پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

تصاویر دردناک سوختن کودک 3 روزه دردستگاه فتوتراپی

تصاویر دردناک سوختن کودک 3 روزه دردستگاه فتوتراپی

 تصاویر دردناک سوختن کودک 3 روزه دردستگاه فتوتراپی پارس ناز : کودک 3 روزه به نام “متوی” که برای درمان در دستگاه فتورتاپی قرار داشت بعد از آتش گرفتن لامپ دستگاه در آتش سوخت و به بیمارستان منتقل شد.والدین “متوی” در شرایط سوختگی 70 درصد او را در بیمارستان رها کردند.

 

تصاویر دردناک سوختن کودک 3 روزه دردستگاه فتوتراپی

 

 کم نیستند داستان های غم انگیزی که هر روز از گوشه کنار شنیده می شوند که در بین آنها امروز داستان کودک 3 روزه ای را خواهید خواند که بعد از سوختن در داخل دستگاه تنها ماند و والدینش او را در بیمارستان رها کردند.

 

این نوزاد سه روزه به دلیل آتش گرفتن لامپ دستگاه فتوتراپی دچار سانحه سوختگی 70 درصد شد و به یکی از بیمارستان های مسکو منتقل شد. به گزارش مسئول بیمارستان تولا واقع در تولا اب لاست روسیه علاوه بر سوختگی خارجی ، اعضای داخلی اش نیز در این حادثه آسیب دیده بود که بلافاصله به بیمارستان مسکو فرستاده شد و جان قربانی پس از انجام جراحی های اضطراری بسیار و مراقبت های ویژه نجات یافت.

 

تصاویر دردناک سوختن کودک 3 روزه دردستگاه فتوتراپی

 

 تلخ ترین لحظه ی این داستان غم انگیز آنجایی بود که والدین “متوی” پس از دیدن فرزندشان در سوختگی شدید که امید به بازگشت ظاهر او نیست،در بیمارستان رهایش کرده اند.

 

 این پسر از نوامبر سال گذشته تاکنون در شرایط جدی بسر میبرد و نیازمند جراحی های پلاستیک بسیار و یک دوره توانبخشی میباشد،اما علی رغم جراحت های بسیار به نظر میرسد که میل بزرگی به زنده ماندن دارد.

 

 یک راننده خیر در  اقدامی شروع به جمع آوری کمک نقدی برای درمان “متوی” کرد.

 

 او در گزارش خود گفت:

 

متوی تسلیم نمی شود . او می خواهد زنده بماند پس ما باید به او کمک کنیم.

 

ما میخواهیم او زنده بماند و تلاش میکنیم تا این کودک بی گناه درمان شود چون سزاوار آن است .

 

متوی قبل از سانحه ی سوختگی

 

تصاویر دردناک سوختن کودک 3 روزه دردستگاه فتوتراپی

 

 

 

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک