پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

رابطه پوشش و رفتار زنان در تعرض و تحریک مردان + عکس

مجموعه : مجله خبری روز

رابطه پوشش و رفتار زنان در تعرض و تحریک مردان + عکس

رابطه پوشش و رفتار زنان در تعرض و تحریک مردان ، پایگاه اینترنتی “دیلی میل” (DailyMail) طی گزارشی به بررسی نقش پوشش و رفتار زنان در تحریک مردان پرداخت.

 

 بر اساس یک نظرسنجی از مردم انگلیس، بیش از یک چهارم آنها معتقدند: اگر به زنی که لباس بدن نما و زننده پوشیده و یا در حالت مستی از خانه خارج شده باشد تعرضی شود تا حدود زیادی خود او مقصر است.

 

در ادامه این تحقیق اشاره شده است چنانچه زنی در برابر مزاحمت مردان، پاسخ قاطعی ندهد تا سد راه طمع مردان نشود و سپس گرفتار تعرض شود نیز تقصیرکار است.بر اساس آمار مؤسسه انگلیسی “آی سی ام” (ICM)، بریتانیایی ها از آمار بالای تجاوز جنسی در کشورشان کمترین اطلاع را دارند.

 

96 درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی اظهار داشته اند که از میزان واقعی تجاوز در کشورشان بی خبراند و فکر می کرده اند که آمار بسیار کمتر از حد تصور آنها باشد. 4 درصد نیز حدس زده اند موارد تجاوز سالیانه بیش از 10000 مورد باشد.

 

گفتنی است در سال 2004 موارد تجاوز جنسی بیش از 12000 مورد بوده است و مقامات جنایی بریتانیا اعلام کره اند که تنها 15درصد از موارد تجاوز جنسی به اطلاع پلیس می رسد که با این احتساب موارد گزارش نشده، حداقل 80000 مورد تعرض در این کشور رخ می دهد.

رابطه پوشش و رفتار زنان در تعرض و تحریک مردان + عکس

رابطه پوشش و رفتار زنان در تعرض و تحریک مردان + عکس

 

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ