پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

له شدن نوجوان 14 ساله زیر قطار

له شدن نوجوان 14 ساله زیر قطار

به گزارش پلیس کنتاکی پسر نوجوان حین گذشتن از روی ریل خط راه آهن متوجه رسیدن قطار نشد و در حادثه ای دلخراش جان باخت.
 

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان ،پسر نوجوان 14 ساله حین عبور از روی خط ریل راه آهن قطار باری که از  شهرستان بونی، میسوری به سمت کنتاکی در حرکت بود در حادثه‌ای دلخراش و چند قدمی از منزل مسکونی‌اش جان باخت.

 
بنابر این گزارش این حادثه که اواخر شب رخ داد، راننده قطار باری در حال حرکت با وجود اعلان نتوانست جان نوجوان 14 ساله که سرگرم گوش دادن به موسقی با صدای بلند بود را نجات دهد.

له شدن نوجوان 14 ساله زیر قطار

توقف و ترمز وحشتناک این قطار پس از برخورد به نوجوان منجر به خارج شدن تمامی ساکنین این منطقه که در چند متری از ریل قطار ساکن بودند، شد.

 

 این قطار که  هم جهت با حرکت نوجوان 14 ساله در حال حرکت بود، پس از برخورد منجر به متلاشی شدن بدن این نوجوان شد.

 

به گفته “تام اشبین” سخنگوی پلیس کنتاکی بی‌احیاطی این نوجوان و بی توجهی وی نسبت به تابلوهای هشدار این حادثه دلخراش را منجر شد.

 

له شدن نوجوان 14 ساله زیر قطار

پلیس بارها و بارها از ساکنین این مناطق خواسته بود تا با هوشیاری کامل با حفظ فاصله ایمنی از این مسیر عبور کنند.

گفتنی است، این پنجمین باری است که در حادثه مشابه ساکنین این منطقه شاهد از دست دادن اعضای خانواده خود هستند.

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ