پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

بدن این پسر آهن ربای قوی است بدن این پسر آهن ربای قوی است یادش بخیر اون قدیما وقتی که ما بچه بودیم زندگیمون شیرین بود یادش بخیر اون قدیما وقتی که ما بچه بودیم زندگیمون شیرین بود زایمان یک میلیون دلاری در هاوایی ! +عکس زایمان یک میلیون دلاری در هاوایی ! +عکس استفاده از عجیب ترین ماساژ با ساطور در چین + عکس استفاده از عجیب ترین ماساژ با ساطور در چین + عکس قدردانی دیدنی باورنکردنی سگ از ناجی جانش + عکس قدردانی دیدنی باورنکردنی سگ از ناجی جانش + عکس روغن های معطر بسازید روغن های معطر بسازید زیباترین دختر جهان که از کودکی مدل موفق بوده زیباترین دختر جهان که از کودکی مدل موفق بوده اقدام بسیار جالب توجه این دو دختر 17 ساله + عکس اقدام بسیار جالب توجه این دو دختر 17 ساله + عکس تو مردی هستی با قلب پسر من + عکس تو مردی هستی با قلب پسر من + عکس مردی بسیار عجیب که بدنش خود به خود آتش گرفت + عکس مردی بسیار عجیب که بدنش خود به خود آتش گرفت + عکس دختر مسیحی رضا خان پهلوی!! + عکس دختر مسیحی رضا خان پهلوی!! + عکس حمام کردن عجیب زنان ژاپنی‌ برای جلوگیری از پیری پوست حمام کردن عجیب زنان ژاپنی‌ برای جلوگیری از پیری پوست آموزش رقص و ورزش این خانم 88 ساله (عکس) آموزش رقص و ورزش این خانم 88 ساله (عکس) مهارت بسیار عجیب دو نوزاد دوقلو در شنا کردن (عکس) مهارت بسیار عجیب دو نوزاد دوقلو در شنا کردن (عکس) جنجال فروش 60 لیری شیشه هوای استانبول +عکس جنجال فروش 60 لیری شیشه هوای استانبول +عکس دردسر های اعتیاد شدید به شبکه های اجتماعی دردسر های اعتیاد شدید به شبکه های اجتماعی جلوه دادن به کادو جلوه دادن به کادو این مرد ایرانی در اینستاگرام بیش از ۳۰ هزار فالور دارد این مرد ایرانی در اینستاگرام بیش از ۳۰ هزار فالور دارد زنان زیبای این قبیله بینی خود را زشت میکنند زنان زیبای این قبیله بینی خود را زشت میکنند رکورد دستمزد زیباترین مانکن ها در سال 2016 رکورد دستمزد زیباترین مانکن ها در سال 2016

دستگیری و اعدام سگ مسلح مشهدی

دستگیری و اعدام سگ مسلح مشهدی

به گزارش پارس ناز :شرور مسلحي که به همراه نوچه هايش در مشهد به شرارت و ايجاد رعب و وحشت اقدام مي کرد، سپيده دم امروز در زندان مرکزي مشهد به دار مجازات آويخته شد.

 

اين شرور ۳۱ ساله که به «سگ» معروف بود سال ۱۳۹۲ با تلاش ماموران معاونت اطلاعات سپاه امام رضا(ع) با صدور دستورات ويژه اي از سوي مقامات قضايي در يک درگيري مسلحانه به دام افتاد. ماجراي دستگيري اين تبهکار سابقه دار پس از طرح در کميسيون هاي امنيتي، هنگامي در دستور کار نيروهاي معاونت اطلاعات سپاه امام رضا(ع) قرار گرفت که وي با تيراندازي و درگيري هاي متعدد به همراه گروهي از اوباش و نوچه هايش موجب اخلال در نظم و ايجاد رعب و وحشت و احساس ناامني در بين شهروندان شده بود به طوري که بسياري از قربانيان و طعمه هاي او جرات شکايت نداشتند.

 

در همين حال نيروهاي اطلاعات سپاه با جمع آوري سوابق متعدد کيفري و جمع بندي آن ها سرکرده باند تبهکاران مخوف را که به «سگ» معروف بود زير نظر گرفتند تا اين که وي و ۲ تن از نوچه هايش شهريور سال ۹۲ در مسير شهرک شهيد باهنر به سمت شهرک شهيد رجايي به محاصره درآمدند و طي يک درگيري مسلحانه به دام افتادند.

 

با گسترده تر شدن اتهامات باند شرارت و ناامني، تحقيقات در اين پرونده وارد مرحله جديدي شد و نيروهاي سپاه با صدور دستوراتي از سوي مقام قضايي پا به تاريکخانه جرايم تبهکاران مخوف گذاشتند و بدين ترتيب زواياي پنهان شرارت هاي آنان فاش شد. بررسي هاي غيرمحسوس بيانگر آن بود که شرور معروف به «سگ» با افراد مختلفي در ارتباط است و در امر تهيه و توزيع گسترده مشروبات الکلي نيز فعاليت دارد در بازرسي از کندوهاي تاريک مخفيگاه وي نيز انواع سلاح سرد و مهمات و کارگاه مشروب سازي به همراه آلات و ادوات ساخت مشروب کشف شد.

 

تحقيقات قضايي همچنين نشان داد: وي مرداد سال ۹۲ با حدود ۱۰ تن از نوچه هايش به يک کمپ ترک اعتياد در منطقه بازه شيخ مشهد هجوم برده و چند تن را به شدت مضروب کرده است. وي و نوچه هايش که مسلح به وينچستر، شمشير، قمه و چوب بودند براي ايجاد وحشت بيشتر به تيراندازي هوايي اقدام کردند که با حضور ماموران انتظامي متواري شدند.

 

شرارت هاي اين باند به حدي بود که شرور معروف پس از انتقال مصدومان به بيمارستان، با يکي از رابطان خود در مرکز درماني تماس گرفته و از او خواسته بود تا ترتيبي بدهد که مجروحان در بيمارستان معطل شوند تا وي و نوچه هايش براي گرفتن زهر چشم و انتقام دوباره به مرکز درماني نيز حمله کنند، اما آن ها با حضور افسر نگهبان بيمارستان و مراجعان در اطراف مجروحان اين حادثه موفق به اين کار نشدند.

 

بنابراين گزارش اين شرور معروف همچنين در يک درگيري به سوي ماموراني که داخل خودرو ۲۰۶ بودند تيراندازي کرده و با سرعتي وحشتناک به همراه خواهرزنش که داخل خودروي وي بود متواري شد.

 

او در اعترافات خود در جلسات بازپرسي گفت: من فکر مي کردم سرنشينان ۲۰۶ از طرف هاي دعوا و از دشمنان من هستند و من با شليک هاي متعدد قصد ترساندن آن ها را داشتم.وي همچنين به ماجراي آدم ربايي پس از گرفتن ۱۰ ميليون تومان نيز اشاره کرد و گفت: ما براي اين آدم ربايي ۱۰ ميليون تومان گرفته بوديم و قرار بود فردي به نام «خ» را که به يکي از دوستانم مبلغ ۱۰۰ ميليون تومان بدهکار بود نزد او ببريم، اما وقتي «خ» را پيدا نکرديم پسر او را با تهديد به مرگ ربوديم.

 

متهم اصلي اين پرونده درباره چگونگي آدم ربايي توضيح داد: ما در بنگاه معاملاتي يکي از دوستانمان بوديم که «ق» ماجراي طلبش را مطرح کرد و ما هم تصميم به آدم ربايي گرفتيم. آن روز ساعت ۷ صبح به منطقه قاسم آباد رفتيم و سر کوچه منتظر «خ» مانديم ولي او نيامد. ساعتي بعد پسرش را که سوار خودروي سفيدرنگ بود تعقيب کرديم.

 

پشت چراغ قرمز با ۲ خودرو اطرافش را محاصره کرديم و من و يکي از دوستانم داخل خودرو «ج» (پسر بدهکار) نشستيم قمه بزرگ دست من بود و اسلحه هم داشتيم. او مقاومت کرد و من هم مجبور شدم او را کتک بزنم. ديگر همدستانم نيز با خودروي پرايد از پشت سر ما را پشتيباني مي کردند وقتي به منزل «ق» رسيديم دوباره او را کتک زديم تا اين که پدرش آمد و با «ق» حساب و کتاب کردند و آن ها هم ديگر از ما شکايت نکردند.

 

کيفرخواست شرور معروف به «سگ» به اتهام «محارب» در دادسراي مشهد صادر شد و تبهکار مخوف به اتهام محاربه از طريق شرکت در آدم ربايي، نگهداري و خريد و فروش سلاح، تهديد، توليد مشروبات الکلي، شرکت در نزاع هاي دسته جمعي منجر به تيراندازي، شرخري و … در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامي مشهد پاي ميز محاکمه نشست.

 

اين شرور معروف پس از برگزاري چندين جلسه محاکمه که در حضور وکلاي مدافع وي برگزار شد با توجه به محتويات پرونده، اقارير صريح وي و همچنين گزارش نيروهاي نظامي و امنيتي به «اعدام» محکوم شد. راي صادره پس از طي مراحل قانوني و استيذان از رئيس قوه قضاييه سپيده دم امروز با حضور مسئولان اجراي احکام در زندان مرکزي مشهد به اجرا درآمد و اين تبهکار به دار مجازات آويخته شد.

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ