پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)

تونل زمان ما را به دوران قدیم می برد و ما می توانیم یادی از آن زمان ها کنیم و خاطره ها را مرور کنیم. با مجموعه عکس زیر همراه باشید. 

 

فیدل کاستروی جوان در پای مجسمه و بنای یادبود لینکلن.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)فقر در اسپانیا در زمان دیکتاتوری فرانکو، دهه ی ۱۹۵۰ میلادی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)شهرام ناظری در دوران سربازی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)دیوار برلین ۱۹۶۲ میلادی.دیوار برلین یا دیوار برلن نام دیواری به طول صد و پنجاه و پنج کیلومتر و به ارتفاع دو متر بود که پس از خاتمهٔ جنگ جهانی دوم و شکست حزب نازی (حزب حاکم بر آلمان) تأسیس شد. این دیوار در سال‌های ۱۹۶۱ تا ۱۹۸۹ میلادی. به‌مدت بیست و هشت سال شهر برلین را به دو منطقهٔ شرقی و غربی تقسیم کرده‌بود. این دیوار اصلی‌ترین نماد جنگ سرد بود که به پردهٔ آهنین مشهور شد.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)جمعیت شادمان لندنی پایان جنگ جهانی دوم در اروپا را جشن می گیرند، هجدهم اردیبهشت سال ۱۳۲۴ خورشیدی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)کشتی با خرس در کوچه و خیابان توسط معرکه گیرها دهه چهل خورشیدی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)سینما خودروها در سانفرانسیسکو سال 1948 میلادی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)مومیایی یک مرد در قسمت مصر باستان موزه لوور فرانسه.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)ماهیگیری در آبشار «سلیلو» واقع در کلمبیا سال 1952 میلادی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)ملکه ویکتوریا سال 1882 میلادی. او ملکه بریتانیای کبیر از سال 1837 تا مرگش بود.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)خانم جین دِوِروکس، اولین آرایشگر زن در حال تراش صورت یک مشتری سال 1927 میلادی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)سگی با ماسک گاز در سال 1917 میلادی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)دوچرخه سوار بلژیکی، گوستاف ون اسلم بروک در تور مسابقات فرانسه سال 1927 میلادی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)تغییر محل و جابجایی یک خانه در کالیفرنیا در سال ۱۹۰۸ میلادی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)بردگان افریقایی “خوش شانس” به جای کارهای سخت به عنوان پرستار بچه و کار در خانه انتخاب می شدند،عکس در سال ۱۸۶۸ میلادی.

یادی از گذشته و خاطره ها با تونل زمان (17)

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ