پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

لحظه جالب که شیر درنده این خانم را بغل می کند (عکس) لحظه جالب که شیر درنده این خانم را بغل می کند (عکس) مشهورترین زن در کشور کره شمالی مشهورترین زن در کشور کره شمالی این ستاره ها با موبایل میانه خوبی ندارند این ستاره ها با موبایل میانه خوبی ندارند این ماهی پس از پخته و سرخ شدن زنده شد ! + عکس این ماهی پس از پخته و سرخ شدن زنده شد ! + عکس به چه میزانی در زندگی خود حق انتخاب داریم؟ به چه میزانی در زندگی خود حق انتخاب داریم؟ زندگی جالب پیرمرد جنگلی را ببینید زندگی جالب پیرمرد جنگلی را ببینید همسر این مرد جوان یک مار کبری است همسر این مرد جوان یک مار کبری است خارج کردن یک کفش دوزک بعد از 3 سال از گوش این خانم خارج کردن یک کفش دوزک بعد از 3 سال از گوش این خانم معروف و سرشناس ترین ترک تحصیل کرده ی جهان معروف و سرشناس ترین ترک تحصیل کرده ی جهان کشوری که مردان از زنان کتک می خورند!! کشوری که مردان از زنان کتک می خورند!! بازار داغ نامزدی پسران در ژاپن (عکس) بازار داغ نامزدی پسران در ژاپن (عکس) شهری که جن ها آنرا ساخته اند  + عکس شهری که جن ها آنرا ساخته اند + عکس کاهش وزن این خانم به خاطر راحتی اسبش (عکس) کاهش وزن این خانم به خاطر راحتی اسبش (عکس) راه رفتن روی گدازه های جهنمی! +عکس راه رفتن روی گدازه های جهنمی! +عکس مطالبی جالب و خواندنی درمورد مسابقات نسکار مطالبی جالب و خواندنی درمورد مسابقات نسکار کودکی با دستان دراز و آینده ای نا مشخص کودکی با دستان دراز و آینده ای نا مشخص کنسرت نیمه برهنه مایلی سایرس خواننده هالیوودی (عکس) کنسرت نیمه برهنه مایلی سایرس خواننده هالیوودی (عکس) زنان سوپر استارهای زیبا با موهای قرمز در هالیوود زنان سوپر استارهای زیبا با موهای قرمز در هالیوود افشاگری امیرحسین آکادمی گوگوش از پشت پرده من و تو +فیلم افشاگری امیرحسین آکادمی گوگوش از پشت پرده من و تو +فیلم سیندی جکسون 55 ساله، رکورد عمل زیبایی + (عکس) سیندی جکسون 55 ساله، رکورد عمل زیبایی + (عکس)

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک

مجموعه : مجله خبری روز

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک اگر پول زیادی به حساب شما واریز شود چه واکنشی نشان خواهی داد؟به راستی شما چه عکس العملی نشان خواهی داد هنگامی که متوجه شوید اشتباهی وجه زیادی به حساب شما واریز شده است؟پاسخ به این سوال در افراد مختلف متفاوت است.

 

شاید برخی افراد در همان نگاه اول کل پول را برداشت نمایند و خرج نمایند.برخی از افراد هم هستند که به متصدی بانک مراجعه کرده و علت واریز وجه را جویا می شوند.اما نتیجه هر چه باشد از همان ابتدا مشخص است که پول به هر طریقی باشد از فرد گرفته می شود.

 

هنگامی که خانم مایکلا هاچینگز متوجه شد پول باداورده ای به حسابش خوابیده است بدون داشتن زره ای تردید انرا برداشت نمود و به کسب و کار زد.مایکلا در کار طراحی لباس است.مبلغ 52 هزار پوند اشتباها از حساب شورای لیچفیلد به حسابش واریز شده بود.

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک

خانم 23 ساله به روزنامه سان می گوید درست است که من کار اشتباهی کرده ام اما هر چه باشد من هم بشرم و عاری از خطا و اشتباه نیستم.پلیس مرا اذیت نمود تنها به خاطر اینکه زیبا به نظر می رسیدم.مرا گنهکار م یدانند.این درست نیست.گنهکار واقعی فردی است که پول را به حساب من واریز کرده است.اینکه انها به خاطر اینکه من زیبا هستم اذیتم نمایند وحشتناک است.

 

مایکلا فعلا بازداشت شده است و احتمالا به 10 سال زندان محکوم خواهد شد.او همچنین موظف شده است 150 ساعت بدون مزد کار نماید.اما به هر حال یا باید پول را پس دهد یا به زندان برود.بخش زیادی از پول پرداخت شده اما مایکلا هنوز 6 هزار پوند دیگر قرض دارد.او اکنون با کار کردن در طویله پدرش سعی دارد قرض خود را پرداخت نماید.

 

 

 

منبع:دیلی خبر

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ