پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

زنی که 60 سال خوابیده زندگی کرد + عکس زنی که 60 سال خوابیده زندگی کرد + عکس عکس های دیدنی و غیر قابل باور جنگجوی کاهش وزن عکس های دیدنی و غیر قابل باور جنگجوی کاهش وزن تصاویری از رنگ های مرموز در پایتخت تایلند تصاویری از رنگ های مرموز در پایتخت تایلند اقدام دیوانه وار این دختر برای عشق (عکس) اقدام دیوانه وار این دختر برای عشق (عکس) این پسر دختر نما برای اثبات عشقش 2000 دلار جریمه شد این پسر دختر نما برای اثبات عشقش 2000 دلار جریمه شد زنده زنده خوردن ماهی مرکب در رستوران + عکس زنده زنده خوردن ماهی مرکب در رستوران + عکس قدیسه شدن ملکه زیبایی اهل آمریکا (عکس) قدیسه شدن ملکه زیبایی اهل آمریکا (عکس) دختری که آجر خوردن را به وعده غذایی خود اضافه کرده دختری که آجر خوردن را به وعده غذایی خود اضافه کرده ازدواج بسیار جالب و همزمان این مرد با 4 دختر + عکس ازدواج بسیار جالب و همزمان این مرد با 4 دختر + عکس parsnaz کارهای شگفت انگیز و جالب داریوش و کوروش بزرگ این زن جلوی چشم همه مسلمان شد این زن جلوی چشم همه مسلمان شد خرافات عجیب فضانوردان در سفرهای فضایی +عکس خرافات عجیب فضانوردان در سفرهای فضایی +عکس مدل زیبایی که چهره واقعی خود را بعد سال ها رو کرد مدل زیبایی که چهره واقعی خود را بعد سال ها رو کرد باید به این گاو خدا قوت گفت (عکس) باید به این گاو خدا قوت گفت (عکس) با دیدن این نوع ماساژ چشم شاخ در می آورید (عکس) با دیدن این نوع ماساژ چشم شاخ در می آورید (عکس) تبلیغات بسیار جالب و سرشار از خلاقیت (عکس) تبلیغات بسیار جالب و سرشار از خلاقیت (عکس) عکسهای مراسم انتخاب زیباترین مرد عکسهای مراسم انتخاب زیباترین مرد شتر سواری زیباترین دختر شایسته در سواحل دوبی (عکس) شتر سواری زیباترین دختر شایسته در سواحل دوبی (عکس) زنان و مردان ستاره‌ ای که همه عاشق آنها هستند +عکس زنان و مردان ستاره‌ ای که همه عاشق آنها هستند +عکس خلاقیت و ظرافت حیوانات نمدی دست ساز خلاقیت و ظرافت حیوانات نمدی دست ساز

10 راهکار جالب در استفاده متفاوت از لاک

10 راهکار جالب در استفاده متفاوت از لاک

شاید برایتان جالب توجه باشد که از لاک ناخن بتوان به عنوان چندین کمک ضروری تستفاده کرد که ما در سایت پارس ناز به 10 مورد از آنها می پردازیم

 

1.    از تیره شدن جواهرات معمولی با استفاده از لاک ناخن بیرنگ جلوگیری کنید. هنگامی که هوا با فلز برخورد میکند، فلز اکسید میشود و رنگ آن عوض میشود. یک جلاء شفاف مانع رسیدن هوا میشود، و به شما کمک میکند تا جواهراتتان همچنان نو نگه دارید. از یک لاک ناخن شفاف که سریع خشک میشود، استفاده کنید. (این روش بر روی جواهراتی که از قبل تیره شدهاند اثر ندارد.)

 

2.    از بدتر شدن در رفتگی جورابتان با استفاده از لاک ناخن جلوگیری کنید. حتما برای شما پیش آمده: در محل کار یا یک مراسم، متوجه یک در رفتگی در جوراب شلواریتان شوید. برای جلوگیری از بدتر شدن آن، یک بطری کوچک لاک ناخن بیرنگ همراه خود داشته باشید و اطراف در رفتگی را با لاک بیرنگ بپوشانید. در حین خشک و سفت شدن از پیشروی بیشتر دررفتگی جلوگیری میکند.

 

3.    فوری رنگ جواهرات معمولی را با لاک ناخن تغییر دهید. اگر از حالت قدیمی گردنبند، گوشوارههای آویز، یا انگشترتان  خسته شدهاید، با رنگ کردن جواهرات بدلی ظاهر آنها را به سبکی مدرن تغییر دهید، مانند سبز فسفری، نارنجی، صورتی و یا حتی سایهای شیک به رنگ سفید برای درست کردن سبک خودتان. به سادگی جواهرات را روی دستمال توالت پهن کنید، یا گوشوارهها را از پشت در دست بگیرید، و رنگآمیز را شروع کنید.

 

4.    سنجاق سرتان را با رنگ های درخشان و یا با یک لاک براق رنگ کنید تا به موهایتان مقداری رنگ اضافه کنید. اگر میخواهید سنجاق سر معمولی قدیمیتان را رنگ کنید، قسمت پایین آن را جدا از بالای آن نگه دارید و فقط قسمت بالا را رنگآمیزی کنید. سپس، آن را با یک پاکت بپوشانید یا با یک کارت بپیچید تا خشک شود.

 

5.    سوزن را با آغشته کردن نخ به لاک سریع تر نخ کنید. اگر شما سعی دارید دکمهای را بدوزید و نخ اذیتتان میکند، تلاش برای گذراندن نخ از سوراخ کوچک سوزن کار بسیار خسته کنندهای است. اما اگر شما سر قیچی شدة نخ را چند بار بر روی برس لاک ناخن بکشید، نخ را سفت میکند و به شما کمک میکند که به راحتی سوزن را نخ کنید.

 

6.    کلیدهایتان را رنگ کنید در نتیجه به راحتی میتوانید بگویید هر کلید متعلق به کدام قفل است. اگر شما به تازگی به محل جدیدی نقل مکان کردهاید، یک راه ساده برای اینکه به یاد داشته باشید هر کلید متعلق به کدام قفل است، رنگ کردن کلیدها است. بهعلاوه، این کار باعث میشود که جاکلیدی شما زیباتر به نظر آید. نگران نباشید، یک یا دو جلا (لاک) مشکلی برای رفتن کلیدها در سوراخ قفل ایجاد نمیکند.

 

7.    پاکت نامه را با یک لاک بیرنگ یا پوشاننده مهر و موم کنید. اگر از لیسیدن در پاکت نامه متنفرید،  به راحتی با استفاده از یک لاک بیرنگ قسمت داخلی در پاکت (جایی راکه معمولا با آب دهان خیس میکنید) را بپوشانید و پاکت را ببندید.

 

8.    لاکهای ناخن را ایستاده در یک جعبه به شکلی که رنگ هرکدام را با یک برچسپ رنگی مشخص کردهاید، نگه دارید. برای مرتب کردن لاکهای ناخن، با هر لاک یک نوار چسبنده را رنگ کنید، روی هر نوار سوراخی ایجاد کنید، و نوار نمونة هر رنگ لاک را روی درب بطری لاک بچسبانید. این کار را برای همة بطریهای لاک تکرار کنید، آنها را در یک جعبه بچینید، و در جای خشک و خنک نگه دارید.

 

9.    از لاک ناخن برای اضافه کردن رنگ به کف/زیرة کفشتان استفاده کنید. از لاک  برای رنگآمیزی زیرة کفشهای پاشنه بلند به عنوان یک روش ساده (و البته ارزان !) برای بروز کردن آنها استفاده کنید. رنگهای کدر  از آنجاییکه که رنگ واقعی کف پای شما را نشان نمیدهند کاربرد بهتری دارند، اما اگر دوست دارید میتوانید از رنگهای براق هم استفاده کنید. برای جلوگیری از رنگ شدن قسمتهای دیگر کفش، لبههای اطراف زیرة آن را با نوارهای چسبنده بپوشانید، مانند کاری که در زمان رنگ کردن اتاق انجام میدهید. یکبار کف را با برس پرزدار یا برس چرمی قدیمی رنگ میزنید، قبل از زدن دست دوم رنگ اجازه دهید رنگ زیر خشک شود. اگر نیازی به  یک لایه دیگر نیست، برای تمییز نشان دادن کار با لاک نوار را بردارید.

 

10.    خراش کفش زخمی یا چکمهتان را بپوشانید. پیدا کردن واکس برای کفشهای رنگی کار دشواری است، به همین دلیل در عوض،  لاک ناخنی که همرنگ کفشتان باشد پیدا کنید. اما هنگام مقایسه با رنگ کفش به رنگ لاک داخل بطری اطمینان نکنید، زیرا رنگ زمانیکه بر روی چیزی کشیده شود متفاوت به نظر میآید. اول لاک را روی ناخنتان بزنید و چند دقیقه اجازه دهید خشک شود، تا مطمئن شوید نزدیکترین رنگ به رنگ کفشتان را انتخاب کردهاید.

 

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک