پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

راهبه ای مشهور در زندان زنان

مجموعه : مجله خبری روز

راهبه ای مشهور در زندان زنان

“آنتونیا برنر” نام زنی است که در بورلی هیلز لوس آنجلس در میان زرق و برق دنیای هالیوود متولد و بزرگ شد اما در دوران میانسالی تصمیم بزرگی گرفت که تمام زندگی وی را برای همیشه دستخوش تغییر کرد. او دنیای هالیوود را برای همیشه ترک کرد تا به عنوان یک راهبه و فرشته زندان کنار زندانی ها در مکزیک زندگی کند.

 

وی اتاقی را به عنوان یک کلیسای کوچک در این زندان ساخت و در سن ۸۶ سالگی در همان اتاق در گذشت. او در سال ۱۹۶۵ و در سفری که برای تهیه و تدارک دارو و تجهیزات پزشکی به شهر ” تیجوآنا” مکزیک  داشت از زندان این شهر بازدید کرد و ۱۲ سال بعد از اولین ملاقات با زندانیان این زندان بزرگ تصمیم گرفت.

 

راهبه ای مشهور در زندان زنان

 

باقی عمرش را در آنجا به عنوان یک راهبه به زندانیان کمک کند.او در سن ۵۰ سالگی و بعد از دو ازدواج ناموفق و ۶ فرزند برای همیشه دنیای هالیوود را ترک کرد و راهی زندان شد. این بانوی مذهبی و مهربان در میان زندانیان با نام ” فرشته زندان” شناخته میشد و تقریبا نیمی از عمرش را به راهنمایی و ارشاد آنان پرداخت.

 

راهبه ای مشهور در زندان زنان

 

وی معتقد بود که این انسانها که یکبار طعم تلخ اشتباه را چشیده و در حصار زندگی میکنند بیش از هرکس مستعد دریافتهای پیامهای الهی هستند نظر شما راجب این موضوع چیست. او با حرفهای آرامش بخش خود تحمل روزهای زندان را برای بسیاری از زنان و مردان محبوس در بزرگترین زندان شهر مکزیکو آسان میکرد.بعد از مرگ وی زندانیان به قدری تحت تاثیر قرار گرفتند که تا سه روز پیاپی هیچ کس از سلولش خارج نشد.

 

 

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک