پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

عکس های دیدنی ازدواج عروس و داماد عشق فوتبال عکس های دیدنی ازدواج عروس و داماد عشق فوتبال پیرمرد 96 ساله برای بار دوم پدر شد +عکس پیرمرد 96 ساله برای بار دوم پدر شد +عکس اعتیاد عجیب این زن به ازدواج اعتیاد عجیب این زن به ازدواج توجه رسانه های خارجی به خبرنگار زن محجبه ایرانی + عکس توجه رسانه های خارجی به خبرنگار زن محجبه ایرانی + عکس خانم خواننده برای سومین بار ورشکسته می شود (عکس) خانم خواننده برای سومین بار ورشکسته می شود (عکس) این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد حرکت زوج جوان در حیاط دانشگاه سوژه جهانی شد + عکس حرکت زوج جوان در حیاط دانشگاه سوژه جهانی شد + عکس استادی که با استفاده از پوستش درس میدهد استادی که با استفاده از پوستش درس میدهد روش جالب و دیدنی برای حمایت از بیماران سرطانی + عکس روش جالب و دیدنی برای حمایت از بیماران سرطانی + عکس این مرد شجاع ترین ماربان دنیاست این مرد شجاع ترین ماربان دنیاست این جانور چند سر عمر ابدی دارد +عکس این جانور چند سر عمر ابدی دارد +عکس زنی برای رسیدن به آرزویش شغل پردرآمدش را رها کرد زنی برای رسیدن به آرزویش شغل پردرآمدش را رها کرد یادش بخیر قدیما…(خواندنی جالب) یادش بخیر قدیما…(خواندنی جالب) قصه واقعی لیلی و مجنون این بار در افغانستان + عکس قصه واقعی لیلی و مجنون این بار در افغانستان + عکس کشف دوربین مخفی در اتاق و حمام 2 دختر دانشجو (+عکس) کشف دوربین مخفی در اتاق و حمام 2 دختر دانشجو (+عکس) مشهورترین خانم گزارشگر ورزشی سارق شناخته شد + عکس مشهورترین خانم گزارشگر ورزشی سارق شناخته شد + عکس این مرد به خاطر زامبی شدن زامبی شدن شغلش را رها کرد! +عکس این مرد به خاطر زامبی شدن زامبی شدن شغلش را رها کرد! +عکس الماس ستاره صورتی رکورد جهان را شکست (عکس) الماس ستاره صورتی رکورد جهان را شکست (عکس) اعتیاد عجیب این دختر به نوار چسب + عکس اعتیاد عجیب این دختر به نوار چسب + عکس کلاغ هایی که انسان های شرور را رسوا می کنند (+باورمی کنید)..! کلاغ هایی که انسان های شرور را رسوا می کنند (+باورمی کنید)..!

حمله خونین گاو عصبانی به 15 زن و مرد در تهران

حمله خونین گاو عصبانی به 15 زن و مرد در تهران

حمله خونین گاو عصبانی به 15 زن و مرد در تهران

 

زمانی که مرد یک خانواده تصمیم گرفت تا برای نذری که داشت، حیوانی قربانی کند تصور نمیکرد برای این نذر و قربانی در راه خدا باید میلیون ها تومان دیه بپردازد !نذری که سبب جراحات شدید 15 زن و مرد تهرانی شد .

 

فرار گاو خشمگین از دست قصاب، 15 زن و مرد تماشاچی را با سرنوشت‌های دردناکی مواجه کرد. پس از بررسی‌های قضایی و پلیسی، صاحب گاو با پرداخت دیه روبه‌رو شد.

 

ماجرا ازین قرار بود که وقتی ساکنان خیابان سپهر سعادت آباد  شنیدند  قرار است در آن نزدیکی یک مراسم قربانی برگزار شود، زن و مرد و پیر و جوان و بچه شال و کلاه کردند و در تاریکی شب مقابل خانه آن مرد جمع شدند تا شاهد این رخداد باشند.

 

بالاخره انتظار به پایان رسید و قصاب با یک حیوان چهارپای بزرگ در میان تاریکی کوچه نمایان شد و از راه رسید. اهالی محله با خوشحالی دور قربانگاه حلقه زدند و لحظه‌شماری می‌کردند تا سر گاو بریده شود.

 

صدای همهمه زیاد بود و صاحب نذر که نمی‌دانست مردم چرا آنجا جمع شده‌اند و چه کسی آنها را دعوت کرده، به احترام همسایه‌هایش چیزی نگفت و از چهار نفر کمک خواست تا گاو را روی زمین بخوابانند و پاهایش را بگیرند.

 

هنگامی که قصاب روی زمین زانو زد و چاقوی خود را جلو برد، ناگهان گاو برای ایستادن تقلایی کرد و مردانی که پایاهاش را گرفته بودند، هر یک به سمتی پرتاب شدند. درهمین لحظه وقتی مردم دیدند که گاو دوباره سرپا شده، از ترس جیغ و فریاد کردند و خواستند فرار کنند و قیامتی به پا شد.

 

هنوز قصاب آماده نشده بود که ناگهان گاو خشمگین وحشت‌زده با چابکی تقلایی کرد و با پرتاب کردن مردان که پاهایش را گرفته بودند از جا برخاست. 60 زن و مرد تماشاچی که از این واکنش سریع گاو غافلگیر شده بودند با ترس و واهمه پا به فرار گذاشتند و همین کافی بود تا گاو با وحشت بیشتری سرگردان و حیران به اطراف بدود و به زنان و مردان ضربه بزند.

 

گاو هم که از شنیدن صدای بلند مردم به دور خودش دچار وحشت شده بود، ناگهان به سمت آنها حمله برد و زن و مرد را بر زمین کوبید تا از وسط حلقه جمعیت فرار کند.

 

در کوچه مانند میدان جنگ، گرد و خاک به هوا برخاست و همه فریاد می‌کشیدند و ناله می‌کردند و بر زمین می‌افتادند.صاحب نذر که شاهد له شدن مردم زیر دست و پای گاو بود، با فریاد به قصاب اشاره کرد تا کار را تمام کند. در همین هنگام هر کسی چاقویی داشت جلو رفت و به دنبال حیوان دوید و ضربه‌ای به بدنش زد.

 

وقتی صاحب نذر اطمینان حاصل کرد که کار گاو تمام است، به اطراف خود نگاهی انداخت و همسایه‌ها را دید که با سر و صورت و بدن خونی و زخمی روی زمین افتاده بودند.

 

تماس با اورژانس

 

وقتی گاو برای همیشه خاموش شد، ساعت‌ها نشان می‌داد که فرار این حیوان خشمگین 15 دقیقه وحشت‌آور را برای اهالی خیابان سپهر رقم زده است. گروهی زن و مرد که زخمی شده بودند با آه و ناله روی زمین افتاده و دیگران سریع با اورژانس تماس گرفتند و آنان را در جریان قرار دادند.

 

وقتی تکنیسین‌های اورژانس پای در صحنه حادثه گذاشتند در معایناتشان دیدند که 10 مرد و 5 زن به‌شدت زخمی شده و نیاز به انتقال به بیمارستان دارند. این مجروحان یکی پس از دیگری به مراکز درمانی انتقال یافته و تحت نظر پزشکان قرار گرفتند.

 

شکایت در دادسرا

 

همه این 15 زن و مرد پس از اینکه ترخیص شدند به دادسرای ناحیه 2 تهران مراجعه کرده و از صاحب گاو به‌خاطر سهل‌انگاری در نگهداری این حیوان به طرح شکایت پرداختند. یکی از مردان وقتی در برابر دادیار مهدی صفریان قرار گرفت، گفت: جمعه شب وقتی شنیدیم قرار است در محله‌مان گاو قربانی کنند برای تماشای این صحنه در گوشه‌ای جمع شدیم، خیلی بودیم تا اینکه گاو را از وانت پیاده کردند و چون حواس صاحبش نبود گاو به سمت جمعیت حمله کرد و باعث شد به تعدادی از ما آسیب جدی وارد شود.

 

زن جوان نیز گفت: «هنوز از یادآوری آن صحنه‌ها وحشت دارم. شب‌ها کابوس می‌بینم. گاو را که دیدم احساس کردم دیگر زنده نخواهم ماند جیغ می‌کشیدم و فرار می‌کردم اما فایده‌ای نداشت و گاو به من صدمه وارد کرد.»

 

نظریه پزشکی قانونی

 

دادیار صفریان که پرونده بالینی این 15 زخمی حادثه را بررسی کرده بود دستور داد همه آنها در پزشکی قانونی تحت معاینه قرار بگیرند و طول درمان و میزان دیه مشخص شود.

 

بازجویی از صاحب گاو

 

این مقام قضایی در مرحله بعدی، صاحب گاو را به دادسرا احضار کرد و این مرد که باور نداشت همسایه‌هایش از او شکایت کرده باشند در برابر دادیار صفریان قرار گرفت و گفت: نمی‌دانم چرا من مقصر هستم در حالی که هیچ نقشی در این سهل‌انگاری نداشته‌ام، وقتی قرار شد گاو را قربانی کنم هیچ‌کس را برای تماشای این صحنه دعوت نکردم و حدود 60 زن و مرد با آگاهی از اینکه شاید گاو حرکتی کند دور آن حلقه زدند.

 

وی افزود: بعد از پیاده کردن گاو از پشت وانت آن را در اختیار قصاب قرار دادم که وی کوتاهی کرد و گاو پا به فرار گذاشت، خود من نیز آسیب دیده‌ام و اصلاً تصور نمی‌کنم گناهی به گردن من باشد، یک حادثه بود و در این بین همه ما مقصر بودیم و اگر این 15 زن و مرد به تماشای این صحنه نمی‌آمدند الان سالم مانده بودند.

 

دیه میلیونی

 

با اعلام نظر پزشکی قانونی و محاسبه دقیق، میزان دیه مشخص شد و صاحب گاو در برابر پرداخت 10 میلیون تومان پول به 15 زن و مرد قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، رایزنی‌ها برای صلح و سازش بین 15 زخمی حادثه و صاحب گاو در حال انجام است و در صورت رضایت ندادن آنها قرار مجرمیت صادر شده تا میزان محکومیت صاحب گاو پس از محاکمه در دادگاه جزایی عمومی تهران مشخص شود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 مهاجرت گاوهای وحشی جالب ترین پدیده‌ طبیعی دنیا

 

تصاویری از هرج و مرج گاو های وحشی با گورخرها

 

حمله وحشیانه به افسر پلیس با ساطور در آبادان! +عکس

 

آشنایی با وحشی ترین و خونین ترین مسابقه (عکس)

 

 

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک