پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

حمله وحشیانه با خودکار به دست خانم 66 ساله + عکس حمله وحشیانه با خودکار به دست خانم 66 ساله + عکس اتفاق جالب آهنگ عروسی خانم را از کما خارج کرد +عکس اتفاق جالب آهنگ عروسی خانم را از کما خارج کرد +عکس کالسکه به این بزرگی دیده بودید؟ (عکس) کالسکه به این بزرگی دیده بودید؟ (عکس) چنگال باورنکردنی دو منظوره  (عکس) چنگال باورنکردنی دو منظوره (عکس) مدل مانتو دختر تهرانی که در سایت های اجتماعی غوغا به پا کرد مدل مانتو دختر تهرانی که در سایت های اجتماعی غوغا به پا کرد باورتان میشود این دختر واقعی نیست ؟ + تصاویر باورتان میشود این دختر واقعی نیست ؟ + تصاویر کشف عحیب لاک‌پشت پیر زنده ۵۰۰ ساله (عکس) کشف عحیب لاک‌پشت پیر زنده ۵۰۰ ساله (عکس) خانم بازیگر و مانکن به بهانه زشت شدن از کار اخراج شد +عکس خانم بازیگر و مانکن به بهانه زشت شدن از کار اخراج شد +عکس این جانور چند سر عمر ابدی دارد +عکس این جانور چند سر عمر ابدی دارد +عکس تصاویر شجاع ترین زن جهان تصاویر شجاع ترین زن جهان این درخت بجای شیره خون دارد این درخت بجای شیره خون دارد با سرحال و شادترین انسان جهان آشنا شوید با سرحال و شادترین انسان جهان آشنا شوید این ماهی به خاطر شکار اردک خودش صید شد این ماهی به خاطر شکار اردک خودش صید شد نجات عجیب و معجزه آسای این خانم آمریکایی + عکس نجات عجیب و معجزه آسای این خانم آمریکایی + عکس تصاویری از چهره و قد و اندام زیبای این دختر تصاویری از چهره و قد و اندام زیبای این دختر زنی برای رسیدن به آرزویش شغل پردرآمدش را رها کرد زنی برای رسیدن به آرزویش شغل پردرآمدش را رها کرد دختری که همراه سه برادر خود رکورد عجیبی زد + عکس دختری که همراه سه برادر خود رکورد عجیبی زد + عکس خانه گرانقیمت و زیبای نامزد ریحانا خواننده معروف (عکس) خانه گرانقیمت و زیبای نامزد ریحانا خواننده معروف (عکس) این دختر در عرض 4 ساعت مدام پوست می اندازد این دختر در عرض 4 ساعت مدام پوست می اندازد تومور غیرعادی مردی به اندازه دو برابر سرش! +عکس تومور غیرعادی مردی به اندازه دو برابر سرش! +عکس

جالب ترین پدران مشهور ایران +عکس

مجموعه : اخبار سینما

جالب ترین پدران مشهور ایران +عکس

جالب ترین پدران مشهور ایران پدرها معمولا کم توقع‌ترین و محکم‌ترین افرادی هستند که ما هر کدام در ذهن داریم. پدران مثل یک فرشته نجات هستند که ما آنها را کمتر می‌بینیم و کمتر حس می‌کنیم. پدرها کوه‌هایي هستند که می‌توان بی‌هیچ دغدغه‌ای به آنها تکیه کرد و برای همیشه مطمئن بود که این تکیه‌گاه امن‌ترین جای دنیاست حتی اگر خسته باشند،

 

حتی اگر سخت باشد برای همیشه خواهند ماند. تمام پدرها معمولا مظلوم واقع می‌شوند. با اینکه از روزی که پدر می‌شوند مسئولیتی سنگین روی دوش آنهاست و ما بی آنکه متوجه باشیم همیشه پشت‌مان به آنها گرم است وقتی پدر داریم هیچ چیزی کم نیست و همه‌چیز سر جای خودش است. به همین مناسبت بد ندیديم نظر عده‌ای از هنرمندان را راجع به یک پدر کامل و تعریف آنها از یک پدر خوب را بدانیم.

قبل از پدر خوب بودن باید همسر خوبی بود

نیما کرمی مجری محبوب و مسلط که به تازگی پدر شده است و صاحب دختر زیبایی به نام نیل شده است درباره تعریف پدر می‌گوید : یک پدر خوب قبل از هر چیز باید یک همسر خوب باشد، وقتی یک مرد هوای همسرش را نداشته باشد، همسرش دغدغه‌هایی غیر از رسیدگی به فرزندش را خواهد داشت و آن پدر ناخواسته و غیر مستقیم به فرزندش آسیب رسانده است،

 

یک پدر خوب تمام چیزهایی که لازم است را برای فرزندش تهیه می‌کند، یک پدر خوب نباید نوازش کردن فرزندش را فراموش کند، باید فرزندش را بو کند و دستش را لمس کند. گرمای بدن حسی است که ماندگار است و هرگز فراموش نمی‌شود. پدر خوب برای فرزندش آواز می‌خواند

 

و بعد از تمام اینها یک پدر خوب باید خودش هم فرزند خوبی برای پدر و مادرش باشد تا این آموزش را هم به فرزندش بدهد. اینکه من پدر شده‌ام حس خیلی خوبی است، اینکه در خلق موجودی دخیل باشی. وقتی خودت پدر می‌شوی خیلی چیزها که قبلا برایت بی اهمیت بودند و ساده از کنار آنها می‌گذشتی برایت مهم می‌شوند.

جالب ترین پدران مشهور ایران +عکس

اخبار مربوط به کودکان برایت مهم می‌شوند به عنوان مثال در یکی از برنامه‌هایم رئیس پلیس راه گفتند که مادرها کودکان خود را در صندلی عقب ماشین بگذارند زیرا وقتی کودک را در آغوش خود نگه می‌دارند در هنگام تصادف کودک نقش کیسه هوا را ایفا می‌کند و من این صحنه را برای خودم تصویر سازی کردم و به معنای واقعی دلم ریش شد.

 

شاید تا قبل از پدر شدنم این خبر چندان هم برایم اهمیت نداشت. بهترین پدری که می‌توانم نام ببرم غیر از پدر خودم که قطعا هر کسی پدر خودش را بهترین می‌داند و من هم از این قاعده مستثنا نیستم پدر همسرم است. او پدر بسیار خوبی است؛ در تربیت و رفتار با فرزندانش و ایجاد رفاقت و حمایتی که دارد.

 

 پدر خودم و پسرخاله‌ام بهترین پدر هستند

امیر حسین رستمی که چند سالی هم هست که خودش پدر شده و رابطه بسیار احساسی با پسر خود دارد در مورد پدرها می‌گوید: بهترین پدر کسی است که به معنای واقعی پدر باشد، کلمه پدر یک عالم مفهوم به همراه دارد و فقط صرفا این نیست که یک مرد بچه داشته باشد، پدر بودن عشق است، مسئولیت است، ارتباط حسی و عاطفی است، معنای واقعی حمایت است، پدر بودن یک پکیج کامل است که باید همه چیز را با هم داشت. من خیلی نتوانستم این پکیج کامل را داشته باشم و تنها علتش کارم است.

جالب ترین پدران مشهور ایران +عکس

نمی‌توانم آن طور که باید در کنار پسرم حضور داشته باشم، نمی‌توانم با او تنها باشم اما با تمام اینها تمام تلاشم را برای او می‌کنم و این تلاش باعث می‌شود تا آرام‌تر باشم. من خیلی فرد احساساتی هستم و اگر این تلاش نبود قطعا نابود می‌شدم اما گاهی واقعا زمان از تلاش من پیشی می‌گیردو من نمی‌توانم آنطور که باید برای او وقت بگذارم.

 

بهترین پدرهایی که دیدم از نظر من پدر خودم است که به معنای واقعی پدر است و حس حمایت را از طرف او می‌توان با گوشت و استخوان حس کرد و دیگری پسرخاله‌ام مجید اکبری بود که متاسفانه 2 سال پیش فوت کرد و از نظر من او هم یکی از بهترین پدرهایی بود که دیدم.

 

  پدرم نباشد غریبم

جالب ترین پدران مشهور ایران +عکس

مژده لواسانی مجری محبوب و مسلط کشورمان در مورد پدر می‌گوید : تعریف پدر برای من واقعا این‌طور است که پدر یعنی ستون محکم خانواده و برای من حکم مطلق یک تکیه گاه را دارد. چند وقت پیش پدر و مادرم برای حج تمتع یک ماه از من دور بودند. درست است که دلتنگی مادر برایم اذیت کننده بود اما نبود پدرم باعث می‌شد حس کنم که با نبود او من در غربت هستم و پشتم گرم نیست.

 

خیلی از بچه‌ها مستقل زندگی می‌کنند و کمتر در کارهای‌شان به پدر و مادرشان وابسته هستند اما تکیه من به مادر و به خصوص به پدرم انکار ناپذیر است. پدرم بر عکس من که کاملا عاطفی و احساساتی هستم مردی بسیار جدی و منطقی است و ما در این نکته بسیار با هم متفاوت هستیم اما با تمام این تفاوت‌ها تنها پناه من پدرم است، با توجه به اینکه به جهت اینکه هرکس در زندگی شخصی خودش و جزئیات زندگی​اش پدر خودش را بهترین پدر می‌داند و این کاملا طبیعی است اما من به عنوان کسی که لحظه به لحظه در این زندگی حضور داشتم با جرات پدرم را بهترین پدر دنیا می‌دانم.

 

من هیچ وقت دخترانگی کاملی برای پدر و مادرم نداشتم. چون تک فرزند بودم وظایف بیشتری داشتم اما هرگز نتوانستم به‌طور کامل به وظایفم عمل کنم اما آنها برای من پدرانگی و مادرانگی را تمام کردند. غیر از آنها پدر پدرم که در سال‌های دور در چند ماهگی پدرم فوت کرد و پدر مادرم یکی دیگر از اسطوره‌های بی نظیر من هستند. پدرمادرم در تمام 8 سال دفاع مقدس حضور داشت و یکی از لذت‌های زندگی من گوش دادن به خاطرات اوست. غیر از پدرم فکر می‌کنم او هم یکی از بهترین پدرهاست.

 

جوا ن‌ترین پدر ایران بودم

امیر حسین صدیق که هنوز هم همه او را از کارتون زی زی گولو به یاد دارند در مورد پدر و نقشش در زندگی می‌گوید: خیلی تعریف مشخصی از پدر ندارم زیرا پدرم را در خردسالی از دست داده ام و تصورم از پدر تنها چیزی هست که در اطرافم می‌بینم و فکر می‌کنم پدر یعنی یک فامیل بزرگ که پدر هم در راس آن فامیل و خانواده قرار دارد.

جالب ترین پدران مشهور ایران +عکس

معمولا فرزندان به خصوص پسرها بیشتر آنچه در زندگی یاد می‌گیرند از پدرهای‌شان است و پدر همیشه یک الگو برای پسران خانواده است حالا ممکن است این الگو برداری غلط باشد یا درست یعنی ممکن است یک پدر خواسته یا ناخواسته چیزهای خوب و یا حتی بد به بچه‌های خود یاد بدهد به همین خاطر پدرها باید خیلی مراقب رفتار خود در خانه و خانواده باشند تا آموزش غلط به کودکان خود ندهند.

 

من هنوز خودم پدر نشدم و تصوری از آن هم ندارم اما فکر می‌کنم مدتی جوان‌ترین پدر در ایران بودم آن هم در سریال زی زی گولو که همه من را به اسم آقای پدر می‌شناختند و تنها پدر خوبی که به ذهنم می‌رسد در حال حاضر رستوران پدر خوب است.

 

 

منبع:مجله ایده آل

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ