پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

رقص دیوانه وار یک زن در ساحل دریا (عکس) رقص دیوانه وار یک زن در ساحل دریا (عکس) ضربه فنی عروس 50 کیلویی توسط داماد 200 کیلویی +عکس ضربه فنی عروس 50 کیلویی توسط داماد 200 کیلویی +عکس درمان زخم صورت یک زن با استفاده از 358 زالو درمان زخم صورت یک زن با استفاده از 358 زالو به چه روشی می توانیم از شخصیت دیگران آگاه شویم؟ +عکس به چه روشی می توانیم از شخصیت دیگران آگاه شویم؟ +عکس عکس های عروسی که وسط مراسم غش کرد عکس های عروسی که وسط مراسم غش کرد رویای یک شبه ثروتمند شدن زوج آمریکایی خوشبخت + عکس رویای یک شبه ثروتمند شدن زوج آمریکایی خوشبخت + عکس واقعیت های این دنیا واقعیت های این دنیا انشا یک بچه دبستانی در مورد ازدواج + (طنز) انشا یک بچه دبستانی در مورد ازدواج + (طنز) عقب افتادن ازدواج این دختر به خاطر مارمولک + عکس عقب افتادن ازدواج این دختر به خاطر مارمولک + عکس این زن از 4 سالگی تنها در جنگل زندگی کرده این زن از 4 سالگی تنها در جنگل زندگی کرده این دختر زیبا خود را با عمل زیبایی زشت کرد این دختر زیبا خود را با عمل زیبایی زشت کرد ویدئوی ناراحت کننده این خانم جوان قبل از مرگش (عکس) ویدئوی ناراحت کننده این خانم جوان قبل از مرگش (عکس) ابتکار جالب نیمکت هایی به شکل کتاب در لندن ابتکار جالب نیمکت هایی به شکل کتاب در لندن لیدی گاگا لباس های مایکل جکسون را 240 هزار دلار خرید لیدی گاگا لباس های مایکل جکسون را 240 هزار دلار خرید من و تو به مدرسه می رفتیم برای … من و تو به مدرسه می رفتیم برای … پسری که مردم جهان را متحیر و متعجب کرد + عکس پسری که مردم جهان را متحیر و متعجب کرد + عکس تصاویر زیباترین ستاره های خوش اندام خارجی این هفته تصاویر زیباترین ستاره های خوش اندام خارجی این هفته کارهای سخت این خانم برزیلی برای رسیدن به اندامی ایده آل کارهای سخت این خانم برزیلی برای رسیدن به اندامی ایده آل پرانرژی ترین مادربزرگ دنیا را بشناسید پرانرژی ترین مادربزرگ دنیا را بشناسید به‌ رقص درآوردن روح در تعطیلات در آلمان (عکس) به‌ رقص درآوردن روح در تعطیلات در آلمان (عکس)

نوزاد دختری در بیمارستان بیجار ربوده شد

مجموعه : مجله خبری روز

نوزاد دختری در بیمارستان بیجار ربوده شد

نوزاد دختری در بیمارستان بیجار ربوده شد

 

در اتفاقی شوم نوزاد دختری در بیمارستان بیجار ربوده شد.ساعت 30‌ :1 دقیقه شب‌ شنبه در تماسی دزدیده شدن یک نوزاد توسط یک زن، به پلیس اطلاع داده شد  آذرماه جاری نوزاد تازه متولد شده‌ای از بیمارستان امام حسین(ع) بیجار توسط یک زن ربوده شد که بعد از اطلاع رئیس بیمارستان و تماس با مقامات قضایی و انتظامی، نوزاد دختر در همان ساعات اولیه به آغوش خانواده بازگردانده شد.

 

دادستان بیجار در این زمینه اظهار کرد: موضوع پرونده‌ای که در این خصوص به ما گزارش داده شد این چنین است که ساعت 30‌ :1 دقیقه شب‌شنبه در تماسی دزدیده شدن یک نوزاد توسط یک زن، اطلاع داده شد.

 

غلامرضا رستم‌خانی با بیان اینکه در همان ساعات اولیه بعد از اطلاع از دزدیده شدن نوزاد از طریق دوربین‌های مداربسته بیمارستان امام حسین توسط پلیس، مکان شناسایی و رباینده نیز دستگیر شد، تصریح کرد: در این پرونده دو متهم وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه بعد از ارجاع پرونده به دادسرا این پرونده را به شعبه اول دادیاری ارجاع دادیم، گفت: اظهارات خانواده نوزاد گرفته شده است و ربایندگان یک مرد و زن هستند.

 

وی گفت: این زن در بازجویی‌ها و تحقیقات مقدماتی که آغاز شده، اظهار کرده با توجه به اینکه خودش بچه داشته و بچه‌اش از دنیا رفته است بدون برنامه قبلی اقدام به این نوزاد‌ربایی کرده‌است.

 

رستم‌خانی ادامه داد: این زن انگیزه اولیه خود را به این شکل بیان کرده است که من به شکل ناگهانی و نه به قصد سرقت نوزاد به صورت اتفاقی در اواخر شب به بیمارستان امام حسین مراجعه کرده‌ام و با توجه به عشق و علاقه‌ای که به بچه‌ها دارم به بخش نوزادان رفته و بعد از اینکه پرستار، جویای همراهان و بستگان مادری که وضع حمل کرده بود، شد، خودم را به عنوان همراه معرفی کردم و پرستار نوزاد را که در پتویی پیچیده بودند بدون درخواست هیچ‌گونه مدرک و کارت شناسایی به من تحویل داد.

 

دادستان بیجار در ادامه بیان کرد: پرستاران و پرسنلی که در قسمت‌های مربوطه بیمارستان مشغول خدمت‌رسانی هستند برای پیشگیری از هرگونه جرم باید احراز هویت کنند. وی به دیگر اظهارات متهم اشاره کرد و بیان داشت: زن جوان در اظهارات خود بیان می‌کند خودرویی که با آن نوزاد را به خانه‌ام انتقال دادم یک آژانس بود که به صورت اتفاقی سوار آن شدم.

 

دادستان ادامه داد: این زن ادعا می‌کند که همسرش از دزدیدن نوزاد بی‌اطلاع بوده و این نوزاد را به جای نوزاد یکی از آشنایان که به وی سپرده‌اند، جا زده است که تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

دادستان ادامه داد: این زن را در مرحله مقدماتی بازجویی کرده‌ایم و قرار برای متهمان صادر شده و در صورت نداشتن وثیقه به زندان معرفی می‌شوند.

 

وی در ادامه در پاسخ به سؤالی در خصوص مجازات دزدیدن نوزاد بیان کرد: بر اساس ماده 631 قانون تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده «هر کس طفلی را که تازه متولد شده است، بدزدد و مخفی کند یا او را به جای طفل دیگری یا متعلق به زن دیگری غیر از مادر طفل قلمداد کند به 6 ماه تا 3 سال حبس محکوم می‌شود.»

 

وی ادامه داد: عنوان اتهامی این زن بر اساس قانون اگر همسر وی در این امر مشارکت داشته باشد، دزدیدن طفل است و عنوان مجرمانه آن آدم‌ربایی نیست. وی بیان کرد: در خصوص همسر این زن نیز اگر از ماجرا بی‌اطلاع بود باید پس از آگاهی یافتن به 110 اطلاع می‌داد اما در هر صورت همدست بودن وی یا مشارکت نداشتن در نوزاد دزدی در دست بررسی و تحقیق است.

 

دادستان بیجار به سوابق کیفری این زن و همسر وی نیز اشاره کرد و بیان داشت: متهمان این پرونده با توجه به سوابق کیفری محکومیت‌هایی نیز داشته‌اند. رئیس بیمارستان امام حسین بیجار نیز در این رابطه گفت: یک زن در بخش نوزادان خود را به اسم همراه مادر باردار جا زده که پرسنل سریعاً بعد از چند دقیقه از این امر مطلع شده‌اند.

 

زهرا امان‌اللهی گفت: این اقدام فوراً به سوپروایزر بیمارستان اطلاع داده شده و نیروی انتظامی، آگاهی و دادستان هم در کوتاه‌ترین زمان اطلاع‌رسانی شدند و سرانجام بسرعت از طریق چک کردن دوربین‌های مداربسته فردی که اقدام به ربودن طفل کرده بود، دستگیر شد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

عکس طفل 20 روزه شکنجه شده در تهران

 

نجات نوزاد سه روزه برهنه در کنار جاده ای در اصفهان + عکس

 

مادر بی رحم نوزادش را در ماکروفر پخت + عکس

 

نوزادی که از درون سطل زباله زنده پیدا شد + تصاویر

 

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک