پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

افرادی که بعد از این اتفاق های  مرگ بار هنوز زنده اند (عکس) افرادی که بعد از این اتفاق های مرگ بار هنوز زنده اند (عکس) به دنیا آمدن نوزادی بسیار عجیب با دو صورت + عکس به دنیا آمدن نوزادی بسیار عجیب با دو صورت + عکس خواستگاری و ازدواج عجیب و جالب پلیس ضربت +عکس خواستگاری و ازدواج عجیب و جالب پلیس ضربت +عکس زندگی جالب و عاشقانه و باورنکردنی یک زوج + عکس زندگی جالب و عاشقانه و باورنکردنی یک زوج + عکس چرا افراد حسود در خود حس ناراحتی و ترس را تجربه می‌کنند؟ چرا افراد حسود در خود حس ناراحتی و ترس را تجربه می‌کنند؟ عکس های لباس زنان ایرانی در دوران مختلف تاریخی عکس های لباس زنان ایرانی در دوران مختلف تاریخی فرزند 19 این خانواده پر جمعیت بدنیا آمد (عکس) فرزند 19 این خانواده پر جمعیت بدنیا آمد (عکس) اتفاقی باورنکردنی که از خواندنش حتما متعجب خواهید شد اتفاقی باورنکردنی که از خواندنش حتما متعجب خواهید شد حیوانات شگفت انگیزی که به سفیدی برف هستند (عکس) حیوانات شگفت انگیزی که به سفیدی برف هستند (عکس) عکس واقعی شایعه زندگی مار در بینی و مغز یک پسربچه عکس واقعی شایعه زندگی مار در بینی و مغز یک پسربچه حراج عجیب یک دست انسان در انگلیس + عکس حراج عجیب یک دست انسان در انگلیس + عکس تصاویری از زندگی این خانم که سر به بیابان گذاشت تصاویری از زندگی این خانم که سر به بیابان گذاشت ختنه کردن وحشتناک و دردناک دختران در این کشور؟ ختنه کردن وحشتناک و دردناک دختران در این کشور؟ دختر عجیب آمریکایی که در 22 سالگی دکترا می گیرد دختر عجیب آمریکایی که در 22 سالگی دکترا می گیرد این دختر سنگین وزن برنامه رادیویی در حال رقص (عکس) این دختر سنگین وزن برنامه رادیویی در حال رقص (عکس) زنی که مجبور است شبیه خون‌آشام زندگی کند + عکس زنی که مجبور است شبیه خون‌آشام زندگی کند + عکس زنان زیبای دنیای سیاست را بشناسید +عکس زنان زیبای دنیای سیاست را بشناسید +عکس این دختر می تواند الگوی بسیاری از زنان جوان باشد (عکس) این دختر می تواند الگوی بسیاری از زنان جوان باشد (عکس) زنی که یک زامبی واقعی است + عکس زنی که یک زامبی واقعی است + عکس این مرد عجیب با 80 درصد خالکوبی بر بدن و صورت (عکس) این مرد عجیب با 80 درصد خالکوبی بر بدن و صورت (عکس)

چهره های محبوب غايب در جشنواره فیلم فجر

چهره های محبوب غايب در جشنواره فیلم فجر

چهره های محبوب غايب در جشنواره فیلم فجر, ميان چهره هايي که در جشنواره امسال هيچ فيلمي ندارند، غيبت چند بازيگر بيشتر جلب توجه ميکند.

 

بازيگراني که اتفاقاً سال پر کاري را هم پشت سر گذاشته بودند ولي در فيلم هايي بازي کردند که برگزارکنندگان جشنواره صلاح نديدند در فجر سي و سوم حضور يابند.

 

رضا عطاران، مهناز افشار، ترانه عليدوستي را ميتوان شاخص ترين بازيگران سينماي ايران دانست که در جشنواره امسال غيبت دارند.

 

 رضا عطاران
برنده سيمرغ بلورين بهترين بازيگر جشنواره سي و دوم و پولسازترين بازيگر سينماي ايران در سالهاي اخير، امسال هيچ فيلمي در جشنواره ندارد.

 

آن هم در حالي که رضا عطاران سال نسبتاً پر کاري را پشت سر گذاشت و در «نهنگ عنبر» (سامان مقدم)، «استراحت مطلق» (عبدالرضا کاهاني) بازي کرد.

 

درباره «نهنگ عنبر» گفته شد که سازندگان فيلم اصلا فرم حضور در جشنواره را پر نکرده بودند و به همين دليل فيلم به اعضاي هيات انتخاب ارائه نشد.
چهره های محبوب غايب در جشنواره فیلم فجر«استراحت مطلق» هم به روايت انبوهي نقل قول متفاوت و گاهي متضاد نتوانست توجه هيات انتخاب را به خود جلب کند و از جشنواره بيرون ماند تا رضا عطاران پس از سالها، امسال هيچ فيلمي در جشنواره نداشته باشد.

 

عطاران در فيلم «گينس» اولين تجربه کارگرداني محسن تنابنده هم ايفاي نقش کرده. فيلمي که هنوز در مرحله فيلمبرداري قرار دارد.

 

 ترانه عليدوستي
بازيگر هوشمند سينماي ايران که با وجودي که در نوجواني سينما آمد ولي گرفتار تب برخي چهرههاي جوان سينما نشد و توانست کارنامهاي پر بار و آبرومند براي خودش رقم بزند.

 

نام ترانه عليدوستي را با تعدادي از بهترين فيلمهاي سالهاي اخير به خاطر ميآوريم و به ندرت پيش آمده که اين بازيگر در فيلمي بازي کند که در نهايت محاسباتش درست از کار در نيامده و به اثري ضعيف مبدل شود.

 

ترانه عليدوستي بعد از مدتي کم کاري، امسال در فيلم کاهاني و «مادر قلب اتمي» علي احمدزاده بازي کرد.

 

گفته ميشود حضور ترانه عليدوستي در فيلم کاهاني به شدت متفاوت است و نمايشش در جشنواره ميتوانست او را دست کم نامزد دريافت سيمرغ کند. اتفاقي که با راه نيافتن فيلم به جشنواره رخ نخواهد داد.
چهره های محبوب غايب در جشنواره فیلم فجر«مادر قلب اتمي» در فجر رد شد و در برلين پذيرفته شد. جشنوارهاي که عليدوستي قبلا با «درباره الي» در آن شرکت داشته است.

 

 مهناز افشار
سالهاست که از تصوير دوران «شور عشق»اش فاصله گرفته و تبديل به بازيگر مطرحي شده که با بزرگترين کارگردانان اين سينما همکاري ميکند.

 

مهناز افشار که سال گذشته با «متروپل» کيميايي حضور درخشاني در جشنواره داشت امسال قرار بود با فيلمهاي فرمانآرا، مقدم و حجازي در جشنواره حاصر باشد.
چهره های محبوب غايب در جشنواره فیلم فجربازياش در «مرگ ماهي» با سر و صدا و حاشيههاي فراوان منتفي شد. «دلم ميخواد» هم از جشنواره کنار رفت تا شايد اکراني بي دردسر را تجربه کند و «نهنگ عنبر» هم که اصلا به اعضاي هيات انتخاب عرضه نشد

 

تا مهناز افشار هم به فهرست غايبان سي و سوم اضافه شود. بازيگري که اين روزها از او سريال «عشق تعطيل نيست» به شبکه نمايش خانگي آمده است.

 

محمدرضا گلزار

پس از سالها غيبت قرار بود امسال در جشنواره فيلم فجر حضور داشته باشد. بازيگري که سالها حرف اول و آخر را در گيشه سينماها ميزد و حضورش در هر فيلمي براي جذب مخاطب بالا کفايت ميکرد.

 

سال 92 را با انتخابهاي متفاوت پشت سر گذاشت. « مادر قلب اتمي» فيلمي است به روايت خاص و پرداخت متقاوت که گلزار يکي از نقشهاي اصلياش را بازي کرده است.

 

فيلمي که در يکي از بخشها برلين به نمايش در ميآيد ولي مورد توجه هيات انتخاب جشنواره فجر قرار نگرفت.

 

«دلم مي خواد» ديگر فيلم گلزار بود که به جشنواره نيامد و همکاري بازيگر فيلمهاي پر فروش با کارگرداني چون فرمانآرا ظاهرا به نتيجه موفقيت آميزي ختم شده است.
چهره های محبوب غايب در جشنواره فیلم فجرالبته براي مشاهده اين تجربه بايد نا اکران عمومي صبر کرد. آخرين حضور گلزار در جشنواره به فيلم «گل يخ» کيومرث پوراحمد باز ميگردد.

 

يعني چيزي حدود يک دهه از آخرين حضور اين بازيگر محبوب در جشنواره ميگذرد. بازيگري که امسال و پس از 2 سال دوري از سينما با وسواس فيلمهايش را انتخاب کرده بود.

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ