پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

دختر 17 ساله آمریكایی شجاع و نترس + عكس دختر 17 ساله آمریكایی شجاع و نترس + عكس این دختر 38 سال به تنهایی در جنگل زندگی می کرد + عکس این دختر 38 سال به تنهایی در جنگل زندگی می کرد + عکس ازدواج بسیار عجیب زن 30 ساله با یک مار کبری + عکس ازدواج بسیار عجیب زن 30 ساله با یک مار کبری + عکس شخصیت‌شناسی افراد سلفی‌باز +عکس شخصیت‌شناسی افراد سلفی‌باز +عکس parsnaz اقدام باورنکردنی مردم ایتالیا برای تعطیلاتشان !! فرش قرمز گوگل برای یک دختر نابغه و ایرانی فرش قرمز گوگل برای یک دختر نابغه و ایرانی تیپ جالب مردم نیویورک در روز بدون شلوار 2016 +عکس تیپ جالب مردم نیویورک در روز بدون شلوار 2016 +عکس این جوان دم مرگ آخر به عشق زندگی اش رسید (عکس) این جوان دم مرگ آخر به عشق زندگی اش رسید (عکس) مشکلات لنگ درازترین دختر جهان (عکس) مشکلات لنگ درازترین دختر جهان (عکس) قدیمی ترین فرش هخامنشی جهان قدیمی ترین فرش هخامنشی جهان سخن گفتن مجسمه حضرت مریم در لبنان! +(عکس) سخن گفتن مجسمه حضرت مریم در لبنان! +(عکس) پردرآمد ترین و پولساز ترین راننده گان را بشناسید + عکس پردرآمد ترین و پولساز ترین راننده گان را بشناسید + عکس دختری که همه چیز را برعکس میبیند (عکس) دختری که همه چیز را برعکس میبیند (عکس) تصاویری از معروف‌ ترین پنج‌ قلوهای ایرانی تصاویری از معروف‌ ترین پنج‌ قلوهای ایرانی استقبال و احترام این مدیر مدرسه در رسانه ها غوغا به پا کرد استقبال و احترام این مدیر مدرسه در رسانه ها غوغا به پا کرد 20 کشور اول جهان از لحاظ داشتن مردم جذاب 20 کشور اول جهان از لحاظ داشتن مردم جذاب دختری که همراه سه برادر خود رکورد عجیبی زد + عکس دختری که همراه سه برادر خود رکورد عجیبی زد + عکس چرا افراد حسود در خود حس ناراحتی و ترس را تجربه می‌کنند؟ چرا افراد حسود در خود حس ناراحتی و ترس را تجربه می‌کنند؟ parsnaz با متولد شدن بچه، مادر هم زنده شد (عکس) تصاویر دیدنی از عاقبت رانندگی کردن یک خانم تصاویر دیدنی از عاقبت رانندگی کردن یک خانم

جزئیات اسید پاشی مادر به دخترش در رفسنجان + عکس

مجموعه : مجله خبری روز

جزئیات اسید پاشی مادر به دخترش در رفسنجان + عکس

جزئیات اسید پاشی مادر به دخترش در رفسنجان 

 

چند روز پیش خبری منتشر کردیم در مورد اینکه در رفسنجان  یک مورد اسید پاشی روی داد و زن ۳۰ ساله ای با درصد سوختگی بالا، به دلیل پاشیدن اسید، به بیمارستان علی ابن ابیطالب منتقل و بستری شد.در گذشته نیز بروز اسید پاشی در شهرستان بروات در شرق استان نیز منجر به مرگ یک زن و صدمه شدید به فرزندانش شده بود.

 

اکنون اسید پاش رفسنجانی شناسایی شده است و در کمال ناباوری کسی که به این زن سی ساله اسید پاشی کرده است مادر اوست !!! مادر یک زن که مخالف ازدواج دوم وی بود دست به اسیدپاشی هولناک زد.این مادر به بهانه مهمانی شب به خانه دخترش رفت و درحالی که نوه‌اش را از سمیه دور کرده بود روی این زن اسید پاشید.

 

مادر یک زن که مخالف ازدواج دوم وی بود دست به اسیدپاشی هولناک زد.این مادر به بهانه مهمانی شب به خانه دخترش رفت و درحالی که نوه‌اش را از سمیه دور کرده بود روی این زن اسید پاشید.

جزئیات اسید پاشی مادر به دخترش در رفسنجان + عکس

حادثه اسیدپاشی به این زن 30 ساله در رفسنجان بامداد چهارشنبه رخ داد و سمیه که خود پرستار بیمارستان اصلی شهر رفسنجان است در آنجا بستری شد و خیلی زود به بیمارستان شفای کرمان انتقال یافت.معاینات نشان داده است که سمیه دچار 25 درصد سوختگی شده و نیاز به جراحی دارد. این زن که باور ندارد مادرش به روی وی اسید پاشیده است خواستار پیگیری و مجازات وی است.

 

سمیه گریه می‌کند، باور ندارد و انگار کابوس دیده است. بغض اجازه نمی‌دهد حرف بزند و…

 

می‌دانی چقدر سوخته‌ای؟

 

گفته‌اند 20 تا 25 درصد، دو دستم که یکی کامل و دیگری تا آرنج، شکم و سینه و هر دو پایم کاملاً سوخته‌اند.

 

چه کسی به تو اسید پاشید؟

 

مادرم.

 

مادرت؟!

 

بله چون با ازدواج دوم من مخالف بود، این کار را انجام داد.

 

چرا مخالف بود؟

 

نمی‌دانم. کلاً همیشه در زندگی‌ام دخالت می‌کرد و وقتی شنید می‌خواهم دوباره ازدواج کنم رضایت نداد و اعتراض کرد.

 

فکر می‌کردی اینگونه رفتار کند؟

 

اصلاً، هنوز هم شوکه هستم، من دخترش بودم و همیشه غمخوار مادرم به حساب می‌آمدم.

 

چه روزی این اتفاق افتاد؟

 

ساعت 5/1 نیمه شب سه‌شنبه 5 آبان ماه یا همان بامدادچهارشنبه.

 

کجا این اتفاق افتاد؟

 

در خانه‌ای که خودم خریده بودم.

 

به رفتارهای مادرت مشکوک نبودی؟

 

نه اصلاً، حتی یک درصد هم فکر نمی‌کردم که بخواهد چنین کاری انجام بدهد. حتی وقتی وارد خانه شد متوجه شدم چیزی در زیر چادرش است اما مشکوک نشدم.

 

چه ساعتی به خانه‌ات آمد؟

 

ساعت 11 شب بود که آمد.

 

قرار قبلی داشتید؟

 

نه. اتفاقاً شب حادثه من در خانه نبودم نزد همسرم بودم که مادرم تماس گرفت و خیلی اصرار کرد که به خانه‌ام برگردم او ادعا کرد می‌خواهد درباره مطلب مهمی با من حرف بزند.

 

به اصرارهایش شک نکردی؟

 

نه، اصلاً اما چون سابقه نداشت آنقدر پیگیری کند گفتم حتماً اتفاق مهمی افتاده است که با عجله دست پسرم را گرفتم و به خانه خودم رفتم.

 

مادرت درباره موضوع مهم صحبت کرد؟

 

نه اصلاً هرچه هم سؤال کردم گفت با هم صحبت می‌کنیم. چند بار سمت آشپزخانه رفت و آمد چون پایش درد می‌کرد گفتم اگر چیزی لازم داری برایت بیاورم که گفت نه می‌خواهم بخوابم. بعد جا انداختیم و خوابیدیم که مادرم ناگهان به من اسید پاشید.

 

زمان پاشیدن اسید پسرت کجا بود؟

 

بغل دست من خوابیده بود.

 

صحنه را دید؟

 

نه سریع پسرم را سوار خودرو کردم و به خانه همسرم بردم.

 

با آن حالت؟

 

بله اول متوجه نشدم که اسید است وقتی شکم و دست و پایم را خونی دیدم نخواستم پسرم متوجه شود. فوراً او را به خانه شوهرم رساندم.

 

با چه کسی به بیمارستان رفتی؟

 

وقتی پسرم را رساندم شوهرم حالم را که دید با اورژانس تماس گرفت و گفت فوراً خودم را بشویم و چون حدود 20 دقیقه گذشته بود باعث سوختگی شدید شد بعد از شستن با شوهرم به بیمارستان علی‌ابن ابیطالب رفتم که خودم هم در آنجا پرستار هستم. در بین راه با همکارم هم تماس گرفتم که به بیمارستان بیاید.

 

پسرت آسیب ندید؟

 

شب پسرم در بغلم خواب بود که دیدم مادرم آمد آن را از پیشم برد و با فاصله خواباند. وقتی بیدار شدم گفت گردن بچه بد افتاده بود آن را صاف کردم که راحت بخوابد.

 

خودش هم دچار سوختگی شد؟

 

وقتی که روی من ریخت مثل اینکه دست من به ظرف اسید برخورد کرده و مقداری هم به روی سینه‌اش ریخته است که داد می‌زد سوختم و خودش را فوراً به شیر آب رساند.

 

شکایت کردی؟

 

هنوز نه!ً هیچ کس نیامد با اینکه اسیدپاشی موضوع مهمی است فقط حراست بیمارستان پرس و جویی کرد و احتمال می‌دهم پلیس را در جریان گذاشته باشد.

 

به کدام بیمارستان منتقل شدی؟

 

چون بیمارستان علی ابن ابیطالب بخش سوختگی نداشت به بیمارستان شفای کرمان منتقل شدم.

 

از مادرت شکایت کردی؟

 

نه قرار است یکشنبه وکیلم کارهای شکایت را انجام دهد.

 

خانواده‌ات به ملاقاتت آمده‌اند؟

 

نه فقط تلفنی تهدیدم کرده‌اند و خواسته‌اند شکایت نکنم.

 

نمی‌خواهی شکایت کنی؟

 

چرا با وجود این سوختگی که کل بدنم از بین رفته است مردن یا زنده بودنم فرقی نمی‌کند و شکایت می‌کنم.

 

 

مطالب مرتبط:

 

اسید پاشی جدید به زن 30 ساله در رفسنجان

 

این خانم قربانی اسید پاشی به زندگی خود خاتمه داد +عکس

 

دختر 24 ساله و زیبای که قربانی اسید پاشی شد!! + عکس

 

دیدار مهناز افشار و قربانی حادثه اسید پاشی!! عکس

 

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک