پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

پوست بدن 1 دختر در حال تبدیل شدن به سنگ پوست بدن 1 دختر در حال تبدیل شدن به سنگ عکس های ديده نشده از اشرف پهلوی در لباس احرام عکس های ديده نشده از اشرف پهلوی در لباس احرام جوان انگلیسی بعد از کما زبان اسپانیایی بلد بود جوان انگلیسی بعد از کما زبان اسپانیایی بلد بود توصیه هایی مناسب برای سفر در فصل سرما توصیه هایی مناسب برای سفر در فصل سرما کلاغ هایی که انسان های شرور را رسوا می کنند (+باورمی کنید)..! کلاغ هایی که انسان های شرور را رسوا می کنند (+باورمی کنید)..! اظهار نظر احمقانه جوسی کانینگهام از دختردار شدنش + عکس اظهار نظر احمقانه جوسی کانینگهام از دختردار شدنش + عکس این دختر زیبا همه چیز را بر عکس میبیند این دختر زیبا همه چیز را بر عکس میبیند این پیرزن نابینا ظهور داعش را 20 سال قبل پیش بینی کرده بود +عکس این پیرزن نابینا ظهور داعش را 20 سال قبل پیش بینی کرده بود +عکس وقتی صدای این مادر مهربان معجزه می کند + تصاویر وقتی صدای این مادر مهربان معجزه می کند + تصاویر عجیب ترین بارداری این بیوه زن از شوهر مرده اش عجیب ترین بارداری این بیوه زن از شوهر مرده اش ماه تولدتان در مورد وضعیت جسمی و روان شما چه حرف هایی مي‌گويد؟ ماه تولدتان در مورد وضعیت جسمی و روان شما چه حرف هایی مي‌گويد؟ فقط با اینکار لباس کماندویی این زن را از تنش میشه خارج کرد فقط با اینکار لباس کماندویی این زن را از تنش میشه خارج کرد پدیده عجیب و غول پیکری که باعث تعجب همگان شده است پدیده عجیب و غول پیکری که باعث تعجب همگان شده است جواهرات ویژه ماه تولد (عکس) جواهرات ویژه ماه تولد (عکس) رکورد جهانی فرو كردن سوزن در بدن این زن + عکس رکورد جهانی فرو كردن سوزن در بدن این زن + عکس این دختر به جای اشک سنگ گریه می کند (عکس) این دختر به جای اشک سنگ گریه می کند (عکس) زندگی شاد دختر دانشجوی 21 ساله داعشی زندگی شاد دختر دانشجوی 21 ساله داعشی حلقه ازدواج دردسر ساز (عکس) حلقه ازدواج دردسر ساز (عکس) جشن تولد زیباترین زنان و مردان معروف جهان جشن تولد زیباترین زنان و مردان معروف جهان چطور پول تان را خرج کنید؟ چطور پول تان را خرج کنید؟

هوش نوزاد از چه کسی به ارث می رسد؟

هوش نوزاد از چه کسی به ارث می رسد؟

هوش نوزاد از چه کسی به ارث می رسد؟ 

نوزاد شما هوش خود را از چه کسی به ارث خواهد برد؟ باید به شما یگوییم که این مادر است که بیشترین تاثیر را در ذهن کودک خواهد داشت. بچه ها هوش خود را از چه کسی به ارث می برند؟ سؤالی که منجر به رقابتی همیشگی اما پنهان میان والدین شده است و هر کدام دوست دارند باهوش بودن بچه را به خودشان نسبت دهند؛ اما واقعاً هوش فرزندان بیشتر تحت تأثیر مادر است یا پدر؟

هوش نوزاد از چه کسی به ارث می رسد؟

پرسشی که حالا دانشمندان به جواب روشنی برای آن رسیده اند.در حالت طبیعی همه پدرها و مادرها دوست دارند فرزندی باهوش داشته باشند، فرزندی که بتوانند او را از لحاظ بهره هوشی و توانایی شبیه به خودشان بدانند. همین مسئله به ظاهر ساده چه جنجال هایی که در خانواده ها به پا نکرده است؛ اما به نظر می رسد یافته های جدید دانشمندان پایانی باشد بر تمامی این بحث های ادامه دار.

 

بنا بر نتایج به دست آمده از آخرین تحقیقات انجام شده، این مادران هستند که میزان هوش بچه ها را تعیین می کنند.بر این اساس، احتمال انتقال ژن های شکل دهنده هوش و توانایی از طرف مادر بیشتر از پدر است. در واقع، ژن های اثرگذار بر هوش توسط کروموزوم X حمل می شوند، کروموزومی که سهم زنان از مردان دو برابر آن است.

 

چنین ادعایی در حالی مطرح می شود که محققان اسکاتلندی به تازگی از نقش بیشتر پدران در میزان هوش فرزندان صحبت کرده بودند. همین تناقض منجر به آن شد که دانشمندان امریکایی با کنترل سایر متغیرها نقش ژن های مردانه و زنانه بر قوای شناختی را مورد سنجش قرار دهند.

 

آنچه به دست آمد نشان از آن داشت که مادران نقشی غیر قابل انکار در رشد مغزی فرزندان ایفا می کنند. در طرف مقابل، این پدران هستند که چگونگی و میزان رشد فیزیکی بچه ها را تعیین می کنند. توجه به این نکته ضروری است که علاوه بر وراثت و ژن ها محیط تأثیر غیر قابل انکاری بر هوش بچه ها می گذارد؛ چراکه جنین تنها 40 الی 60 درصد از ژن های والدین خود را به ارث می برد.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ