پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

عکس تاسف بار عواقب شنای بدون ایمنی برای این زن عکس تاسف بار عواقب شنای بدون ایمنی برای این زن تصاویری جالب مزایده کیک عروسی ملکه الیزابت انگلستان تصاویری جالب مزایده کیک عروسی ملکه الیزابت انگلستان نذر جالب زنان هندی برای گرفتن حاجت نذر جالب زنان هندی برای گرفتن حاجت عکس های دختران زیبای نروژی در خدمت سربازی اجباری عکس های دختران زیبای نروژی در خدمت سربازی اجباری بدشانسی این دختر همه دارایی او را به باد داد (+عکس) بدشانسی این دختر همه دارایی او را به باد داد (+عکس) کشف سه میلیون پول در حین جراحی شکم بیمار + عکس کشف سه میلیون پول در حین جراحی شکم بیمار + عکس پیدا کردن عشق در توالت توسط این مرد پیدا کردن عشق در توالت توسط این مرد این ستاره ها با موبایل میانه خوبی ندارند این ستاره ها با موبایل میانه خوبی ندارند زنی که بدنش 6005 سوراخ و حلقه وجود دارد + عکس زنی که بدنش 6005 سوراخ و حلقه وجود دارد + عکس دخترانی که به طرز عجیب شبیه شخصیت کارتونی هستند دخترانی که به طرز عجیب شبیه شخصیت کارتونی هستند گل های بیگانه با حیوانات (عکس) گل های بیگانه با حیوانات (عکس) parsnaz معروف ترین و جهانی ترین ارواح دنیا (عکس) اتفاقی جالب و غیر منتظره برای زن 31 ساله! + عکس اتفاقی جالب و غیر منتظره برای زن 31 ساله! + عکس جشن جالب بالماسکه به همراه تصاویر آن جشن جالب بالماسکه به همراه تصاویر آن رنگ لباس بر اساس سال تولد + عکس رنگ لباس بر اساس سال تولد + عکس نوزادی عجیب با دو دندان بزرگ متولد شد (عکس) نوزادی عجیب با دو دندان بزرگ متولد شد (عکس) زندگی عجیب یک زوج هندی + تصویر زندگی عجیب یک زوج هندی + تصویر زیباترین دختر عرب که آدامس می فروشد +عکس زیباترین دختر عرب که آدامس می فروشد +عکس نحوه ساخت قفسه های زیبا و کاربردی در خانه +عکس نحوه ساخت قفسه های زیبا و کاربردی در خانه +عکس زنان زیبای این قبیله بینی خود را زشت میکنند زنان زیبای این قبیله بینی خود را زشت میکنند

کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشید

مجموعه : مدل کیف و کفش

کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشید

کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشید 

مطمئنا همه خانم ها از پوشیدن کفش پاشنه بلند فقط به زیبایی آن فکر می کنند و درد ناشی از آن را کتمان می کنند. برای خیلی ها هیچ چیزی به اندازه تماشا کردن خانمی که کفش پاشنه بلند پوشیده و نمی تواند خودش را هنگام راه رفتن کنترل کند خنده دار و سرگرم کننده نیست. از طرفی هم به خانم ها با پوشیدن کفش های پاشنه بلند بیشتر احساس شیک بودن دست می دهد.

 

برای این که در کفش های مورد علاقه خود احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید می خواهم چند نکته را متذکر شوم.

کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشیدقدم های کوتاه بردارید
برای حفظ ظرافت باید قدم های کوتاه بردارید و زانوها را از حد معمول بیشتر خم نکنید. اگر همانطور که با کفش های معمولی راه می روید قدم های بزرگ بردارید گام های شما کمی غیر طبیعی می شود.

کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشیدبا پاشنه قدم بردارید
برای اینکه قدم ها با کفش های پاشنه بلند غیرطبیعی نشود باید ابتدا با پاشنه و سپس به نرمی روی انگشت ها قدم بردارید. سپس وقتی وزن روی قوس پا افتاد آن را به طرف جلو متمایل کنید و آماده قدم بعدی شوید.

کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشیدصاف راه بروید
یک خانم زیبا ژست بی عیب و نقصی دارد. شانه ها صاف و چانه به موازات زمین. با این روش هنگام راه رفتن عضلات شکم جمع شده و کوچکتر به نظر می رسد.کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشیدروی یک خط راست راه بروید

اگر می خواهید مثل یک مدلینگ راه بروید یک خط راست را جلوی خود در نظر بگیرید. مستقیما روی آن راه بروید و هر قدم را جلوی قدم دیگر بردارید. هنگام گام برداشتن نوک پاها را به سمت جلو بکشید. این کار کمی تمرین می خواهد اما ارزشش را دارد.کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشید

در خانه برای راه رفتن خودتان را آماده کنید

اگر مراسمی در پیش رو دارید باید از قبل چند تا کار انجام دهید:

 

ابتدا در خانه کمی راه رفتن با کفش های پاشنه بلند را تمرین کنید. کف آن را کمی بخراشید تا لغزنده و سر نباشد.

 

کفش ها را بپوشید تا پاها به آن عادت کند. می توانید برای احساس آرامش پاها در کفش جوراب بپوشید.

 

راه رفتن با کفش پاشنه بلند روی پله ها را یاد بگیرید. هنگام بالا رفتن با نوک پاها بالا بروید و هنگام پایین آمدن کف پا را کامل روی پله ها قرار دهید.

 

از کفه های راحت برای کفش ها استفاده کنید. اگر پاها داخل کفش کمی سر می خورد کمی بیشتر هزینه کنید و کفه های مناسب برای کفش ها تهیه کنید.

کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشیدایستادن با کفش های پاشنه بلند را یاد بگیرید
تنها دغدغه کفش های پاشنه بلند فقط راه رفتن با آن ها نیست بلکه باید ایستادن با آن را هم یاد بگیرید.ابتدا پاشنه یکی از پاها را روی زمین به صورت کج قرار دهید سپس تمام وزن خود را روی پای دیگر بیندازید. اگر خسته شد وزنتان را روی پای دیگر بیندازید.

کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشیدبه پاها استراحت بدهید
اگر قرار است تمام آن روز کفش پاشنه بلند بپوشید و نمی خواهید پاهایتان اذیت شده یا تاول بزند هر چند وقت یکبار به خودتان استراحت بدهید. نیاز نیست که کفش ها را از پا در بیاورید چون پاها عرق کرده اند و دوباره پوشیدن آن ها شاید کمی سخت باشد.کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشید

همیشه پاشنه بلند نپوشید
مدل کفش هایتان را هر چند وقت یکبار تغییر دهید گاهی اوقات کفش های بدون پاشنه بپوشید اگر دائما پاشنه بلند بپوشید پاها آسیب می بینند.

کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشیدکفش های مناسب انتخاب کنید
اگر همیشه کتانی می پوشید یهو کفش پاشنه ۱۰ سانتی نخرید. سعی کنید از پاشنه های کوتاه تر مثلا ۵ سانتی شروع کنید. می توانید کفش های بنددار دور مچ یا لژ دار انتخاب کنید.

کفش پاشنه بلند را راحت و بدون درد بپوشیددر اندازه کفش دقت کنید
اگر کفش های خیلی تنگ بپوشید هیچ چیز نمی تواند هنگام راه رفتن به شما کمک کند. پس اگر کفش ها ذره ای برای پا تنگ بود هرگز و به هیچ وجه آن را انتخاب نکنید.اگر قرار است بین دو کفش خیلی بزرگ یا خیلی تنگ یکی را انتخاب کنید حتما اولی را انتخاب کنید. چون می توانید با کفی مشکل آن را حل کنید. در حالی که با هیچ چیزی نمی توان تنگی کفش را حل کرد.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ