پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این پیرمرد 84 ساله مدل مانکن است +عکس این پیرمرد 84 ساله مدل مانکن است +عکس گرانبهاترین جواهرات سلطنتی دنیا گرانبهاترین جواهرات سلطنتی دنیا مناسب ترین رستوران ها برای افراد گیاهخوار +عکس مناسب ترین رستوران ها برای افراد گیاهخوار +عکس اعتیاد عجیب این دختر به نوار چسب + عکس اعتیاد عجیب این دختر به نوار چسب + عکس با نحوه دوخت تکه دوزی روی پارچه آشنا شوید با نحوه دوخت تکه دوزی روی پارچه آشنا شوید آداب و رسوم ملی و باستانی مردم ایران +عکس آداب و رسوم ملی و باستانی مردم ایران +عکس 12 مشکلی که می توانید با پودر بچه حلش کنید 12 مشکلی که می توانید با پودر بچه حلش کنید دختر فلج که در روز عروسی راه رفت +عکس دختر فلج که در روز عروسی راه رفت +عکس این خانم یکی از شجاع ترین زن ایران است (عکس) این خانم یکی از شجاع ترین زن ایران است (عکس) اتفاق عجیب وجود درخت در ریه این مرد (عکس) اتفاق عجیب وجود درخت در ریه این مرد (عکس) نقاشی های خارق والعاده و زیبا با ضایعات پلاستیکی نقاشی های خارق والعاده و زیبا با ضایعات پلاستیکی تا به حال عکس با این عظمت دیده بودید؟ (عکس) تا به حال عکس با این عظمت دیده بودید؟ (عکس) با این کاشی ها روی دیوار خانه باغ ایجاد کنید..(عکس) با این کاشی ها روی دیوار خانه باغ ایجاد کنید..(عکس) همسر فوتبالیست معروف پس از زایمان جفت جنینش را خورد +عکس همسر فوتبالیست معروف پس از زایمان جفت جنینش را خورد +عکس تلاش کنیم روز خود را اینطور آغاز نکنیم تلاش کنیم روز خود را اینطور آغاز نکنیم عکس واژن زنان روی لباس خواننده مشهور جنجالی شد عکس واژن زنان روی لباس خواننده مشهور جنجالی شد صحنه ناگهانی و شگفت انگیز در زمان عکس گرفتن در روز عروسی صحنه ناگهانی و شگفت انگیز در زمان عکس گرفتن در روز عروسی هنرنمایی زنی با چشمان مافوق انسان های عادی + عکس هنرنمایی زنی با چشمان مافوق انسان های عادی + عکس ترسناک ترین وسایل شکنجه (عکس) ترسناک ترین وسایل شکنجه (عکس) مد جدید در حمام کردن مردم انگلستان + عکس مد جدید در حمام کردن مردم انگلستان + عکس

15 روش برای دادن یک امتحان خوب !

15 روش برای دادن یک امتحان خوب !

15 روش برای دادن یک امتحان خوب ! 

این روزها ایام امتحانات دانشگاه ها و مدارس حسابی دانش آموزان و دانشجوها را مشغول کرده است و استرس ناشی از امتحان به همه فشار وارد می کند . فرض می کنیم همین فردا امتحان دارید؛ این یعنی برای آنکه با آمادگی ۱۰۰ درصدی قدم به جلسه ی امتحان بگذارید، تا این لحظه باید تقریباُ تمام آنچه که می توانسته اید را خوانده باشید.

 

تا اینجا حسابی برنامه ریزی کرده اید، برنامه ی خود را مورد بازبینی قرار داده اید، درس هایتان را خوانده اید و آنها را مرور کرده اید. به این ترتیب ممکن است فکر کنید دیگر کار بیشتری از دستتان بر نمی آید؛ اما آیا واقعاً همینطور است؟

 

تا رسیدن به روز امتحان هر چقدر هم که درس خوانده باشید، هنوز مهمترین کاری که باید انجام دهید را انجام نداده اید. فارغ از اینکه چقدر درس می خوانید، همیشه این امکان وجود دارد که عملکرد شما در روز امتحان، بازتاب دهنده ی تلاش ها و سختکوشی هایی که پیش از آن به خرج داده اید نباشد.

 

توصیه های پیش رو به شما کمک می کنند در روز امتحان نیز عملکرد خوبی داشته باشید و تلاش هایتان را به ثمر بنشانید.چه کار کنیم تا در روز امتحان عملکرد بهتری داشته باشیم؟

15 روش برای دادن یک امتحان خوب !

۱- زود بیدار شوید تا مجبور نباشید برای صبحانه خوردن و آماده شدن عجله به خرج دهید و استرس داشته باشید.

 

۲- حوزه ی امتحانی، آدرس و زمان امتحان خود را یک بار دیگر چک کنید تا مطمئن شوید روز، زمان و محل برگزاری امتحان را به درستی می دانید.

 

۳- صبحانه ی متعادلی میل کنید و از خوردن چیزهایی که ممکن است شما را اذیت کنند بپرهیزید. صبح روز امتحان زمان مناسبی برای امتحان کردن یک صبحانه ی جدید نیست.

 

۴- پیش از آنکه منزل را ترک کنید، اطمینان حاصل کنید تمام لوازمی که به آنها احتیاج خواهید داشت را همراه خود دارید؛ لوازمی از قبیل کارت شناسایی، کارت امتحانی، نوشت افزار، کروکی محل امتحان، و غیره.

 

۵- طوری زمان خود را تقسیم بندی کنید که برای رسیدن به محل امتحان، از آنچه مورد نیاز است وقت بیشتری داشته باشید. اتفاقات غیر منتظره ی زیادی وجود دارند که ممکن است در رسیدن شما به محل امتحان بیافتند و شما نیز قطعاً نمی خواهید دیر به جلسه ی امتحان برسید.

 

۶- پس از رسیدن به محل برگزاری، اگر دور و بر شما افرادی هستند که از استرس امتحان دچار هراس و دلهره شده اند از آنها دوری کنید. حضور این افراد در اطراف شما هیچ کمکی به شما نمی کند.

 

۷- پیش از رفتن به جلسه ی امتحان به دستشویی مراجعه کنید. فرصت امتحان معمولاً به اندازه ی پاسخگویی به سؤالات تنظیم می شود و اتلاف این زمان ارزشمند برای دستشویی رفتن عاقلانه نیست.

 

۸- فراموش نکنید نام و مشخصات خود را روی برگه ی امتحانی ذکر کنید. اگر مشخصات شما از قبل روی برگه ی امتحانی ثبت شده اند حتماً آنها را به مشخصات خود تطبیق دهید. شاید باورتان نشود چند نفر همین کار ساده را فراموش می کنند.

 

۹- پیش از شروع کردن به پاسخگویی، ابتدا یک دور تمام سؤالات را با دقت بخوانید و خیلی سریع زمانی که برای پاسخگویی به هر سؤال نیاز خواهید داشت را در مقایسه با کل وقت امتحان تنظیم کنید.

 

۱۰- با پاسخ دهی به سؤالاتی شروع کنید که فکر می کنید پاسخشان را بهتر می دانید. هیچ لزومی ندارد به ترتیب به سؤالات پاسخ دهید.

 

۱۱- اگر در میانه ی پاسخ دهی به سؤالات ذهنتان قفل شد و حس کردید باقی پاسخ را فراموش کردید، به نوشتن هر چه به ذهنتان می آید ادامه دهید تا بالاخره جزئیات بیشتری را به یاد بیاورید.

 

۱۲- بیشتر از زمانی که برای هر سؤال در نظر گرفته اید برای آن وقت نگذارید. در غیر این صورت ممکن است برای پاسخ دهی به باقی سؤالات وقت کم بیاورید. تمام سؤالاتی که درباره ی پاسخشان اطمینان ندارید را به آخر و بعد از نوشتن پاسخ سؤال هایی که از آنها اطمینان دارید موکول کنید.

 

۱۳- اگر منظور سؤالی را به درستی درک نمی کنید و نسبت به آن شک دارید، خجالت نکشید و از مراقب جلسه یا نماینده ی مربوطه درباره ی آن بپرسید.

 

۱۴- از تک تک دقایق امتحان استفاده کنید و اگر زمان اضافه ای برایتان باقی ماند، پیش از آنکه برگه ی خود را تحویل دهید یک دور پاسخ های خود را مرور کنید تا مطمئن شوید چیزی از قلم نیافتاده است.

 

۱۵- خونسرد باشید؛ شما کاری که از دستتان بر می آمده را انجام داده اید و نباید بابت باقی قضایا دلهره به خودتان راه دهید.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ