پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

چینش دکوراسیون رنگ سفید به روش اسکاندیناوی

مجموعه : دکوراسیون

چینش دکوراسیون رنگ سفید به روش اسکاندیناوی

چینش دکوراسیون رنگ سفید به روش اسکاندیناوی

شما می توانید رنگ سفید را در دکوراسیون خود پیاده سازی کنید و چینش شیک و مدرن به سبک اروپایی را در خانه خود داشته باشید. مدت‌هاست که استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون باب شده؛ البته هنوز هم انتخاب این رنگ به مذاق خیلی‌ها خوش نمی‌آید؛ چراکه نگهداری از خانه‌ای با رنگ روشن به مراتب سخت‌تر است؛ به خصوص اگر زمان زیادی را خارج از منزل سپری می‌کنید.

 

خانه‌ای که در این مطلب می‌بینید از انتخاب رنگ سفید گرفته تا متریال به سبک اسکاندیناوی دکور شده که منبع الهام خوبی برای کسانی است که می‌خواهند خانه‌ای به این رنگ داشته باشند؛ خانه‌ای که رنگ اول و دوم آن سفید و سیاه است و لکه‌هایی با رنگ قهوه‌ای چوب آن را تکمیل کرده است.
چینش دکوراسیون رنگ سفید به روش اسکاندیناویچقدر سفید! احتمالا اولین واژه‌ای که بعد از دیدن این عکس بر زبان می‌آورید، همین است. اگر با دقت بیشتری به این عکس نگاه کنید، متوجه می‌شوید احتمالا یکی از بهترین تصاویری است که تا به حال از یک دکوراسیون سفید دیده‌اید.

چینش دکوراسیون رنگ سفید به روش اسکاندیناوی

اولین رنگ این دکوراسیون سفید، رنگ دوم آن سیاه و انتخاب بعدی قهوه‌ای است و همین استفاده از لکه‌های متناسب رنگ قهوه‌ای است که از سرمای بیش از حد این فضا کاسته است.
چینش دکوراسیون رنگ سفید به روش اسکاندیناوی به گزارش پارس ناز یک ریتم راه‌راه در اکثر اجزای این دکوراسیون قابل مشاهده است. انتخاب ریتمی خطی که یکنواخت هم نیست و از کسالت فضا کاسته اما حقیقت این است که روحیات آدم‌ها، فرهنگ‌های مختلف و… تاثیراتی متفاوت بر جای می‌گذارند که در نهایت منجر به ایجاد سلیقه‌هایی مختلف می‌شود.

چینش دکوراسیون رنگ سفید به روش اسکاندیناوی

دکوراسیون این خانه با سبک اسکاندیناوی چیدمان شده و انتخاب رنگ سفید از برجسته‌ترین ویژگی‌های این سبک خانه‌هاست. احتمالا این انتخاب با اقلیم همیشه برفی و سرد کشورهای شمال اروپا همخوانی دارد. وسایلی که در این سبک مورد استفاده قرار می‌گیرند، اغلب از چوب طبیعی درختان هستند و به این خانه‌های سرشار از رنگ‌های خنثی گرما می‌بخشند.

چینش دکوراسیون رنگ سفید به روش اسکاندیناوی

ریتم خطی و راه‌راه حتی در تکیه‌گاه صندلی‌های ناهارخوری و بدنه مبلمان هم قابل مشاهده است و این ریتم با با پر و خالی شدن چوب نمایش داده شده است.

چینش دکوراسیون رنگ سفید به روش اسکاندیناوی

شاخه‌های خشک داخل گلدان که نگاه را به سمت لوستر بالای میز ناهارخوری می‌کشاند، ریتمی هوشمندانه دارد؛ شاخه‌هایی با کمترین تاکید و تاثیرگذاری بالا که یادآور طبیعت هستند.
چینش دکوراسیون رنگ سفید به روش اسکاندیناوی

کف تا سقف این خانه بلند است و همرنگ بودن دیوارها و سقف در طولانی‌مدت ممکن است آزاردهنده به نظر برسد که البته باز هم سلیقه‌ای است. شاید بهتر بود سقف به رنگی خنثی از تونالیته‌های طوسی انتخاب می‌شد.

 

سایت چیدانه

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ