پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

تغییر لهجه این خانم بعد از ابتلا به میگرن (عکس) تغییر لهجه این خانم بعد از ابتلا به میگرن (عکس) تصاویر جالب از مجسمه های کتابی تصاویر جالب از مجسمه های کتابی جشن ملی امردادگان 7 مرداد مبارک باد جشن ملی امردادگان 7 مرداد مبارک باد پولدارترین دختران جوان ایرانی با شهرت میلیاردرهای جهانی پولدارترین دختران جوان ایرانی با شهرت میلیاردرهای جهانی شغل عجیب و پردرآمد این خانم چه فرقی با تن فروشی دارد؟ شغل عجیب و پردرآمد این خانم چه فرقی با تن فروشی دارد؟ اقدام باورنکردنی خواننده زن مشهور برای خوش اندامی + عکس اقدام باورنکردنی خواننده زن مشهور برای خوش اندامی + عکس عکس های دیدنی اوج لذت یک سگ هنگام ماساژ و حمام عکس های دیدنی اوج لذت یک سگ هنگام ماساژ و حمام رقاصی این دختر زیبا در پاساژها برای پول رقاصی این دختر زیبا در پاساژها برای پول التماس این دختر از مادرش برای ازدواج با یک پسر التماس این دختر از مادرش برای ازدواج با یک پسر شاگرد زرنگ های هالیوودی را بشناسید +عکس شاگرد زرنگ های هالیوودی را بشناسید +عکس ازدواج بسیار جالب و همزمان این مرد با 4 دختر + عکس ازدواج بسیار جالب و همزمان این مرد با 4 دختر + عکس شعبده بازی و دوربین مخفی سرکاری با هم (عکس) شعبده بازی و دوربین مخفی سرکاری با هم (عکس) سرنوشت باورنکردنی کسی که یکماه پیش گوگل را با 12 دلار خرید + تصاویر سرنوشت باورنکردنی کسی که یکماه پیش گوگل را با 12 دلار خرید + تصاویر با معروف ترین زنان موفق ایرانی در دنیا آشنا شوید + عکس با معروف ترین زنان موفق ایرانی در دنیا آشنا شوید + عکس هنرنمایی پسری که غوغا به پا کرد (عکس) هنرنمایی پسری که غوغا به پا کرد (عکس) آمریکایی ها درا بتدا آدمخوار بودند ! آمریکایی ها درا بتدا آدمخوار بودند ! کتاب کلاس اول 70 سال پیش (+عکس) کتاب کلاس اول 70 سال پیش (+عکس) این زن محبوب و خوش رفتارترین فرد دنیا در سال 2011 شد این زن محبوب و خوش رفتارترین فرد دنیا در سال 2011 شد چطور با مرگ نزدیکان خود کنار بیاییم؟ چطور با مرگ نزدیکان خود کنار بیاییم؟ parsnaz اقدام باورنکردنی مردم ایتالیا برای تعطیلاتشان !!

کنترل خشم کلید طلایی آرامش در زندگی

کنترل خشم کلید طلایی آرامش در زندگی

کنترل خشم کلید طلایی آرامش در زندگی 

وقتی افراد خشمگین می شوند می تواند توان و ظرفیت آنان را به خوبی مشاهده نمود که تا چه حد توانایی کنترل خشم خود را دارند. اوضاع فعلی اقتصاد دنیا و ناآرامی های اجتماعی، زندگی افراد را باناامنی پیوند زده و عدم اطمینان به آینده در دل مردم انداخته است.آنها دایم از خود می پرسند: در این دنیا جای من کجاست؟ الآن باید چه کنم؟ کجا شغلی مناسب پیدا کنم؟

 

چگونه هزینه های زندگی خانواده ام را تامین کنم؟ و هرچقدر این ناامیدی ها و عدم اطمینان در قلب شان شکل بگیرد و راه حل مناسبی پیدا نکنند آستانه تحمل شان تحلیل رفته و در وجود خود تبدیل به شعله ای از خشم می شوند.

 

اثر خشم روی فرد

خشم نوعی واکنش فیزیولوژی بدن به وضعیت موجود است و وقتی که در شرایط خطرناک قرار می گیریم و باید خود را برای مبارزه یا فرار آماده سازیم واکنش بسیار مثبتی است.اما اگر این احساس پی در پی رخ دهد و زمانش نیز طولانی شود سلامت انسان را به خطر می اندازد. همچنین ممکن است ما را وادار به درگیری های خشونت بار کند و ما به خود یا دیگران صدمه بزنیم.

 

خشم ویرانگر روی سلامت ذهنی مان هم اثر منفی می گذارد.اگر به این روش ادامه دهیم و پی در پی عصبانی شویم و آن را کنترل نکنیم به پدیده ای عادی در ذهن مان تبدیل شده و با کوچکترین موضوع از کنترل خارج شده و خشمگین می شویم.این احساس  به مرور ما را به سمت  افسردگی و احساس گناه پیش می برد.

 

اثر خشم روی خانواده

پدرومادر عصبانی، کودکانی عصبانی خواهند داشت و همین موضوع باعث می شود تا خانواده پر از تنش شده و مکرر با یکدیگر دعوا کنند و رفتارهای پرخاشگرانه و تهاجمی از خود بروز دهند و در نهایت به خشونت های خانگی منجر شوند.خشم روی کودکان اثرات روانشناختی و جسمانی فراوانی دارد. کودکانی که شاهد خشونت هستند ممکن است به مشکلات رفتاری و عاطفی مبتلا شوند.

 

بخشی از این مشکلات با گوشه نشینی، کابوس های شبانه، پرخاشگری نمود پیدا می کنند. توانایی یادگیری شان نیز کاهش می یابد.

 

اثر خشم روی روابط با دیگران

خشم یکی از مواردی است که روی روابط بین انسان ها اثر بسیار بدی می گذارد و معمولا فرد عصبانی را به انزوا می کشاند.اگر کودکی مبتلا به خشم های مهار نشده باشد نمی تواند با دیگر همسالان خود ارتباط خوبی برقرار کند و طرد می شود.

 

کودکانی که نمی توانند احساسات شان را کنترل کنند هنگام بزرگسالی نیز ارتباط سالمی با اطرافیان نخواهند داشت و در خطر رفتارهای نامناسب و ضد اجتماع قرار می گیرندو حتی ممکن است بزهکار شوند.

 

کنترل خشم

هرگاه به دلیلی عصبانی شدید، برای ابراز و در عین حال متعادل نگهداشتن آن روش های زیر را به کار بندید:

 

رک باشید

با فردی که باعث ناراحتی تان شده است رک و صریح صحبت کرده و احساس تان را صادقانه مطرح کنید و مراقب باشید فقط کسی که شمارا عصبانی کرده هدف قرار دهید.

 

محترمانه رفتار کنید

همیشه آماده باشید که از عقایدتان دفاع کنید و یادبگیرید با احساسات طرف مقابل بازی نکنید و سعی نکنید با ارعاب و تهدید به خواسته تان دست یابید. هرگز حقوق انسانی کسی را زیرپا نگذارید.

 

لبخند بزنید

وقتی فردی قصد عصبانی کردن شما را دارد، خیلی ساده به او لبخند بزنید.

کنترل خشم کلید طلایی آرامش در زندگی

این کار نه تنها فرد آزاردهنده را که توقع چنین واکنشی را ندارد خلع سلاح می کند بلکه باعث می شود دید و نگاه شما روی شرایط موجود مسلط شود.

 

خونسردی تان را حفظ کنید

همان روش قدیمی شمارش تا ده هنوز هم فکر بدی نیست. ابتدا لحظه ای صبر کنید چند نفس عمیق بکشید و تا ده بشمارید. مطمئن باشید که آرامش تان را بدست می آورید.

 

شرایط را از نگاه دیگران بررسی کنید

هرگاه از دست کسی عصبانی شدید، لحظه ای خود را به جای او قرار دهید و بیندیشید که چه چیزی ممکن است او را وادار به چنین رفتاری کرده باشد.شاید واکنش او منطقی است و شما بتوانید احساسش را درک کنید و بدین ترتیب نه تنها شما هم عصبانی نخواهید شد بلکه به آرام کردن او هم کمک خواهید نمود. 

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک