پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

لخت شدن زنی در اعتراض به تفتیش بدنی + عکس ! لخت شدن زنی در اعتراض به تفتیش بدنی + عکس ! ۴ راز شعبده باز معروف کریس آنجل فاش شد!! + عکس ۴ راز شعبده باز معروف کریس آنجل فاش شد!! + عکس اتفاقی غمناک و زیباترین عکس تاریخ در سال 1998 اتفاقی غمناک و زیباترین عکس تاریخ در سال 1998 همدردی اشتباه این دختر 7 ساله زیبا از مادرش همدردی اشتباه این دختر 7 ساله زیبا از مادرش صورت این دختر را بعد از عمل زیبایی ببینید صورت این دختر را بعد از عمل زیبایی ببینید چهره عجیب و وحشتناک مرد جوان +عکس چهره عجیب و وحشتناک مرد جوان +عکس این دختر کوچک کسب و کار پر رونق دارد + عکس این دختر کوچک کسب و کار پر رونق دارد + عکس اگر از ماجراهای ترسناک می ترسید این مطلب را نخوانید!!! اگر از ماجراهای ترسناک می ترسید این مطلب را نخوانید!!! زنی که پس از 30 سال عشق گمشده اش را در فیس بوک پیدا کرد زنی که پس از 30 سال عشق گمشده اش را در فیس بوک پیدا کرد حقیقت های جالب درباره ستاره های هالیوودی حقیقت های جالب درباره ستاره های هالیوودی فنجان های قهوه بسیار هنرمندانه فنجان های قهوه بسیار هنرمندانه ترسناک ترین عکس سلفی جهان ترسناک ترین عکس سلفی جهان این خانم معلول هنرمند در ساخت جواهرات زیبا +عکس این خانم معلول هنرمند در ساخت جواهرات زیبا +عکس تلاش جالب این دختر برای دست آموز کردن روباه ها (عکس) تلاش جالب این دختر برای دست آموز کردن روباه ها (عکس) ساخت تونل برای عبور لاک پشت ها از مسیر ریل قطار در ژاپن ساخت تونل برای عبور لاک پشت ها از مسیر ریل قطار در ژاپن این دختر در روز عروسی مرد و در روز خاک سپاری زنده شد این دختر در روز عروسی مرد و در روز خاک سپاری زنده شد مادر ایرانی که از بارداری اش و زمان زایمانش هیچ اطلاعی نداشت مادر ایرانی که از بارداری اش و زمان زایمانش هیچ اطلاعی نداشت زنی که به خاطر اشتباه آرایشگرش کچل شد + عکس زنی که به خاطر اشتباه آرایشگرش کچل شد + عکس اقدام عجیب این مرد گردو شکستن با سر (عکس) اقدام عجیب این مرد گردو شکستن با سر (عکس) استفاده ابزاری از اندام دختران زیبا برای تبلیغات (عکس) استفاده ابزاری از اندام دختران زیبا برای تبلیغات (عکس)

10 راهکار جالب در استفاده متفاوت از لاک

10 راهکار جالب در استفاده متفاوت از لاک

شاید برایتان جالب توجه باشد که از لاک ناخن بتوان به عنوان چندین کمک ضروری تستفاده کرد که ما در سایت پارس ناز به 10 مورد از آنها می پردازیم

 

1.    از تیره شدن جواهرات معمولی با استفاده از لاک ناخن بیرنگ جلوگیری کنید. هنگامی که هوا با فلز برخورد میکند، فلز اکسید میشود و رنگ آن عوض میشود. یک جلاء شفاف مانع رسیدن هوا میشود، و به شما کمک میکند تا جواهراتتان همچنان نو نگه دارید. از یک لاک ناخن شفاف که سریع خشک میشود، استفاده کنید. (این روش بر روی جواهراتی که از قبل تیره شدهاند اثر ندارد.)

 

2.    از بدتر شدن در رفتگی جورابتان با استفاده از لاک ناخن جلوگیری کنید. حتما برای شما پیش آمده: در محل کار یا یک مراسم، متوجه یک در رفتگی در جوراب شلواریتان شوید. برای جلوگیری از بدتر شدن آن، یک بطری کوچک لاک ناخن بیرنگ همراه خود داشته باشید و اطراف در رفتگی را با لاک بیرنگ بپوشانید. در حین خشک و سفت شدن از پیشروی بیشتر دررفتگی جلوگیری میکند.

 

3.    فوری رنگ جواهرات معمولی را با لاک ناخن تغییر دهید. اگر از حالت قدیمی گردنبند، گوشوارههای آویز، یا انگشترتان  خسته شدهاید، با رنگ کردن جواهرات بدلی ظاهر آنها را به سبکی مدرن تغییر دهید، مانند سبز فسفری، نارنجی، صورتی و یا حتی سایهای شیک به رنگ سفید برای درست کردن سبک خودتان. به سادگی جواهرات را روی دستمال توالت پهن کنید، یا گوشوارهها را از پشت در دست بگیرید، و رنگآمیز را شروع کنید.

 

4.    سنجاق سرتان را با رنگ های درخشان و یا با یک لاک براق رنگ کنید تا به موهایتان مقداری رنگ اضافه کنید. اگر میخواهید سنجاق سر معمولی قدیمیتان را رنگ کنید، قسمت پایین آن را جدا از بالای آن نگه دارید و فقط قسمت بالا را رنگآمیزی کنید. سپس، آن را با یک پاکت بپوشانید یا با یک کارت بپیچید تا خشک شود.

 

5.    سوزن را با آغشته کردن نخ به لاک سریع تر نخ کنید. اگر شما سعی دارید دکمهای را بدوزید و نخ اذیتتان میکند، تلاش برای گذراندن نخ از سوراخ کوچک سوزن کار بسیار خسته کنندهای است. اما اگر شما سر قیچی شدة نخ را چند بار بر روی برس لاک ناخن بکشید، نخ را سفت میکند و به شما کمک میکند که به راحتی سوزن را نخ کنید.

 

6.    کلیدهایتان را رنگ کنید در نتیجه به راحتی میتوانید بگویید هر کلید متعلق به کدام قفل است. اگر شما به تازگی به محل جدیدی نقل مکان کردهاید، یک راه ساده برای اینکه به یاد داشته باشید هر کلید متعلق به کدام قفل است، رنگ کردن کلیدها است. بهعلاوه، این کار باعث میشود که جاکلیدی شما زیباتر به نظر آید. نگران نباشید، یک یا دو جلا (لاک) مشکلی برای رفتن کلیدها در سوراخ قفل ایجاد نمیکند.

 

7.    پاکت نامه را با یک لاک بیرنگ یا پوشاننده مهر و موم کنید. اگر از لیسیدن در پاکت نامه متنفرید،  به راحتی با استفاده از یک لاک بیرنگ قسمت داخلی در پاکت (جایی راکه معمولا با آب دهان خیس میکنید) را بپوشانید و پاکت را ببندید.

 

8.    لاکهای ناخن را ایستاده در یک جعبه به شکلی که رنگ هرکدام را با یک برچسپ رنگی مشخص کردهاید، نگه دارید. برای مرتب کردن لاکهای ناخن، با هر لاک یک نوار چسبنده را رنگ کنید، روی هر نوار سوراخی ایجاد کنید، و نوار نمونة هر رنگ لاک را روی درب بطری لاک بچسبانید. این کار را برای همة بطریهای لاک تکرار کنید، آنها را در یک جعبه بچینید، و در جای خشک و خنک نگه دارید.

 

9.    از لاک ناخن برای اضافه کردن رنگ به کف/زیرة کفشتان استفاده کنید. از لاک  برای رنگآمیزی زیرة کفشهای پاشنه بلند به عنوان یک روش ساده (و البته ارزان !) برای بروز کردن آنها استفاده کنید. رنگهای کدر  از آنجاییکه که رنگ واقعی کف پای شما را نشان نمیدهند کاربرد بهتری دارند، اما اگر دوست دارید میتوانید از رنگهای براق هم استفاده کنید. برای جلوگیری از رنگ شدن قسمتهای دیگر کفش، لبههای اطراف زیرة آن را با نوارهای چسبنده بپوشانید، مانند کاری که در زمان رنگ کردن اتاق انجام میدهید. یکبار کف را با برس پرزدار یا برس چرمی قدیمی رنگ میزنید، قبل از زدن دست دوم رنگ اجازه دهید رنگ زیر خشک شود. اگر نیازی به  یک لایه دیگر نیست، برای تمییز نشان دادن کار با لاک نوار را بردارید.

 

10.    خراش کفش زخمی یا چکمهتان را بپوشانید. پیدا کردن واکس برای کفشهای رنگی کار دشواری است، به همین دلیل در عوض،  لاک ناخنی که همرنگ کفشتان باشد پیدا کنید. اما هنگام مقایسه با رنگ کفش به رنگ لاک داخل بطری اطمینان نکنید، زیرا رنگ زمانیکه بر روی چیزی کشیده شود متفاوت به نظر میآید. اول لاک را روی ناخنتان بزنید و چند دقیقه اجازه دهید خشک شود، تا مطمئن شوید نزدیکترین رنگ به رنگ کفشتان را انتخاب کردهاید.

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ