پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

تصاویر زن 7 هزار ساله تهرانی تصاویر زن 7 هزار ساله تهرانی تفاوت موارد استفاده شبکه های اجتماعی در ایران و دنیا تفاوت موارد استفاده شبکه های اجتماعی در ایران و دنیا 50 عمل جراحی پسری برای شبیه شدن خود به خانم کیم کارداشیان!+عکس 50 عمل جراحی پسری برای شبیه شدن خود به خانم کیم کارداشیان!+عکس کاهش وزن 90 کیلویی با دو روش جالب (عکس) کاهش وزن 90 کیلویی با دو روش جالب (عکس) این دختر زندگی اش به کولر وصل است! (عکس) این دختر زندگی اش به کولر وصل است! (عکس) لبخندی که به جهانی شدن منجر شد (عکس) لبخندی که به جهانی شدن منجر شد (عکس) ازدواج عجیب و قانونی مردی با یک گربه..(عکس) ازدواج عجیب و قانونی مردی با یک گربه..(عکس) شب زفاف عروس و داماد لخت در میان جمع +عکس شب زفاف عروس و داماد لخت در میان جمع +عکس بیماری عجیب زنی با سنگین ترین دستان دنیا بیماری عجیب زنی با سنگین ترین دستان دنیا ضد حمله  جالب یک مرغ دریایی زبل(عکس) ضد حمله جالب یک مرغ دریایی زبل(عکس) شیرینکاری کارمند گوگل برای خواستگاری از همکارش! شیرینکاری کارمند گوگل برای خواستگاری از همکارش! تصاویر درخت جادویی با بیش از 40 نوع میوه گوناگون تصاویر درخت جادویی با بیش از 40 نوع میوه گوناگون عکسهای زوج 400 کیلویی که میخواهند لاغر شوند عکسهای زوج 400 کیلویی که میخواهند لاغر شوند این مرد خود را به عنوان غذا پیش ببر انداخت (عکس) این مرد خود را به عنوان غذا پیش ببر انداخت (عکس) عشق جالب 63 ساله در 8 ساعت خاموش شد +عکس عشق جالب 63 ساله در 8 ساعت خاموش شد +عکس افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند ترفند عجیب برای قانون تک فرزندی (عکس) ترفند عجیب برای قانون تک فرزندی (عکس) این زن محبوب و خوش رفتارترین فرد دنیا در سال 2011 شد این زن محبوب و خوش رفتارترین فرد دنیا در سال 2011 شد بوسه های فروشگاهی دختران همجنس باز (عکس) بوسه های فروشگاهی دختران همجنس باز (عکس) parsnaz باور میکنید این زن زیبا و جذاب 61 سال دارد ؟ + عکس

امیرحسین؛ مسی ایران چه شد؟

امیرحسین؛ مسی ایران چه شد؟

امیرحسین؛ مسی ایران چه شد,امیرحسین حاجی زاده نابغه ای بود که قرار بود قله های موفقیت فوتبال ایرانی را درنوردد، این روزها در حال خروج از بحرانی است که رویانیان و پرسپولیس برای او به وجود آوردند.

 

قرارداد 10 ساله پرسپولیس با مسی اردبیل نه تنها به امضا نرسید بلکه این بچه 11-10 ساله وسیله ای شد برای بالا بردن ژست مدیریتی رویانیان؛ امیرحسین نه تنها توسط دایی به رئال نرفت بلکه طی شش ماه گذشته دچار بحران شدید روحی روانی شده است

 

و حتی این فشارهای عصبی سبب شده تا این بازیکن نخبه دچار شکستگی دست شود! برای جویا شدن از آخرین وضعیت امیرحسین که توسط خانواده اش ممنوع المصاحبه شده با مهدی شیخ لووند مربی نابغه اردبیلی صحبت کردیم.
امیرحسین؛ مسی ایران چه شد؟کار نمایندگی رئال در اردبیل و انتقال امیرحسین به رئال مادرید به کجا انجامید؟

– همه اش حرف بود… رویانیان با این بچه سروصدا به راه انداخت و امیرحسین را خراب کرد. نه مدرسه رئال مادرید در اردبیل تاسیس شد و نه نمایندگی دیدیم؛ همه آن حرف ها فقط هیاهوی رسانه ای بود.

 

اوضاع و احوال امیرحسین چطور است؟
– زیر نظر روانپزشک است و در حال مداوا.

مگر چه بلایی سرش آمده که با این سن و سال زیر نظر روانپزشک است؟

– وعده وعیدهایی که رویانیان داد و آن هیاهوی رسانه ای که به راه انداختند سبب شد امیرحسین تحت فشار روانی قرار بگیرد چون بعد از آن روزها دیگر کسی سراغ امیرحسین نیامد و همین موضوع باعث شد تا این بچه نتواند تحمل کند.

 

هر روز از من می پرسید پس چه شد پرسپولیس و رئات مادرید. ما خیلی تلاش کردیم در این مدت او را از این گاز خارج کنیم.

 

یعنی نه دایی کاری کرد و نه رویانیان؟
– بحث دایی نیست، او بزرگ ماست و صحبت من کلی است. دایی به ما گفت من با میشل سالگادو در ارتباط هستم و او روی امیرحسین نظر مستقیم دارد و قرار است وقتی به سن قانونی 12 سال رسید او را به رئال ببرد.

 

حتی به من گفتند سالگادور فیلم امیرحسین را دیده و خودش پسندیده است و در این باره مصاحبه هم کرد.
امیرحسین؛ مسی ایران چه شد؟پس تمام آن هیاهوها هیچ بود؟
– آقایان فقط استفاده تبلیغاتی کردند و این کارشان باعث شد به این بچه استرس وارد شود. برنامه 90 ناخواسته در به وجود آمدن مشکلات امیرحسین دخیل بود و تنها رویانیان و دایی نیستند.

 

شاید برنامه 90 قصدش بد نبود اما ناخواسته یکسری اتفاقات باعث شد تا امیرحسین با یک بحران روحی روانی مواجه شود.

 

اما آن زمان اعلام شد امیرحسین با پرسپولیس قرارداد بسته است؟
– من همان زمان با رویانیان صحبت کردم و ایشان گفتند ماجرای قرارداد امیرحسین را رسانه ای نمی کنیم و حتی نماینده حقوقی شان آمد ولی قراردادی نبستیم.

 

ما تنها در هیات فوتبال جلسه ای داشتیم و به توافق رسیدیم ولی پدر امیرحسین رضایت کتبی نداده بود اما به محض اینکه از هیات فوتبال خارج شدیم اعلام کردند امیرحسین با پرسپولیس قرارداد 10 ساله امضا کرده است.

 

پس دیگر بعد از آن جلسه صحبتی با پرسپولیسی ها نداشتید؟
– آنها حتی به من وعده دادند که بیا سرمربی تیم های نونهالان پرسپولیس بشو اما رفتم و دیدم پرسپولیس اصلا چنین تیمی ندارد و امکاناتی هم برای فوتبال نونهالان در نظر نگرفته اند و همینجوری یک حرفی زده بودند. آنجا حتی دوتا توپ هم برای نونهالان نداشتند…
امیرحسین؛ مسی ایران چه شد؟امیرحسین از کی دچار این بحران روانی شد؟
– مدت شش ماهی اینطوری بود اما الان با کمک یک تیم پزشکی در حال بهتر شدن است و دارد برمی گردد به همان شرایط سابق. آن زمان هر روز یک خبرنگار می آمد سر تمرین برای مصاحبه با امیرحسین اما بعد به ناگهان دیگر خبری نشد، بازیکن بزرگ هم که باشید کم می آورید.

 

امکان دارد الان اگر بخواهیم با امیرحسین صحبت کنیم؟
– اصلا؛ نه اینکه من مخالف باشم بلکه خانواده اش هم راضی نیستند او دوباره رسانه ای شود.

 

خودش هم دیگر دوست ندارد مصاحبه کند؟
– خودش بچه است و مسلم است دوست دارد مصاحبه کند و عکس اش در رسانه ها چاپ شود. او خودش این مسائل را نمی داند. این رسانه ای شدن برای روحیه او خوب نیست و حیف است با این بازیکن اینگونه رفتار کنیم.

 

باور کنید چه کسی از تبلیغ و مصاحبه بدش می آید. اینکه امیرحسین رسانه ای شد برای من هم تبلیغ است؛ مثل الان که شما تماس گرفتید اما به خدا حاضر نیستم به خاطر منافع خودم با روحیات این بچه بازی کنم. ما باید امیرحسین را از استرس دور کنیم و بگذاریم در آرامش پیشرفت کند.

 

چرا با دایی درباره امیرحسین صحبت نکردید که بیاید و به او روحیه دهد؟
– من در این مدت دو بار با دایی صحبت کردم؛ یک بار که گفت نگذارید با پرسپولیس قرارداد 10 ساله ببندد.

 

آنها مثل تو نیستند که برای بچه وقت بگذارند. آنها با روحیه بچه بازی می کنند. همان زمان به حرف دایی گوش کردیم، چون با اینکه در پرسپولیس بود، می دانست آینده چه می شود و منطقی صحبت کرده.

 

نمی خواهم از امیرحسین بی جهت تعریف کنم اما کارهایی که این بچه با توپ می کند بازیکنان بزرگ پرسپولیس هم قادر به انجام آن نیستند.
امیرحسین؛ مسی ایران چه شد؟بار دوم که با دایی صحبت کردید کی بود؟
– خیلی وقت پیش بود که گفت باید دوازده سالش بشود و بعد مقدمات سفرش به اسپانیا را فراهم کنیم. البته خود من هم که تحقیق کردم دیدم دایی درست می گوید.

 

امیرحسین چطور شخصیتی دارد؟
– او فوق العاده عاطفی و مهربان است. قرار است هر جا هم کهر فت من و خانواده اش هم در کنارش باشیم. در حال حاضر یک دکتر تغذیه، یک مربی بدنساز و یک روانشناس بدون اینکه خودش متوجه شود روی او کار می کنند تا دوباره به روزهای گذشته باز گردد.

 

گویا شما تمام فکر و ذکرتان امیرحسین است؟
– من یک مدرسه فوتبال دارم که هزارتا امیرحسین در آن هستند. من تمام شاگردانم را دوست دارم.

 

جدای از مسائل عاطفی، به لحاظ فنی چند امیرحسین در فوتبال اردبیل وجود دارد؟
– من الکی حرف نمی زنم و نمی خواهم شعار بدهم. در حال حاضر از میان تمام شاگردانی که دارم 8-7 نفر هستند که استعدادهای فوق العاده ای دارند اما در میان آنها 3-2 تایشان محشر هستند؛ حتی اگر بگویم از امیرحسین هم بهتر هستند، دروغ نگفته ام.

 

شما مدرک حرفه ای مربیگری دارید یا به صورت تجربی کار می کنید؟
– من مدرک B آسیا را دارم ونفر اول مهارت های فردی کشور بودم. بچه های 10 ساله در مدرسه فوتبال من کاری که بزرگترها می کنند را به راحتی انجام می دهند.

 

در این مدت که اتفاقات بدی برای امیرحسین رخ داد با رویانیان صحبت نکردید؟
– چرا قبلش با فردوسی پور صحبت کردم و حتی در برنامه 90 از این برخورد و پرسپولیس انتقاد کردم و رویانیان به من زنگ زد و گفت: من شرمنده شما شدم واینکه کوتاهی از آنها بوده و این صحبت ها را هم در 90 بیان کرد.

 

شما قرارداد هیاتی با پرسپولیس ندارید که آنها فردا مدعی شوند؟
– هیچ قراردادی امضا نشد و قرارداد ثبتی میان امیرحسین و پرسپولیس وجود ندارد.

 

در این مدت تنها پرسپولیس بود، از جایی یا کشور دیگر پیشنهاد نداشتید؟
– سه باشگاه سپاهان، ذوب آهن و تراکتور گفتند امیرحسین را بیار پیش ما، ما هم از تو حمایت و خانواده اش را هم تامین مالی می کنیم اما من و خانواده امیرحسین قبولنکردیم.

 

اگر پیشنهادشان خوب بود چرا قبول نکردید؟
– این بچه که فقط پول نیست؛ ما به امیرحسین به چشم پول نگاه نمی کنیم. امیرحسین اگر درست هدایت شود می تواند ستاره مشهور ایرانی رئال مادرید شود یا می تواند یک آدم معمولی و اصلا شاید خدای ناکرده معتاد شود! نگاه ما به امیرحسین یک نگاه فوتبالی است.
امیرحسین؛ مسی ایران چه شد؟با تمام این حرف ها چقدر روی قول دایی که گفته امیرحسین را به مادرید می برد حساب باز کرده اید؟
– من به شخصه روی قول دایی حساب نمی کنم و تنها امیدم به خدا است. در حال حاضر یک بچه 8 ساله دارم که محشر است.

 

دایی اگر لطف داشته باشد و پیگیر باشد که ممنون اش هستیم اما اگر رئال هم نشد، در عصر ارتباطات آنقدر سخت نیست امیرحسین را به یک آکادمی معتبر در دنیا فرستاد.

 

جز امیرحسین بقیه استعدادها را چه کار می کنید؟
– هزارتا بچه داریم که حدود 10 تای آنها نخبه هستند. هر آکادمی معتبری که پیدا کنیم آنها را به آنجا می فرستیم. من یک سوال هم از شما داشتم.

 

بفرمایید، در خدمت هستیم؟
– چرا بقیه مدارس فوتبال در دنیا این استعدادها را پرورش نمی دهند. امیرحسین و امثال امیرحسین که مادرزادی نابغه نبودند، من خیلی زحمت کشیدم تا این استعدادها شکوفا شوند.

 

هزینه آموزش امیرحسین و کادر پزشکی را هم شما می دهید؟
– نه؛ بخش زیادی را پدر امیرحسین متقبل شده است. پدر امیرحسین لطف داشته و با من کارهای امیرحسین را هماهنگ می کند.

 

فکر می کنید اگر به فدراسیون فوتبال می گفتید از مدرسه شما و امیرحسین حمایت می کند؟
– در فوتبال مملکت و فدراسیون فوتبال تنها چیزی که اهمیت ندارد، امیرحسین است. نه فدراسیون و نه آکادمی فوتبال تا این لحظه یک زنگ هم نزده اند بپرسند چه کار کرده ایم. چند وقت پیش به عنوان مدرسه نمونه انتخاب شدیم.

 

شرایط امیرحسین را به یکی از مسئولان گفتم که بدون هیچ واکنشی گفت شماره ات را بده ببینم چه کاری می کنیم. آنها تا حالا هیچ کاری نکرده اند.

 

 

 

منبع:هفته نامه تماشاگر

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ