پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

کدام مدل موی چتری به صورت شما می آید؟

کدام مدل موی چتری به صورت شما می آید؟

کدام مدل موی چتری به صورت شما می آید؟ 

شما باید با توجه به استایل صورت خود مدل موی مناسب را انتخاب کنید و اگر مدل های چتری را دوست دارید میتوانید با راهنمای زیر یکی از مدل ها را انتخاب کنید. تقریبا همه خانم ها این سوال را از خود پرسیده اند که “آیا چتری برای من مناسب است؟” پاسخ شما مثبت است.

 

بدون شک شما هم می توانید چتری داشته باشید. چون با چتری چهره ای زیباتر خواهید داشت. فقط باید قبل از کوتاه کردن چتری ها مدل و فرم صورتتان را هم در نظر بگیرید.

کدام مدل موی چتری به صورت شما می آید؟

صورت های گرد
چتری های یک طرفه صورت های گرد را بسیار جذاب و گیرا می کند. زیرا در زاویه ای که چتری ها روی صورت می نشیند کمی چهره را باریک و لاغرتر نشان می دهد. انتهای چتری را طوری تنظیم کنید که با بقیه موها ترکیب شود.

کدام مدل موی چتری به صورت شما می آید؟صورت های مربعی
چتری های لایه لایه که بلندی آن تا زیر ابروها آمده است. این مدل چتری کمی از زمختی خطوط فک را می گیرد. از آرایشگرتان بخواهید که انتهای چتری را می بلندتر بزند که تا بالای استخوان گونه بیاید.

کدام مدل موی چتری به صورت شما می آید؟صورت های بیضی
برای این مدل صورت ها مدل چتری پرده ای مناسب است. مدلی که از فرق وسط باز باشد. این مدل چتری به خوبی می تواند به صورت متقارن شما شکل بدهد.

کدام مدل موی چتری به صورت شما می آید؟صورت های کشیده
چتری های ضخیم و بلند در دو طرف صورت. ریختن موها به اطراف صورت چهره را کمی بیضی نشان می دهد.

کدام مدل موی چتری به صورت شما می آید؟صورت های قلبی
چتری های باریک وقتی روی پیشانی ریخته شود قسمت های بزرگ صورت را کمی کوچکتر نشان می دهد و گونه ها را بیشتر نما می دهد.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ