پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مسواک زدن بعد از بیمار شدن باعث بیمار نشدن میشود

مسواک زدن بعد از بیمار شدن باعث بیمار نشدن میشود

مسواک زدن بعد از بیمار شدن باعث بیمار نشدن میشود

 

 

رعایت نکات بهداشت دهان و دندان یکی از مهم ترین کارها برای هر فرد است که مسواک کردن هم شامل همین بهداشت میشود.بر اساس گفته محققان ، رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان سبب بروز بیماریهای قلبی ، جنسی ، دیابت و … میشود.

 

 

در روزهای بعد از بهبود یافتن از یک بیماری آلوده شما احتمالا طبق همیشه از میکروب رها شده اید پس: پتو و حوله ی خود را بشویید,لیوان و بطری آب خود را تمیز کنید, مسواک خود را دور بندازید. اما  خلاص شدن از دست مسواکتان واقعا لازم است تا از میکروب ها دور بمانید؟

 

 

به نظر می رسد هیچ قانون قطعی وجود ندارد, نها ویاس Neha Vyas دکتر خانواده در کلینیک Cleveland می گوید. میکروب ها می توانند به طور بالقوه تا چند روز در مسواک زندگی کنند او می گوید:”اما مدرک کافی در علم پزشکی که این مورد را نشان دهد وجود ندارد” در نتیجه میکروب ها باعث بیماری می شوند.

 

 

حقیقت این است که شانس عفونت مجدد شما نزدیک به صفر است وقتی که سیستم ایمنی شما با یک مشکل مبارزه می کند آنتی بادی ها را برای دور نگه داشتن و بازگشت مجدد عفونت توسعه می دهد. مانند افرادی که در غرق شدن تو سهیم هستند؟زمانی که شما از مسواکتان استفاده نمی کنید یا در مغازه هستند  بی خطر و سالم هستند.

 

 

دکتر ویاس می گوید: همه می گفتند کشمکش با باکتری ها و ویروس ها سیستم ایمنی شما را تضعیف می کند و با توجه به واقعیت  انواع دیگری از میکروب ها می توانند از نو دوباره بدن شما را آلوده کنند, ایده ی وحشتناکی نیست که مسواک زدن با مسواکی تمیز و عاری از میکروب را شروع کنید.

 

 

“اگر شما نقص ایمنی ندارید, در حال درمان سرطان یا اختلال ایمنی هستید زمینه را برای دور انداختن فورا مسواکتان بعد از بهبود پیدا کردن از بیماری فراهم کنید “در مورد مسواکتان کمی فکر کنید, انگشت کثیف, برس مسواک کثیف می تواند میکروب های مضر را به لبه ی آن منتقل کند . او می گوید”اگر کسی در خانواده شما بیمار است، آنها باید به هنگام استفاده از لیوان خود به منظور جلوگیری از آلودگی مراقب باشند.”

 

 

در بیماری و سلامت مسواک باید هر 3یا 4 ما عوض شود ( اگر برس مسواکتان فرسوده شده یا شما بیماری لثه یا عر ضایعه دهانی,زبانی,عفونت دهانی دارید,زودتر عوض کنید) و در ضمن همیشه خوب مسواک زدن بهداشتی را تمرین کنید.دکتر ویاس می گوید:”بهترین راه مراقبت از مسواک خود این است که پس از هر دفعه مسواک زدن آن را با قدرت زیر شیر آب تکان دهید. مطمئن شوید تمام ذرات خمیر دندان و غذا از برس مسواک حذف شده باشد”

 

 

دکتر ویاس می گوید اگر مسواک شما درپوش دارد آنرا دور بندازید . پوشاندن مسواک ممکن است آنرا برای ماندن میکروب ها آسان تر کند و محیط نمور و مرطوب و تاریک به پیشرفت آنها کمک می کند.

 

 

مطالب مرتبط :

 

فلسفه طولانی مسواک زدن

 

قانون اساسی مسواک زدن در 9 مرحله

 

بهترین وقت برای مسواک ‌زدن چه موقع است؟

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ