پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

شغل تعجب آور و دیدنی این زن مانکن بیمار شغل تعجب آور و دیدنی این زن مانکن بیمار ترفند عجیب برای قانون تک فرزندی (عکس) ترفند عجیب برای قانون تک فرزندی (عکس) رفتار جالب متخصص قلب در زمان تاخیر هواپیمای یزد +عکس رفتار جالب متخصص قلب در زمان تاخیر هواپیمای یزد +عکس با دیدن عکس این مرد چینی حالتان به هم می خورد! +عکس با دیدن عکس این مرد چینی حالتان به هم می خورد! +عکس زیباترین سوپر مدل های دنیا همگی برزیلی هستند زیباترین سوپر مدل های دنیا همگی برزیلی هستند افزایش طول عمر با نوشیدن شیر خر افزایش طول عمر با نوشیدن شیر خر ادله کم کارترین خواننده پر درآمدترین خواننده هالیوودی شد!! ادله کم کارترین خواننده پر درآمدترین خواننده هالیوودی شد!! درمان سرطان با تجربه عشق واقعی این دختر درمان سرطان با تجربه عشق واقعی این دختر رقاصی این خانم جوان در ایستگاه اتوبوس (عکس) رقاصی این خانم جوان در ایستگاه اتوبوس (عکس) عکس های عروسک باربی زنده اوکراینی عکس های عروسک باربی زنده اوکراینی نحوه ساخت هدبند با پولک های ستاره ای و گلدار نحوه ساخت هدبند با پولک های ستاره ای و گلدار سخن گفتن مجسمه حضرت مریم در لبنان! +(عکس) سخن گفتن مجسمه حضرت مریم در لبنان! +(عکس) تصاویر مراسم نوشیدن ادرار گاو تصاویر مراسم نوشیدن ادرار گاو محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟ محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟ همسفر به این عجیبی و استخوانی دیده بودید؟ همسفر به این عجیبی و استخوانی دیده بودید؟ سنگین وزن ترین زن زنده جهان + عکس سنگین وزن ترین زن زنده جهان + عکس سرانجام دوقلوهای به هم چسبیده از هم جدا شدند + عکس سرانجام دوقلوهای به هم چسبیده از هم جدا شدند + عکس خبر جنجالی عروسی پسر 12 ساله و دختر 11 ساله خبر جنجالی عروسی پسر 12 ساله و دختر 11 ساله ملاقات باربی زنده اوکراینی با مرد عروسکی! (عکس) ملاقات باربی زنده اوکراینی با مرد عروسکی! (عکس) عکس های دیدنی و غیر قابل باور جنگجوی کاهش وزن عکس های دیدنی و غیر قابل باور جنگجوی کاهش وزن

نگرانی والدین برای کودکان مدرسه ای

نگرانی والدین برای کودکان مدرسه ای

نگرانی والدین برای کودکان مدرسه ای 

والدین به خاطر کودکان خود نگران هستند,برخی از مادران شاغل هستند و وقتی کودک از مدرسه به خانه بازمی گردد نگران وی هستند. والدین بچه‌های مدرسه‌رو تلاش می‌کنند تمام امور مربوط به مدرسه مثل ساعت بیداری و خواب، تکالیف مدرسه و وضعیت آب و هوا را کنترل کرده و از مشکلات احتمالی در تحصیل فرزندان ممانعت کنند.

 

اما همه روزه بین 3ساعات تا 6 بعد از ظهر برای بیشتر والدین شاغل مشکل ساز می باشد، زیرا آنها نمی دانند که چگونه می توان فاصله زمانی موجود بین برگشتن بچه ها از مدرسه و اتمام کار روزانه خود را پر کنند.برای حل این مشکل، مقاله پیش رو یکسری راه حل های سودمندی ارائه می دهد که با به کار بستن آن ها می توان در زمانی که والدین در منزل نیستند، از بچه ها مراقبت کرد.

 

1- فرزندان تان را در مدارسی ثبت نام کنید که ساعت کاری شان، بیش از مدارس معمولی است
برخی از مدارس شرایطی ایجاد می کنند تا کودکان چند ساعت بیشتر در مدرسه بمانند و تحت سرپرستی معلم و مسئولان مدرسه باشند و حتی آنها را تشویق می کنند که تکالیف خانه شان را انجام دهند.بنابراین انتخاب چنین مدرسه ای می تواند شما را از نگرانی برهاند.

 

2- ساعات کاری تان را انعطاف پذیر کنید
شما به عنوان پدر و مادر، می توانید در مشاغلی مشغول به کار شوید که ساعات کاری تان دقیقا مثل هم نباشد.مثلا یکی از شما صبح کار و دیگری بعد از ظهر کار باشد. در نتیجه وقتی کودک تان از مدرسه به خانه بازمی گردد، همیشه یکی از شما در خانه حضور دارید.

 

3- دورکاری برگزینید
والدین کودکان مدرسه-رو می توانند مشاغلی انتخاب کنند که در منزل کارهای محول شده را انجام دهند و همیشه به طور تمام وقت در خانه حضور داشته و از فرزندان خود مراقبت کنند.

 

4- در صورت امکان پرستار بچه استخدام کنید
والدین می توانند یک پرستار مناسب و مسئول را استخدام کرده تا هر روز فرزندشان را از مدرسه صحیح و سالم به خانه بیاورد و در مدتی که آن ها هنوز برنگشته اند، به بچه میان وعده داده و در انجام تکالیف مدرسه به وی کمک کند.

 

5- از دیگر اعضای خانواده کمک بگیرید
می توانید مثلا از پدر و مادر خود خواهش کنید تا در صورت امکان همه روزه در مدتی که شما سر کار هستید، از فرزندتان مراقبت کنند.وجود آنها باعث می شود که کودک همچنان از محیط گرم و صمیمی خانوادگی بهره مند شود و در عین حال شما هم با فراغ بال به کارهای روزمره تان برسید.

 

6- کودک تان را در کلاس های فوق برنامه، ثبت نام کنید
برخی از مدارس معمولا برای تقویت پایه علمی و تحصیلی دانش آموزان، یکسری برنامه های فوق العاده ای بعد از زمان رسمی مدرسه می گذارند.بنابراین، والدین با نام نویسی فرزندان خود در این برنامه ها با یک تیر دو نشان می زنند؛ یکی اینکه بنیه علمی فرزندان خود را افزایش می دهند و دیگری اینکه در ساعاتی که در منزل نیستند از کودک شان به خوبی مراقبت می شود.

 

7- در مراقبت از کودک تان، گروه همکار تشکیل دهید
معمولا در یک محله، والدین متعددی کودکان مدرسه-رو دارند.بنابراین، چند تا همسایه می توانند با هم یک گروه تشکیل داده و هر روز یک خانواده مسئولیت نگهداری از کودکان را بر عهده بگیرد.در نتیجه، با ایجاد یک سیستم چرخشی، فشار نگهداری از کودکان بین خانواده ها تقسیم شده و از نگرانی والدین کاسته می شود.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ