پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

تصویر علی رضا نیک بخت واحدی هم به قلیانی ها پیوست

تصویر علی رضا نیک بخت واحدی هم به قلیانی ها پیوست

در چند سال گذشته تعداد فوتبالی های قلیانی رو به افزایش بوده است.

 

علیرضا نیکبخت واحدی که معمولا عکس هایی در حال تمرین منتشر می کند، این بار عکسی جنجالی منتشر کرده است. در این عکس کنار نیکبخت یک قلیان دیده می شود. البته او دیگر یک فوتبالیست حرفه ای نیست اما به عنوان چهره ای ورزشی، در جامعه شناخته می شود.

 

در چند سال گذشته موضوع قلیانی بودن فوتبالی ها به صورت جدی تر مطرح شده و حتی بعضی از مربیانی که بازیکنان شان را از کشیدن آن منع می کنند، خودشان در سفره خانه های مختلف دیده شده اند. اخیرا خداداد عزیزی بازیکن سابق تیم ملی هم فاش کرد که نزدیک به 98 درصد فوتبالیست ها قلیان می کشند. حتی بعضی از چهره های فوتبال سفرخانه دارند و از این طریق درآمدزایی می کنند.

 

تصویر علی رضا نیک بخت واحدی هم به قلیانی ها پیوست

نیکبخت در کنار قلیان

 

 

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک