس از اتمام کار با قاشق اضافی رنگ را از سطح کار بردارید.

 

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

 

پس از اتمام مرکز گل نوبت به ایجاد گلبرگ های کوچک اطراف مرکز گل آفتابگردان است ، کمی از نوک ابزار برگی شکل را به صورت عمود داخل ژله کنید ، مخلوط مساوی خامه و شیر را با رنگ زرد مخلوط کنید و همزمان با بیرون کشیدن ابزار رنگ را تزریق کنید.

 

کمی جلوتر از گلبرگ های زرد مخلوط مساوی خامه و شیر را با رنگ قهوه ای یا کاکائو مخلوط کنید سپس گلبرگ های کوچک قهوه ای را کمی جلوتر از گلبرگ های زرد ایجاد کنید ، به همان صورت عمود و با نوک ابزار گود کنید و رنگ را تزریق کنید و اضافی رنگ را در انتهای کار با قاشق بردارید.

 

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

 

پس از ایجاد گلبرگ های کوچک زرد و قهوه ای نوبت به گلبرگ های اصلی و بزرگ آفتابگردان است ، برای گلبرگ های بزرگ باید ابزار را به صورت اریب و کج وارد ژله کنید.

 

مقدار مساوی خامه و شیر را با رنگ خوراکی زرد رنگ کنید ، به آرامی و با زوایه اریب ابزار را وارد ژله کنید سپس همزمان با خروج ابزار رنگ را تزریق کنید و اضافی رنگ را با قاشق از سطح کار بردارید.

 

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

 

دور تا دور گل را به روش اریب گلبرگ ایجاد کنید ، دقت کنید ابزار را تا حدی وارد ژله کنید که از آن طرف ژله خارج نشود ، بسته به عمق ظرف و سطحی که در دسترش دارید ابزار را وارد کار کنید.

 

پس از اینکه تمام گلبرگ ها را ایجاد کردید اضافی رنگ را با قاشق از سطح کار جمع کنید ، پس از اتمام کار میتوانید بخش هایی که رنگ کمتری وارد شده است مجدد رنگ تزریق کنید.

 

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

 

برای ردیف دوم گلبرگ های بزرگ مجدد ابزار را به همان روشی که گفته شد یعنی اریب وارد ژله کنید و رنگ را همزمان با خروج ژله تزریق کنید.

 

گلبرگ ها را کمی جلوتر از گلبرگ های ردیف قبلی و مابین دو گلبرگ لایه قبلی بزنید ، پس از اتمام کار و تزریق رنگ اضافی آن را با قاشق از سطح کار بردارید.

 

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

 

پس از اینکه گل آفتابگردان به اتمام رسید مقدار مساوی خامه و شیر را با رنگ خوراکی سبز رنگ کنید سپس با همان ابزاری که گلبرگ ها را ایجاد کرده اید در اطراف گل به صورت اریب طرح برگ بزنید و رنگ را تزریق کنید و اضافی اش را با قاشق بردارید.

 

1 بسته ژله پرتقال را با 1 لیوان آب جوش مخلوط کنید و روی حرارت بخار آب هم بزنید تا شفاف شود سپس 1/2 لیوان آب سرد اضافه کنید ، ژله پرتقالی را روی ژله گلدار بریزید و قالب را در یخچال قرار دهید تا ژله به خوبی سرد و سفت شود.

 

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان به صورت تصویری

 

پس از بسته شدن ژله قالب را از یخچال خارج کنید ، اطراف ژله را با چاقو از دیواره های قالب جدا کنید ، قالب را در ظرف آب داغ قرار دهید تا ژله از قالب جدا شود سپس در ظرف برگردانید.

 

نکته ها : میتوانید به جای ژله پرتقال از رنگ های دیگر ژله نارنجی مانند هلو استفاده کنید ، میتوانید به جای مخلوط خامه و شیر از بستنی آب شده هم استفاده کنید.

 

 

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک