پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

کودکی با دستان دراز و آینده ای نا مشخص

کودکی با دستان دراز و آینده ای نا مشخص

کودکی با دستان دراز و آینده ای نا مشخص یک پسربچه به بیماری عجیبی مبتلا شده و به همین خاطر به او لقب «ابلیس» را داده اند. او حتی از مدرسه اخراج شده و حالا دنبال راه حلی برای این بیماری است.

 
به گزارش میرر، هم کلاسی هایش از او می ‎ترسند و به همین دلیل او نباید به مدرسه برود. «کلیم» از یک بیماری نادر به نام «ماکرو داکتیلی» رنج می برد. مردم روستا فکر می کنند که او پسر شیطان است و او را از روستا بیرون کرده اند.

 
 حتی عموی کلیم معتقد است که زمانی که مادر کلیم او را باردار بود، به مستراح عمومى سرزده بود و احتمالا به همین دلیل «اهریمن» درون او رشد کرده است. از کلیم مستندی با عنوان «پسری با دست های غول پیکر» ساخته شده است. در این مستند، چالش زندگی کلیم و عمل جراحی پیش رو نشان داده می شود.

 
کودکی با دستان دراز و آینده ای نا مشخص
کودکی با دستان دراز و آینده ای نا مشخص

آینده کلیم کاملا نامشخص است. با این وضعیت، او کاملا بی سواد بار خواهد آمد و دیگران نیز می خواهند از او بیگاری بکشند. کلیم حالا باید کیلومترها سفر کند تا به مناطقی جنوبی هند برسد. بیمارستانی در آنجا وجود دارد که به خانواده کلیم قول داده که می تواند دست های او را جراحی کند. جراحان باید زمان زیادی را صرف این عمل جراحی کنند، چرا که بافت های چربی دست او کار را دشوارتر خواهد کرد. در نهایت نیز ماه ها طول خواهید کشید تا اثر این عمل جراحی – در صورت موفقیت – به طور کامل نمایان شود.

 

کودکی با دستان دراز و آینده ای نا مشخص
کودکی با دستان دراز و آینده ای نا مشخص

اما عمل جراحی اتمام ماجرا نیست. او باید نگاه عمومی دیگران در مدرسه و روستا را نیز تغییر دهد. او باید آن ها را متقاعد کند که پسر شیطان نیست! اینکه آیا در این دو مرحله موفق خواهد شد، به زمان نیاز دارد.

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ